Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

''Na novo zasnovani tekočinsko hlajeni štriritaktni enovaljnik ima preprosto vse, kar mladi voznik potrebuje in to za nizko ceno.

Že ob pritisku na stikalo za zagon motorja vam požene kri po žilah in naredi sanje vsakega najstnika resničnost. V trenutku, ko se usedete na sedež se počutite kot prvak, ki drsa s kolenom po dirkališču.

V letu 2007 je model doživel spremembo in je sedaj opremljen z elektronskim vbrizgom goriva, kar bo še pripomoglo k odzivnosti agregata in boljši krivulji moči in navora. Dodelan je tudi oblikovno in ima sedaj masko in sprednje luči narejene po vzoru CBR1000RR, barvne kombinacije pa so podobne CBR600RR''

tole piše na eni strani za cbr 125ccm, sj ste veretno že kje prebrali

se mi še kr dopade tale motor, drgač mam pa še 3 lete cajta pa do takrat si bom še zihr vlkrat premislu tk ko je že velik kdo reku :D

kaka je pa razlika med cbr 125 2007 letnikom pa unim starejšim 125cbr

Glej temu se reče marketing, nesmeš vrjet usega, kar piše.Kaj te je zmotilo pri vbrizgu?A iščeš motor z vbrizgom a kaj?Je pa tko, da vsake oči majo svojga malarja in, če ti je CBR125 ušeč - zakaj pa ne, ne poslušej kritikov, ki je še niso peljal.Pri novem modelu je samo maska drugačna, ki bolj spominja na večjo sestro :) Sicer to ni glih cestak, ker je položaj krmilo-sedež-stopalke precej "turističen", nekak tko kot pri TZR50.Ma pa ta motorčk eno super lastnost (!) v visokih obratih zadn sedež ZELO trese in, če mislš bejbe furat okol vrjem, da bodo pozable na obliko, ker pomojem more bit zanje tist orgazmično...no mene je motil :ninja:

Muhahahahahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Sanje vsakega najstnika resničnost......sanje vsake najstnika je nina osenar gola u njegovi postli :D

Dej nabijejte drugje no :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej temu se reče marketing, nesmeš vrjet usega, kar piše.Kaj te je zmotilo pri vbrizgu?A iščeš motor z vbrizgom a kaj?Je pa tko, da vsake oči majo svojga malarja in, če ti je CBR125 ušeč - zakaj pa ne, ne poslušej kritikov, ki je še niso peljal.Pri novem modelu je samo maska drugačna, ki bolj spominja na večjo sestro :) Sicer to ni glih cestak, ker je položaj krmilo-sedež-stopalke precej "turističen", nekak tko kot pri TZR50.Ma pa ta motorčk eno super lastnost (!) v visokih obratih zadn sedež ZELO trese in, če mislš bejbe furat okol vrjem, da bodo pozable na obliko, ker pomojem more bit zanje tist orgazmično...no mene je motil :ninja:

Dej nabijejte drugje no :angry:

poslušaj tiste ki so jo peljali...in jaz sem jo peljal...in rečem da je: JAJCA OD JAJCE :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko...že res da CBRka ni zelo hitra in je majhna. Tudi jaz lahko rečem da je RS totalna jajca k jo več časa šraufaš kot se voziš z njo. Tolk k pa za bencin zapraviš pa raj pršaparam pa si pol en orng motor kupm. Pa ne me narobe razumet.....sj ne pravim da je honda stroj RS pa jajca. To govorim zato ker tolk kritiziraš Hondo. Vsak ma svoj okus in svojo potrebo. Honda je tudi meni postala prešvoh, ampak vseno se raje vozim na okoli kot pa nonstop šraufam :closedeyes: Kar se pa ta nove RSke tiče....takoj menjam za hondo :worship:

ti frajer rs ko se šravfa samo tok da ti ni treba še disk ploščic na servis menjat

ti pa povem kje sm pustu frajerja na cbr ki 125... k se mi je 2ga zvrtela sm njegovo končno ujel... razlika je enaka med flexerjem pa enim BT jem če veš kuga je to (avtomatik malo bolj navit)

tko da ti sploh ne kurcaj ... rs ka je pravi stroj kar se tega tiče medtem ko cbr ka 125 ni 1/3 tega kar je rs ka :)

tok ti povem gola dejstva ... enkrat sm še hotu mal provocirat enga na cbr 125 pa se ni pustu ker je vedu kok je ura :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po takem opisu bi si celo mislu da je to motor, ne pa moped na takih kolesih, da ma moj kolo širše :headbang:

zadnja guma cbr125- prednja rs ka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je zmotilo pri vbrizgu?A iščeš motor z vbrizgom a kaj?

mene ni nč zmotilo ker js nism dau z krepkim črkam, tako je blo že napisano na uni strani kjer sm to prebrau pa kr kopiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa honda NSR, glede na to da so zlo poceni (rablene) pa še kr lepa mi je?!!

ti lahk js iz prve roke powem da je ql motor. Js sm bil tut v dilemi kaj kupt , pa ni žal da sm uzel nsr :worship:

