Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Hmmm... Meni se pa ne zdi tako poceni. Čist konkretno:

http://www.carpimoto.it/EN/Bike_Kawasaki_Z-750-07-11/Specific/Page_8/39688_CM-LEDK187-Cool-Grey-Lens-Led-Tail-Light-with-Integral-Indicators-for-Kawasaki-Z750-07-.htm

http://www.ebay.co.uk/itm/360398920678?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Jaz bom šel pa v nabavo bug spoilerja. Najceneje sem ga dobil tukaj:

http://www.ebay.co.uk/itm/110806682960?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Poštnina je 35€. Za enega ali pa več izdelkov. Če je kdo pripravljen delit poštnino, bi bilo fajn... Cene se mi zdijo ugodne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cofko Cof malo jača cena za bugspoiler, hyooooo še to bo mogo kupit :kva2: hahahaha

cossy mojstersko izgleda, Hyper postaja pravi ''mojster samouk'', čakam tudi jaz da bo utegnil zame kaj postorit: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cofko Cof malo jača cena za bugspoiler, hyooooo še to bo mogo kupit :kva2: hahahaha

cossy mojstersko izgleda, Hyper postaja pravi ''mojster samouk'', čakam tudi jaz da bo utegnil zame kaj postorit: )

Brez skrbi drugi teden dobiš vse, tudi obrobe, folija je že nabavljena oz. naročena, samo še dobim jo, pa bo žurka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Na kratko, da povem o čem se gre ( HyperJack verjetno že ve ). Torej odločil sem se, da bom kupil Z750 :kva1: .. še eden več v tej množični družini :grim

Ampak ne novega, ker nimam neomejen fond €...razen če dobim loto :)

Glede na to, da sem laik na tem področju bi potreboval kakšen super nasvet pred nakupom rabljenega Z750 :)

Želim pa si nekaj do 5k €, letnik nekje 2008 do 15000km :)

Vsak nasvet je dobrodošel :)

Aja pa še nekaj...kako je s temi predelavami, nosilca tablice, smernikov, izpušni lonec? se to vpisuje v homologacijo? Kakšni dokumenti so potrebni?

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cossy to pa je prišlo res lepo. HyperJack lepo opravljeno.

Sedaj ko sem to videl me je prijelo da bi tudi jaz si dal kej takega.

Sicer sem že enkrat prej kupil te obrobe za feltne sam barva ni bila prava, pa tudi sem zajebal lepljenje (beri: delal med službo in je glih šefe prihajal tak da sem mogel vse "na hitro" pospravit in je prišel ven en velik DREK).

Kakorkoli, HyperJack, bi se dalo dobit barvo za mojega ki je malo drugačna od "stare zelene".... neka zajebana perla barva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cossy to pa je prišlo res lepo. HyperJack lepo opravljeno.

Sedaj ko sem to videl me je prijelo da bi tudi jaz si dal kej takega.

Sicer sem že enkrat prej kupil te obrobe za feltne sam barva ni bila prava, pa tudi sem zajebal lepljenje (beri: delal med službo in je glih šefe prihajal tak da sem mogel vse "na hitro" pospravit in je prišel ven en velik DREK).

Kakorkoli, HyperJack, bi se dalo dobit barvo za mojega ki je malo drugačna od "stare zelene".... neka zajebana perla barva?

Žiw mojstr!

Vse se da, imam na razpolago več barvnih nians zelene barve, je pa res, da perlo bova bolj težko našla, ni pa nemogoče.

Ti slikam katalog z folijami, pa boš sam videl če ti bo katera zelena padla v oči.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naj prvo povem da obrobe so res ful dobr narjene in pravilno okrivlene da se lepo vležejo po feltni, sama montaža pa mi je vzela slabo uro pa sm res delal počas, naj povem še za tiste ki se bojite to delat sami, nobena umetnost sam mirna roka in gre kot po maslu

no pa da razkrijem še plane za letos, nabavi sm vetrobran od givi-a čist tamejčkenga, pa spomlad je v planu servis kar se stayla tiče naj bi bil to to, itak že črna barva nardi motor hud

Popravljeno . Popravil cossy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ne novega, ker nimam neomejen fond €...razen če dobim loto :)

Glede na to, da sem laik na tem področju bi potreboval kakšen super nasvet pred nakupom rabljenega Z750 :)

Želim pa si nekaj do 5k €, letnik nekje 2008 do 15000km :)

Vsak nasvet je dobrodošel :)

Aja pa še nekaj...kako je s temi predelavami, nosilca tablice, smernikov, izpušni lonec? se to vpisuje v homologacijo? Kakšni dokumenti so potrebni?

