Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

Preglaša vsako RSko a? :P Joke :D Kje ste bili?

Top. Ni da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej vem da gre bol rska...sej dones sm šou na mal dalšo vožno z cbrko..p ni šla čez 120 :unsure: ...k sm jo šele kupu sm mislu da gre usaj mal boli..ne pa k da na mestu stojiš....tko da razmišlam da bi to prodau p rsko kupu...bomo vidl :whistle:

Danes sem se peljal.........na dolgi ravnini sem tiščal do konca....mal čez 125km/h po števcu........več ni hotelo it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, nejc, pa dej, umir se. Če maš ti pa še en tvoj kolega razštelano mašino s 7kw to še ne pomeni da nobene ostala 4 taktna 125ka ne gre več kot 100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, nejc, pa dej, umir se. Če maš ti pa še en tvoj kolega razštelano mašino s 7kw to še ne pomeni da nobene ostala 4 taktna 125ka ne gre več kot 100.

Točn to, uzel si mi iz jezika !!!

Človek ti si obeseden s temi 100km/h, in če tebi negre, potem nikomur negre?

Mogoče ti bomo clo pokazal, da gre .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ima znanec To CBR-o in gre malenkost več kot meni tomos, to pa ni niti približno 125km/h. :rolleyes: Če vidva neveta.. še ne pomeni da tud js ne. Pač dejstva so dejstva :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje mate vi zrk v vaši dolini notr. Znanec... hja, jest sm že vozu to, pa bil na motorju kot sopotnik, pa je šlo 115, 120 po števcu. Tko da. pšššt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ima znanec To CBR-o in gre malenkost več kot meni tomos, to pa ni niti približno 125km/h. :rolleyes: Če vidva neveta.. še ne pomeni da tud js ne. Pač dejstva so dejstva :)

Po črnem kalu navzdol gre ziher... :whistle:

pa sam tolk aerodinamika cbre je useen mal bolša k od tomosa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak ane, sej nism glede tega nč reku, sam še vedn pravim da ne gre 125 pa da si bog. Pa se bunite zaj :lol1: Kolko števec kaže je eno, kolk je pa res pa drugo. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tomosek je kar naštelan in gre 100, CBRka gre pa sigurno več, ker me je zadnjič en prehitu. Pospeške ima sicer slabše, končna je pa sigurno večja. Pomoje da ene 120 more it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm nekje pomoje...

sam je pa res da je koncna hitrost na cbr povecini odvisna od kolicine bencina v tanku, teze voznika, a si sit al ne, al si su srat al ne, a si u zavetrju al ne. tko da se more gibat pomoje koncna od ene 115 do 135.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabši ste k skuteristi...vsak km/h štejete

naučte se rajš pelat...k se boste pelal res na smrt oz k bo ste na ovinkih vse zmogljivosti motorja dosegl pol pište kle do takrt pa dol z motosveta pa trenirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabši ste k skuteristi...vsak km/h štejete

naučte se rajš pelat...k se boste pelal res na smrt oz k bo ste na ovinkih vse zmogljivosti motorja dosegl pol pište kle do takrt pa dol z motosveta pa trenirat

in pol se najhujši oglas :whistle: :whistle: :whistle:

kaj si pa ti delu, k si meu roza petardo :unsure: :unsure: :unsure:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgi ravnini sem jo spravil na malo več kot 125km/h po števcu......od 115 naprej sem rabil kar dosti časa da je prišlo na 125km/h...ampak sem se dobesedno ulegel na tank in se skril za šipco. Imam pa 90kil. Če pa sedim normalno pa ne gre čez 115....sam imam namreč 187cm....kar pomeni kar veliko zračnega upora na tako majhnem motorju, saj je moja drža veliko bolj pokončna kot pri nekomu ki ima 170 cm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ma ima da ste vsi počeni... motor gre po ravnem 110 in nič več, če mate pa sfukane števce pa je to vaš problem. mogoče se vam po klancu userje da ga nabijete do 120, sam mi gre na kozlanje ko mi prbijate da gre po klanci 145 ko greš že pri 110 na 10k obratov...

pa da ne bo pomote, motor gonm že eno leto, hitrosti ne morem pohvalt, pospeškov tut ne nevem kako. da se pa po naših cestah normalno pelat pa tut kak avto prehitet, sam mal morš znat. je pa res da se v ovinkih celo bolje drži od ninje 9ke:P... sprobano...

