Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Vsem Zekan riderjem želim ogromno prevoženih kilometrov v sezoni 2012, nepozabnih ovinkov in trenutkov ki jih ne more plačat niti Mastercard!

Enako seveda vsem ostalim!

Sedaj pa pit dalje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz jo uporabljem redno in je čisto OK. Slabost je vsekakor da si lahko opraskaš lak, ampak....je res uporabna zadeva jaz si ne znam predstavljat kakšne daljše vožnje brez nje. Seveda si lahko prideš pogledat mojo, ko bom doma...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo uporabljem redno in je čisto OK. Slabost je vsekakor da si lahko opraskaš lak, ampak....je res uporabna zadeva jaz si ne znam predstavljat kakšne daljše vožnje brez nje. Seveda si lahko prideš pogledat mojo, ko bom doma...

LP

Bom pogledal, če že ne bom do takrat kaj nabavil. Se tak dobiva, ko boš doma, da ti vrnem ono zadevo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo tudi uporabljam. Je čist dobra zadeva. Magneti držijo dovolj. Na laku pa po eni sezoni ni poznat sledi oz. kakih prask. Je pa tudi odvisno kakšna torba je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vržeš mehko krpo oz. drisačo pod torbo pa je... Praske se ponavad nardijko ko med torbo in tank zaide prah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus,

dosti postov nazaj sem zasledil da je Cofko ali nekdo nabavljal prozorne pokrovčke za smerokaze?

Našel sem eno stvar na ebayu: http://www.ebay.co.uk/itm/Clear-indicator-lenses-Kawasaki-636-Z-750-1000-Versys-/360198816690?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item53dd85c3b2#ht_600wt_1163

Sem ti zdi drago fuuuul, je kdo dejansko nabavo to, da so prozorni smerokazi, al ste vsi šli na LED?

LP in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus,

dosti postov nazaj sem zasledil da je Cofko ali nekdo nabavljal prozorne pokrovčke za smerokaze?

Našel sem eno stvar na ebayu: http://www.ebay.co.u...2#ht_600wt_1163

Sem ti zdi drago fuuuul, je kdo dejansko nabavo to, da so prozorni smerokazi, al ste vsi šli na LED?

LP in hvala

Jaz zbiram naročila ;), piši mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11,5€ po komadu, če bi jih vzel sam, če se najde še kdo, mi verjetno še kakšen euro spusti, vendar je že to kar ugodno. Jaz menjaval smernikov ne bom, ker so originalni špica, samo stekla so me začela motit, zato grem na bela stekla, LED ne mislim dajat, ker imajo podnevi premajhno svetilnost+dodatni stroški z relejem in morebitnim teženjem policajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal za LED in homologiral :OK:

Original so pa kot od kakega ATX-a :D

Popravljeno . Popravil lajbn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack te pa javi ko boš imel dovolj naročil oz ko mislite naročit da potrdim če ja ali če ne

lajbn kaj si pa vzel, da je šlo homologirat? :)

P.S. Nabavil sem nosilec za tablico končno, s katerim sem si skorajda zakompliciral življenje. Hotel sem vzeti ermaxovega, potem pa sem vzel evotech-performance in se zadovoljen 100%, pa še ni treba delat nobenih večjih posegov :) tako da jaz osebno prilagajam evotechovega

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal za LED in homologiral :OK:

Original so pa kot od kakega ATX-a :D

Enako, sploh ni bilo težav, zmontiraš predložiš papirje in homologiraš......boljše izgleda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajbn kaj si pa vzel, da je šlo homologirat? :)

Louis, ampak nimajo useh s papirji, moreš prej prašat kateri imajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack te pa javi ko boš imel dovolj naročil oz ko mislite naročit da potrdim če ja ali če ne

lajbn kaj si pa vzel, da je šlo homologirat? :)

P.S. Nabavil sem nosilec za tablico končno, s katerim sem si skorajda zakompliciral življenje. Hotel sem vzeti ermaxovega, potem pa sem vzel evotech-performance in se zadovoljen 100%, pa še ni treba delat nobenih večjih posegov :) tako da jaz osebno prilagajam evotechovega

Ne mislim več nobenega čakat, zto ker enkrat bi, drugič spet ne pa tako naprej. Javi mi če si za, pa vzamem 8komadov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bi nekaj počel, kot da nimam že dost projektov, sem prišel na idejo, da naredim kalup stranskih zaščit za čevlje, tisti pleh ki je privijačen na stopalke. Me zanima, če bi kdo imel karbonske :P, cena pri meni bo za vas primerljiva z kitajskimi cenami, se ve da bo kvaliteta na nivoju.

Čauu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se odločam za nakup motocikla in sicer sem se zagrel za Kawasakija Z750. Iščem nekje v rangu letnika 2007-2009, seveda bi za svoj denar rad dobil čimveč, imam pa problem, ker sem nekako zatežil sam sebi, da kupujem motor z ABSom. Prečesal sem (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in naletel na tale oglas:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5160884

Motor sicer ima nekaj več kilometrov, vendar bi lahko sklepal, da je bil vožen relacijsko, me pa zanima, če kdo specifični moped pozna? TC ga prodaja komisijsko, prejšnji lastnik naj bi bil nek starejši možakar (ki je ponavadi vedno, poleg župnika, ki se samo ob nedeljah k maši vozi). Zanima me predvsem zgodovina motorja, ker cena ubistvu niti ni tako ugodna glede na letnik in prevožene kilometre, je pa na njem že nekaj opreme (vizir, Akrapovič slip-on, konvček...). Takoj bi bilo treba popravit oz. menjat semeringe na sprednjih amortizerjih (cca. 100€ stroška z materialom). Ker sem sam zelo začetnik na motorju, ga ne potrebujem za norenje, rad bi samo kupil nekaj, kar mi bo naslednje 3-4 leta zadoščalo za moje vožnje. Glede na to, da se bom kreditiral za to, bo kr moral zdržat vsaj 3 leta :).

Moped ima potrjeno servisno (jo moram še prelistat), redno servisiran in kupljen pri nas. Me zanima pa, če ga kdo pozna, ker za starejšega gospoda so gume hudo v živo pobrane po robovih (menda en izlet na Grobnik naredil svoje)...

Tud na forumu sem novinc, zato se opravičujem, če sem kako isto temo že odprl ponovno ;)

Hvala za odgovore in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud na forumu sem novinc, zato se opravičujem, če sem kako isto temo že odprl ponovno ;)

Hvala za odgovore in lep pozdrav.

Ponovno, se vnaprej opravičujem za to, kot sem že omenil, nov sem v vsem tem svetu dveh koles in se ne bi rad nasral, kot sm se že pri štirih dvakrat... :) Zato sprašujem. Če pa je to narobe, pa prosim temo zaklenite, da vem, da ne sprašujem več. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume na tistem Z-ju so kar konkretno nasvaljkane, definitivno je bil na stezi. Na cesti tega ne boš naredil. Bolj podrobno ga potem nisem gledal. Meni je bilo rečeno da so dali to samo ene rabljene gume gor, pač za prodajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume na tistem Z-ju so kar konkretno nasvaljkane, definitivno je bil na stezi. Na cesti tega ne boš naredil. Bolj podrobno ga potem nisem gledal. Meni je bilo rečeno da so dali to samo ene rabljene gume gor, pač za prodajo...

in potem je svizec zavil čokolado....

no sej ni nujno, da če je pa bil na pisti, da je kaj narobe, boljše to, kot pa tišanje hladnega od kafiča do kafiča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!