Hej, pri letniku 2008 z tako malimi kilometri, se se obraba zobnikov kaj dosti ne pozna. Prvo kar je precekiraj kako je motor ohranjen navzven, ce je kje spraskan, ce ima veliko pik od kamnov, morda na zadku najdes kje zapecene kose gume, ce je z njim pestril trenutke na motozborih. Ce bo zgledalo vse cool si vzemi cas in prestudiraj, ce je servisna realno izpolnjena, ce se je drzal servisov na intervale, ki so pri nasih motorjih na 6000km ali eno leto. Kar se tice predelav, imamo po vecini vsi homologirane izpuhe, saj je drugo ze prava umetnost homologirat. Ti pa recem tako, ce ze menjas nosilec tablice, vzames takega s katerim se da nastavljat kot, le tega nastavis na neko normalno pozicijo in privijacis se macje oko-rdec odsevnik. Za homologacijo potrebujes predmen npr. Izpuh kateri je sploh homologiran, poleg moras dobit kos papirja na katerem so stevilke ki se ujemajo s stevilkami, ki so odtisnjene na izpuhu, vzames hom. Kartoncek papirje od izpuha in gres na LPP lepo homologirat. Homologacija te pride 35€. Se opravicujem za zbito pisavo brez odstavkov, vendar pisem preko telefona. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vem, da bom nekako težko dobil motor po mojih željah :/ Nekako se mi zdi, da kar nabijajo te cene, čeprav je nov motor letnik 2011 7000€ :)

Se mi ne mudi, tako, da bom počakal na kakšno priložnost :) a mogoče poznate katerega izmed teh k so na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u??

Imajo mogoče tej motorji kakšne kronične težave na katere je treba bit pozoren??

Kar se tiče "predelav" me zanima predvsem zato, ker sem blizu Italije kjer se Akrapoviča dobi za 460€ samo ne vem potem kako je z homologacijo če je kupljen v tujini ( samo kot primer dam Akrapoviča čeprav mi ni kaj preveč všeč :/ )

Kako pa je recimo z smerniki? morejo biti tudi homologirani?

Malo gledam po internetu pa vidim, da se marsi kaj dobi tudi na e-bayu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vem, da bom nekako težko dobil motor po mojih željah :/ Nekako se mi zdi, da kar nabijajo te cene, čeprav je nov motor letnik 2011 7000€ :)

Se mi ne mudi, tako, da bom počakal na kakšno priložnost :) a mogoče poznate katerega izmed teh k so na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u??

...

Kar se tiče "predelav" me zanima predvsem zato, ker sem blizu Italije kjer se Akrapoviča dobi za 460€ samo ne vem potem kako je z homologacijo če je kupljen v tujini ( samo kot primer dam Akrapoviča čeprav mi ni kaj preveč všeč :/ )

Kako pa je recimo z smerniki? morejo biti tudi homologirani?

Malo gledam po internetu pa vidim, da se marsi kaj dobi tudi na e-bayu :)

Tega http://tinyurl.com/7tykad4 bi šel jaz prvo pogledat. Cena se mi zdi kar mal nizka, glede na to, da je motor skoraj nov (vsaj predstavljen je tako). Imajo pa še enega novega, pri kateremu piše, da je letnik 2011, ampak je 2010. Ceno so pa v enem letu spustili za cca. 200€

Ne bi smelo biti panike, če je avspuh kupljen v tujini. Moj je tudi direkt iz Italije. Smerniki morajo biti tudi homologirani. Rabiš certifikat. Prav tako za avspuh...

nabavi sm vetrobran od givi-a čist tamejčkenga...

Daj ne no... :D

...jaz bom kar oblekco vzel, da oljčka ne bo zeblo, še najbolj simpl. Menjal posod ne bom :D

Daj ne no... :D

P.S.: Upam, da ne bom spet brisan :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi kar sumljiv za tako ceno. Zanimivo, pol leta sploh ni bil registriran. A jih poznaš mogoče?

Jih bom poklical v naslednjem tednu.

Aha super. Ko kupim motor si bom po vsej verjetnosti kupil avzpuh iz Ita.

Kaj meniš o temu? ni malo previsoka cena? http://tinyurl.com/7d8n8ur

Ni dovolj tisti E odtisnjen na smernikih?

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi kar sumljiv za tako ceno. Zanimivo, pol leta sploh ni bil registriran. A jih poznaš mogoče?

Jih bom poklical v naslednjem tednu.

Aha super. Ko kupim motor si bom po vsej verjetnosti kupil avzpuh iz Ita.

Kaj meniš o temu? ni malo previsoka cena? http://tinyurl.com/7d8n8ur

Ni dovolj tisti E odtisnjen na smernikih?

Predrag....veliko predrag....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale letnik 2007?? Koliko bi recimo bila realna cena??