Lahko pa pohvalim popolnoma nič stroškov z njim, in porabo slabih 3 litre.

Kar se pa tiče Aprillie in podobnih 2T neumnosti. Če bi radi motor, počakte da boste dost stari, če bi radi neki za pelat, si kupte 4T 125, če bi pa radi kurac od ovce k leti za samo sposobnost motorja 4krat preveč, generalno pa delaš vsakih 14 dni, pa kupte 2T jajca, od teh je aprillia gotovo fenomen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ima da ste vsi počeni... motor gre po ravnem 110 in nič več, če mate pa sfukane števce pa je to vaš problem. mogoče se vam po klancu userje da ga nabijete do 120, sam mi gre na kozlanje ko mi prbijate da gre po klanci 145 ko greš že pri 110 na 10k obratov...

pa da ne bo pomote, motor gonm že eno leto, hitrosti ne morem pohvalt, pospeškov tut ne nevem kako. da se pa po naših cestah normalno pelat pa tut kak avto prehitet, sam mal morš znat. je pa res da se v ovinkih celo bolje drži od ninje 9ke:P... sprobano...

Lahko pa pohvalim popolnoma nič stroškov z njim, in porabo slabih 3 litre.

Kar se pa tiče Aprillie in podobnih 2T neumnosti. Če bi radi motor, počakte da boste dost stari, če bi radi neki za pelat, si kupte 4T 125, če bi pa radi kurac od ovce k leti za samo sposobnost motorja 4krat preveč, generalno pa delaš vsakih 14 dni, pa kupte 2T jajca, od teh je aprillia gotovo fenomen...

Meni gre 125 po števcu. Frend pravi da jo je spravu na 130.....mogoče ker je saj 25kg lažji:) ampak meni več ko 125 ne gre. Lahko pa tebi laže števec ali maš pa 100+ kil :) Glede izgleda na motorju.....moja punca je ravno kar kupila CBR 125....od nekoga ki je visok čez 2 metra :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ima da ste vsi počeni... motor gre po ravnem 110 in nič več, če mate pa sfukane števce pa je to vaš problem. mogoče se vam po klancu userje da ga nabijete do 120, sam mi gre na kozlanje ko mi prbijate da gre po klanci 145 ko greš že pri 110 na 10k obratov...

pa da ne bo pomote, motor gonm že eno leto, hitrosti ne morem pohvalt, pospeškov tut ne nevem kako. da se pa po naših cestah normalno pelat pa tut kak avto prehitet, sam mal morš znat. je pa res da se v ovinkih celo bolje drži od ninje 9ke:P... sprobano...

Lahko pa pohvalim popolnoma nič stroškov z njim, in porabo slabih 3 litre.

Kar se pa tiče Aprillie in podobnih 2T neumnosti. Če bi radi motor, počakte da boste dost stari, če bi radi neki za pelat, si kupte 4T 125, če bi pa radi kurac od ovce k leti za samo sposobnost motorja 4krat preveč, generalno pa delaš vsakih 14 dni, pa kupte 2T jajca, od teh je aprillia gotovo fenomen...

Lepo bi te prosil, da ne govoriš neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi pa radi kurac od ovce k leti za samo sposobnost motorja 4krat preveč, generalno pa delaš vsakih 14 dni, pa kupte 2T jajca, od teh je aprillia gotovo fenomen...

in to reče tisti ki v življenju ni sedel na 2T motorju in se mu sploh ne sana koko zadeva funkcionira. tako mislenje mu je pa v glavo nabiv fotr k misl da je cev mehanik ker ma šravfncigr u garaž katerega mu je poklonu deda. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!