Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

Aja merilec ma?? To bi pa jaz res rad mel.. Sem že 2x mogo tišat domov :cry:

Hm, Zok če misliš pred drugo, je ona 03 letnik z Arrowom od enga leto manjšega.. ko ma pač malo dnara preveč <_<

Moja je ona črno/rdeča pa srebrne costum nalepke na straneh :) Aja pa na zadnji koli mam eno grdo oranžno svetlobo odbojno nalepko gor.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Aja, neki pa ma CBRa kar ostali nimajo (kar bi men ze dostkrat prav prsl) - merilec kolicine goriva! :notworthy:

To pa tud jsn na svojm motorčku pogrešam :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

merilca ne, ker je to zadeva, ki je zelo kompleksna za vgradnjo (rahlo off topic).

CBRko pa za 700 jurjev pa neki drobiza.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo pa 2T cestaki veliko najsodobenjse tehnologije, ki je tale CBRa nima. ze okvir ima bolj tog, glede vzmetenja ne bom nic rekel ker se s CBRo se nisem peljal (ma pa full shirano zadnjo nihajko), kvalitetnejse zavore, sodobne tehnoloske resitve (RAVE, motor je poln elektronike, itd. ), pa tud dost bolj so dvotaktniki nabildani od tote CBRe. ce k vsemu skupaj pristejemo se velikost serije CBR proti recimo RS, pol vidimo pri cem smo glede cene. .)

Res je, da so bolj nabildani ostali 2T, samo se mi zdi, da je tudi 4T mašina dražja od dvotaktne, torej, če sem čisto objetivn, bi mogli stat nekje enako ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa tud jsn na svojm motorčku pogrešam :doze:

To še marsikateri boljši motor nima. Nevem, kaj jih tolko stane, pa vsak drekav skuter ga ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeeee, v takih serijah kot jih dela honda, pa ce primerjas recimo serijo Mitotovih masin mislim da razlika ni opazna... :hmm: pa se vec elektronike ima cvajtaktar (ventil, nastavljiv vzig, itd)... :hmm: ...pa 2T imajo razen NSRke vsi, brez izjeme, upside down vilice - CBRkine me spominjajo na une od RS 50... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume tanke kt na kolesu.

Spredna šipca premejhna in pod previsokim kotom.

Diski premejhni.

Honda je udarla čist mim.Če bi naredl vsaj čisto kopijo CBR600 in ji dal not 125cc motor bi se pa ful prodajala.Ne vrjamem da bo velik ljudi kupl ta motor.

Gume tanke kt na kolesu.

Spredna šipca premejhna in pod previsokim kotom.

Diski premejhni.

Js sm tuk zagrnu s tem motorjam, d sm pol vsako stvar 10-krat preklel.

Gume so pa res u kurci :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

cbr 125 ma veliko prednosti in še več slabosti

prednosti so majhna poraba ,poceni nakup ,poceni vzdrževanje ,niska teža-suha teža je 115kg

slabosti so pa pretanke gume spredaj 80 zadaj pa 100, samo 2 ventila (za 4 tko altko ni placa), premala kompresija, ...

glede predelovanja bi bilo veliko lažje če bi mela el.vbrizg goriva drugače pa je predelovanje enako kot pri drugih motorjih(menjava avspuha, nižanje glave

menjava frgazarja,..)

drgač pa je to vsaj meni poznan prvi model honde 125 s 4takti k ma en cilinder

(varadero 125 ma dva) tko da če se bo razvoj nadeljeval lahko čes nekaj cajta prčakujemo več moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v našem MK imamo frišno lastnico CBR 125, punca je mlada, to je njen prvi motor in mislim da je čisto primeren za kakšno sezono ali dve!

Problem nastane le v vožnji v skupini zaradi nepotrpežljivosti ostalih, tako se večkrat raje dobimo na že prej domenjenem postanku.

post-3877-1097135822_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ce bi mela 4t 125ka zadost moci bi blo pa lepo... sam verjetn tega nebojo naredl k bi s tem ful dnara zgubl k se nebi tok kvarl :P

aja pa sori za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punco je to čist dovolj dober motor O:-)  O:-)  O:-)  O:-)

pa ne sam za punce - za vse ki bi radi pri 16 imeli CBRo :OK: ,za tiste ki nebi radi dali velki za vzdrzevanje (gume za tomosa verjetno pasejo gor :P ), bencin, za tiste ki jim ni mar tekma med 125-kami - katermu bolj ''leti'', itd.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4t se ne da predelat <_< vsej ne za ksne grozn velike razlike :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!