če te kej več zanima me lahk pa prek zs al pa prek msn-ja vprašaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko...že res da CBRka ni zelo hitra in je majhna. Tudi jaz lahko rečem da je RS totalna jajca k jo več časa šraufaš kot se voziš z njo. Tolk k pa za bencin zapraviš pa raj pršaparam pa si pol en orng motor kupm. Pa ne me narobe razumet.....sj ne pravim da je honda stroj RS pa jajca. To govorim zato ker tolk kritiziraš Hondo. Vsak ma svoj okus in svojo potrebo. Honda je tudi meni postala prešvoh, ampak vseno se raje vozim na okoli kot pa nonstop šraufam :closedeyes: Kar se pa ta nove RSke tiče....takoj menjam za hondo :worship:

hahahahah pa daj nehaj se tolažit. to je najslabši motor kaj so jih kdaj naredil in je RS-ka 1A proti temu v vseh pogledih...

''Na novo zasnovani tekočinsko hlajeni štriritaktni enovaljnik ima preprosto vse, kar mladi voznik potrebuje in to za nizko ceno.

Že ob pritisku na stikalo za zagon motorja vam požene kri po žilah in naredi sanje vsakega najstnika resničnost. V trenutku, ko se usedete na sedež se počutite kot prvak, ki drsa s kolenom po dirkališču.

V letu 2007 je model doživel spremembo in je sedaj opremljen z elektronskim vbrizgom goriva, kar bo še pripomoglo k odzivnosti agregata in boljši krivulji moči in navora. Dodelan je tudi oblikovno in ima sedaj masko in sprednje luči narejene po vzoru CBR1000RR, barvne kombinacije pa so podobne CBR600RR''

tole piše na eni strani za cbr 125ccm, sj ste veretno že kje prebrali

se mi še kr dopade tale motor, drgač mam pa še 3 lete cajta pa do takrat si bom še zihr vlkrat premislu tk ko je že velik kdo reku :D

kaka je pa razlika med cbr 125 2007 letnikom pa unim starejšim 125cbr

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

zdaj pa bom počil res, čeprav sem obenem še žalosten da se tu zraven kakorkoli že pač omenjata cbr600rr in cbr1000rr ker je to sramota za njiju

sanje vsakega najstnika so cagiva mito 125 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni nč zmotilo ker js nism dau z krepkim črkam, tako je blo že napisano na uni strani kjer sm to prebrau pa kr kopiral

kr koperu je človk... :OK:

Drgač pa kup eno 125 pa ni važn al je 4-takt al pa 2-takt sam da boš z njo zadovoln.

Pa glede na to da res VSI kurcajo CeBe-eRo more že res bit zanč.

Men je glavna prednost pr nakupu 4-takt biu zvok (no pa poraba pa servisi pa to...) in CeBe-eRa res nima ful zakon zvoka

kup kej tacgale: http://www.avtonet/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1777326

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so vse cbr 125 enako velike?

Pa sej ti nisi resn :blink: Jasno da so vse enak velike, sej to ni custom motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so vse cbr 125 enako velike?

hahahahahaha :lol1: to pa res umiram ej :kva2: če je cbr 125 je cbr 125, in so vse do mm točno enake, ne more bit kr ena večja ali manjša, ni to bmx kjer si imel 3 ali 4 velikosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahaha :lol1: to pa res umiram ej :kva2: če je cbr 125 je cbr 125, in so vse do mm točno enake, ne more bit kr ena večja ali manjša, ni to bmx kjer si imel 3 ali 4 velikosti

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so vse cbr 125 enako velike?

Nvem a so eni mal neresni/neumni al se norca delajo :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvem a so eni mal neresni/neumni al se norca delajo :slap: :lol1:

ne vem ... men se pa ideja ne zdi tok neumna :D

al pa je ... da bi pol človk še svojo velikost iskou ... še to ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvem a so eni mal neresni/neumni al se norca delajo :slap: :lol1:

dečko je star komaj 13, tak da mu je oproščeno, eni so dost starejši pa še večje kozlarije trosijo :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahka bi rekli lepo ne :(

ne pa da....

ma eh bv :( bom zdej naprej raj tih :xx:

Popravljeno . Popravil gapi23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahka bi rekli lepo ne :(

ne pa da....

ma eh bv :( bom zdej naprej raj tih :xx:

Uslugo si delaš fant....sej čez 2 leti bo že bolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vzmetenjem se da vsak motor za par mm spustit al pa dvignat, sam to ni velikost motorja...

me zanima kako lahk rs ki spreminjaš vzmetje ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je mislo z gostoto olja v vzmeteh...

ne pomojem je mislu z nastavitvijo mortizerjev, ki ti motor nič ne dvignejo oz. spustijo ampak samo trdoto oz. mehkoto mortizerjev naštimajo

sej zato sm pa napisu :D tist z oljem je pa itak preveč dela za moje pojme, pozna se pa glih en kurc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!