Motor sem imel priložnost videti, spoznati lasntnika in motor je 1A, ohranjen, potrjena servisna, dosti dod. opreme ( ki pa ne vem koliko velja oz šteje pri ceni..)

mogoče še tale če malo zniža ceno..http://tinyurl.com/86uel5x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal za mojega (2008) dobro leto nazaj 5500€ imal je pa cca 3500 km. Zato sem napisal da se mi to zdi preveč, ampak če si ti pripravljen plačati toliko...meni se pač zdi malo drag.

Meni se zdi ta drug veliko boljši nakup, seveda zgolj po slikah in letniku.

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi kar sumljiv za tako ceno. Zanimivo, pol leta sploh ni bil registriran. A jih poznaš mogoče?

Jih bom poklical v naslednjem tednu.

Če je res 2011 letnik se pač ni prodal. Zato tudi ni bil registriran.

Drugače jih pa ne poznam. Pokliči, pa se pozanimaj.

Ni dovolj tisti E odtisnjen na smernikih?

Nismo v EU. No, smo... Ampak vseeno ni dovolj.

Tale letnik 2007?? Koliko bi recimo bila realna cena??

Motor sem imel priložnost videti, spoznati lasntnika in motor je 1A, ohranjen, potrjena servisna, dosti dod. opreme ( ki pa ne vem koliko velja oz šteje pri ceni. .)

Tisti 2007 letnik je mogoče res mal drag. Vendar ga rešuje to, da je kar nekaj denarja v njega vložil. Pa še prvi lastnik je. Najbrž je res skrbel zanj...

Ni mi pa jasen letnik modela. 09/2007 pa že črn? Nisem še zasledil...

Drugi, za 4850 se pa v dveh letih že drugič prodaja. To se mi ne dopade... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal za mojega (2008) dobro leto nazaj 5500€ imal je pa cca 3500 km. Zato sem napisal da se mi to zdi preveč, ampak če si ti pripravljen plačati toliko...meni se pač zdi malo drag.

Meni se zdi ta drug veliko boljši nakup, seveda zgolj po slikah in letniku.

Tudi meni se zdi malo preveč..okoli 5> bi bilo realno.

Če je res 2011 letnik se pač ni prodal. Zato tudi ni bil registriran.

Drugače jih pa ne poznam. Pokliči, pa se pozanimaj.

Nismo v EU. No, smo... Ampak vseeno ni dovolj.

Tisti 2007 letnik je mogoče res mal drag. Vendar ga rešuje to, da je kar nekaj denarja v njega vložil. Pa še prvi lastnik je. Najbrž je res skrbel zanj...

Ni mi pa jasen letnik modela. 09/2007 pa že črn? Nisem še zasledil...

Drugi, za 4850 se pa v dveh letih že drugič prodaja. To se mi ne dopade... :sleep2:

Bom poklical ker me res zanima kaj pa kako je. Predvsem cena je privlačna.

Motor je res 1A saj sem ga že videl itd..ne vem pa kako je dobil l2008 že leta 2007. Kupljen je bil v SLO mislim da v MotoSport...

Sumljivo je ja da se že drugič prodaja v tako malem času..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceno more pošteno spustit, glede na to, da se že en čas prodaja. Malo smrdi ta črna mašina in letnik 07??

Izgleda da dodatno opremo tako visoko ceni, da je cena 5500... vsaj 1000 evrov manj je po mojem mnenju trenutno maximum za 2007 letnik...

In nasploh mi ni všeč predelava vilic in amortizerjev, rajš dobim original pa sam predelam, kar mi diši.

Tudi osebno sem ga kontaktiral za nakup, pa me je hitro odvrnil, že z njegovo hladnostjo in nezainteresiranostjo preko telefona.

Dober nakup, lp ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceno more pošteno spustit, glede na to, da se že en čas prodaja. Malo smrdi ta črna mašina in letnik 07??

Izgleda da dodatno opremo tako visoko ceni, da je cena 5500... vsaj 1000 evrov manj je po mojem mnenju trenutno maximum za 2007 letnik...

In nasploh mi ni všeč predelava vilic in amortizerjev, rajš dobim original pa sam predelam, kar mi diši.

Tudi osebno sem ga kontaktiral za nakup, pa me je hitro odvrnil, že z njegovo hladnostjo in nezainteresiranostjo preko telefona.

Dober nakup, lp ^_^

Ja je pa že res dosti časa na internetu. Ne vem kako je to dobil, samo pravi, da je prvi lastnik naj bi bi imel račun, potrjeno servisno.... :huh: tudi meni se zdi skrajno čudno. Ima kdo kakšno info da se je to dalo dobiti?

Moje mnenje je tudi nekako podobno tvojemu. Ok tam nekje 4500-4800 največ. A res? kaj pa ti je rekel? Meni je takoj dal vedeti, da ne spusti cene..pa naj si pobere dol amortizer itd..če misli da bo s tem kaj pridobil. Zavedati se je treba da dodatna oprema ob prodaji ne prinese dosti oziroma skoraj nič..

