Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

Ob 8. 4. 2016 at 11:27, Kiri pravi:

Sami koristni odgovori :)

Zaenkrat sem našel te v lujzu https://www.louis.eu/artikel/vanucci-cool-touring-iii-gloves/201437?list=141832326

Ker sm pogtuntu cez vikend da so mi rokovice mal premajhne sem jih mogu zamenjat in ker ni blo cifre sem vzel drug model... take.. (  imajo tud narjeno za  2 prsta za tipkanje po fonu)

http://www.revzilla.com/motorcycle/revit-gloves-dirt

Upam da bom zadovoljen ker se mi ne da vec iskat in izbirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

No, pa sem si tudi jaz končno nabavil rokavice, preden začnem z vožnjami v AŠ.98102007-750x750.jpg

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je kdo kdaj gledal v louisu rokavice, imajo kaj dobrega? Bom tam, pa vprašam da ne kupim kakega sranja ker bo dobro izgledal in bil udoben v trgovini. Vseeno mi je katero modelo leto je, glavno da so usnjene, polna dolžina, perforirane, varne, udobne.

Zdaj imam neke dainese "racing" (ne vem modela) usnjene in so mi dobro služile res dolgo. Na slabše po kvaliteti/varnosti ne bi šel, za znamko mi je pa sicer vseeno.

 

Popravljeno . Popravil phoebus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi mogoče zna kdo povedat kaj je razlika med Alpinestars gp pro in gp tech? Oboje naj bi bile vrh ponudbe. Gp tech so še dražje recimo par 10 evrov. So torej tudi boljše? Si je morda kdo lastil oboje in zna kaj povedat?

V izbor sem dal še Dainese d1 full metal. Tud vrh ponudbe so pa kar dražje od prejšnjih omenjenih. So še katere druge znamke, ki imajo te top modele rokavic za katerimi se splača pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam GP Tech, probal sem obe GP Pro in GP Tech in mi je GP Tech dost bolj ustrezu. Nekako bolj mi roka noter stoji, in tud motor bolj občutiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam nove zenske rokavice velikost M, cena in ostalo na ZS.

 

IMG_2842.jpg

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam moške rokavice, velikost L, uporabljane eno sezono samo za sopotnico. Ponudbe na ZS.

DSC_0555.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Iščem zimske rokavice. No, natančneje za temperaturo nad nič, do 10.

Morajo pa imeti dolge prste. To kar sem probal v KMC in Asu, je vse s plavalno kožico med prsti, centimeter in več. Tudi smučarske ki jih trenutno uporabljam so prekratke.

Imam dvoje poletne, ene čisto mestne, in oboje so z dolgimi prsti, tudi plezalne ki jih imam...

Preprosto prsti ne dosežejo dovolj daleč na ročke. 

Se dobi kaj pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se niso eni znalci hvalil da vejo odgovor na vse motoristične težave, in še več. Iščem rokavice, podaljšan model, tko kot so jakne in hlače podaljšane in krajše. Jaz rabim podaljšano izvedbo rokavic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, twom said:

Iščem zimske rokavice. No, natančneje za temperaturo nad nič, do 10.

Morajo pa imeti dolge prste. To kar sem probal v KMC in Asu, je vse s plavalno kožico med prsti, centimeter in več. Tudi smučarske ki jih trenutno uporabljam so prekratke.

Imam dvoje poletne, ene čisto mestne, in oboje so z dolgimi prsti, tudi plezalne ki jih imam...

Preprosto prsti ne dosežejo dovolj daleč na ročke. 

Se dobi kaj pri nas?

Za dolgoprstaše je kar problem. imam veličino XXXL

Jaz imam takšne kot na sliki. Pri 3C se normalno vozim.

Screen Shot 2016-10-08 at 09.08.54.png

https://www.louis.eu/artikel/probiker-cool-breaker-iv-gloves/201533?list=94833570

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri dveh metrih višine imam temu primerno tudi šapo. Se najdejo modeli pri nekaterih proizvajalcih vendar ima, po mojih izkušnjah, generalno Held najdaljše prste. Poskusi pri Pintarju.

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima. Nove zapakirane.

Revit Cyclops, usnjene rokavice velikost XL. - 50€ (ppc 85€)

RFGW0540010D_Main-rev-it-gloves-cyclops-ladies-h2o-wp-black-1.jpg

Rev'it stellar usnjene poletne in midseason sport  rokavice velikost L - 100€ (ppc 169€)

revit-stellar-sports-gloves.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Očitno neben ne vozi teh Lookwell rokavic :rolleyes:

 

Na koncu sem se odločil za bolj preverjeno varianto, v KMC-ju sem v akciji -40% za 92€  vzel top Shima model rokavic VRS-1

http://www.kmc.si/si/motoristicne-rokavice-shima-vrs-1-black-i30045.shtml

3.jpg

Popravljeno . Popravil theBill
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 7. 10. 2016 at 20:40, twom pravi:

Iščem zimske rokavice. No, natančneje za temperaturo nad nič, do 10.

Morajo pa imeti dolge prste. To kar sem probal v KMC in Asu, je vse s plavalno kožico med prsti, centimeter in več. Tudi smučarske ki jih trenutno uporabljam so prekratke.

Imam dvoje poletne, ene čisto mestne, in oboje so z dolgimi prsti, tudi plezalne ki jih imam...

Preprosto prsti ne dosežejo dovolj daleč na ročke. 

Se dobi kaj pri nas?

Oj jaz sem pri Vombergerju v Kranju kupil Spikove rokavice s podaljšanimi prstki samo že nekaj let nazaj pa še niso ble zimske tko da tam vprašaj če je kaj od Spika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da se ne bo kdo nasral in mislil da je kupil poceni rokavice. Tale prodaja izdelke iz aliexpressa. Če si želite takih rokavic jih lahko sami kupite za 35dolarjev.

Jaz sem tole mal raziskal po medmrežju in mi barva nikakor ni šla v račun, oziroma nisem našel na nobeni uradni strani.

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/oblacila-za-motoriste/rokavice-za-motoriste/five-5-rfx1-motogp-racing-1310027159.html

 

Ne bit preveč pohlepni da ne boste razočarani... takoj se vidi da na dlani ni kevlar zaščita ampak je kar neki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ludiluka pravi:

Eko pa jih mam zdej pa sam upam da se ne bo nikoli iz rokavic iskrilo ampak sam izpod kolena ko drsnike nabavim :D  

WIN_20161227_13_58_17_Pro.jpg

sam, najprej ti bo napis odpadu, pol pa počasi kak prst :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

sam, najprej ti bo napis odpadu, pol pa počasi kak prst :P

 

sej sm glih študiral ko sem videl da so ploščiče pršraufane al dam šraufe na loctite al ne :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!