Pravi da so tudi gume za menjati...preveč € vse skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je pa že res dosti časa na internetu. Ne vem kako je to dobil, samo pravi, da je prvi lastnik naj bi bi imel račun, potrjeno servisno.... :huh: tudi meni se zdi skrajno čudno. Ima kdo kakšno info da se je to dalo dobiti?

Moje mnenje je tudi nekako podobno tvojemu. Ok tam nekje 4500-4800 največ. A res? kaj pa ti je rekel? Meni je takoj dal vedeti, da ne spusti cene..pa naj si pobere dol amortizer itd..če misli da bo s tem kaj pridobil. Zavedati se je treba da dodatna oprema ob prodaji ne prinese dosti oziroma skoraj nič..

Pravi da so tudi gume za menjati...preveč € vse skupaj!

Klical sem ga zaradi akrapoviča, če ga proda posebej, bil sem se pripraljen pogovarjat tudi za dobro ceno, pa je arogantno zavrno... Vse lepo pa prav če ga noče prodat, samo nemaram takega načina komuniciranja. Nima veze.

Realno ti povem, 2 meseca vsak dan spremljam sceno z z-ji... Sledil sem in dobil za zelo ugodno ceno vrhunsko ohranjenga, slo, 1lastnik, itd. Naj se ti ne mudi. Do sezone se bo še par dobrih motorjev obrnalo. Tudi sam sem bil neučakan, hoteu vzet prvega. Na izgled je biu vrhunski, brez praske, pa sem ga dobro pregledal. Dobro da so ga vzeli pred mano, ker sem zvedel da je bil na tleh dvakrat. Tako da prvi vtis lahko hitro prevara..

Pri temu pa sem pomislo tudi na barvanje mašine+ vtikovanje v vilice...lahko da je biu na tleh ?? Samo sprašujem se, lahko pa je 1A

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo bojsi, bi imel kdo za na zadnjo nihajho?

Cena? pff, ena kavica ob priliki :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical sem ga zaradi akrapoviča, če ga proda posebej, bil sem se pripraljen pogovarjat tudi za dobro ceno, pa je arogantno zavrno... Vse lepo pa prav če ga noče prodat, samo nemaram takega načina komuniciranja. Nima veze.

Realno ti povem, 2 meseca vsak dan spremljam sceno z z-ji... Sledil sem in dobil za zelo ugodno ceno vrhunsko ohranjenga, slo, 1lastnik, itd. Naj se ti ne mudi. Do sezone se bo še par dobrih motorjev obrnalo. Tudi sam sem bil neučakan, hoteu vzet prvega. Na izgled je biu vrhunski, brez praske, pa sem ga dobro pregledal. Dobro da so ga vzeli pred mano, ker sem zvedel da je bil na tleh dvakrat. Tako da prvi vtis lahko hitro prevara..

Pri temu pa sem pomislo tudi na barvanje mašine+ vtikovanje v vilice...lahko da je biu na tleh ?? Samo sprašujem se, lahko pa je 1A

LP

Si kupil Akrapoviča? Kot vem je v italiji 460€, če te zanima se lahko pozanimam.

Ja vsekakor ni vredno se zaleteti in vzeti prvega, ki pride. Kako pa se da videti. če je bil na tleh?? so kakšni razpoznavni "znaki".. :huh:

Tako tudi nekako razmišljam, da bom spremljal kaka 2 meseca pa vzel kar se bo zdelo najboljše :)

Tudi, če je vse ok in je res 1A mu toliko ne dam..po moje bo tudi težko dobil kupca za tako ceno :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kupil Akrapoviča? Kot vem je v italiji 460€, če te zanima se lahko pozanimam.

Ja vsekakor ni vredno se zaleteti in vzeti prvega, ki pride. Kako pa se da videti. če je bil na tleh?? so kakšni razpoznavni "znaki".. :huh:

Tako tudi nekako razmišljam, da bom spremljal kaka 2 meseca pa vzel kar se bo zdelo najboljše :)

Tudi, če je vse ok in je res 1A mu toliko ne dam..po moje bo tudi težko dobil kupca za tako ceno :wacko:

Kaj vam je na Akrapoviču všeč?

Sam tko informativno me zanima, brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni lep? meni je zelo všeč! ne vem tak lep je.. B) pa še SLO je :) podpiram SLO gospodarstvo tako kot si to želi naša vlada! :OK:

Meni mi Leovincie GP PRO ni všeč...GP verzija je lepa ampak GP PRO mi nekako ne diši :mellow:

Kaj pa nam še preostane od tega kar se da homologirati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!