Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

še en vseznalac :glare: ki lahko vsakemu svetuje, kaj je zanj najboljše in ah in oh....a lahko utemeljiš te svoje neumnosti in nasvete, zakaj zaboga je treba vzet 2 številki večji kombinezon, kot pa nosiš ostala oblačila :hmm:

če skup postaviš tri 80-kilaše, bo lahko vsakemu pasala druga številka, eni so 'wampasti' drugi nabildani, tretji majo dolge noge...

:topic:

pa mal se umiri, ker to tvoje 'svinjanje' po vsaki temi je že postalo moteče. Pravijo, da je tudi molk včasih zlato :rolleyes: :ninja:

Poslušaj, ti pametnjakovič Jose! Dainese nosim sam že dolgo vrsto let. In ker ima male številke, vzameš pač namesto številke 52, številko 54. Pri dvodelnem kombinezonu pa je mogoče ob dobri volji prodajalca naročiti hlače in jakno posebej. Vsako svoje številke, vendar enak model, da je kombinezon kompleten.

Še kakšno vprašanje o Dainese?

Sicer pa ti svinjaš po tem forumu že tri leta s povprečjem 265 postov/mesec. Pa dobro kaj bi ti rad?

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese nosim sam že dolgo vrsto let. In ker ima male številke, vzameš pač namesto številke 52, številko 54. Pri dvodelnem kombinezonu pa je mogoče ob dobri volji prodajalca naročiti hlače in jakno posebej. Vsako svoje številke, vendar enak model, da je kombinezon kompleten.

če nekaj velja zate, še ne pomeni da je nasplošno tako, in ne neumnosti govorit, ker bo lahko nekdo, ki bo poslušal tvoj nasvet ..upam, da ne.. 'plapolal' v takem kombinezonu na motorju kot zastava :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro kaj bi ti rad?

tega sem skor ziher, da nisi prebral, če pa že, nisi razumel :) ker pol tvoje objave ne bi zgledale..

:yea1: :yea1: :yea1: , al pa :grim :grim , ali 'Ja tako je' ;)

prosim moderatorje, da zbrišejo moj post čez nekaj časa ker je :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam tko na hitrco neki zanima...a kombinezon dainese 54 al pa 56 je ful velk?za enga velzga 185 srednje postave... :D

dvodelc dainese 54 je vprašanje, če ti ne bo premajhen .) skor 95% da ti bo premajhen. Sam trenutno prodajam svojega št. 54 in sem skor za 10 cm manjši pa mi je bil, kot na mero.

Je treba probat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam tko na hitrco neki zanima...a kombinezon dainese 54 al pa 56 je ful velk?za enga velzga 185 srednje postave... :D

Dokler ne probas ti tega zivi bog ne zna odgovorit... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvodelc dainese 54 je vprašanje, če ti ne bo premajhen .) skor 95% da ti bo premajhen. Sam trenutno prodajam svojega št. 54 in sem skor za 10 cm manjši pa mi je bil, kot na mero.

Je treba probat B)

ja frend ma cifro 56 sm zvedu...pa je velk 175 in ga je lih tok skupi k mene(širina)..pa so mu SAMO hlače mogoče mal predolge...jst sm pa 185...pa mislm da bi men bil prav no...zanima me predvsem zato ker nevem koliko mi mora priti kombinezon "oprijet" koliko mi mora priti v dolžino itd...če lahko še en to prosim razloži..

Dokler ne probas ti tega zivi bog ne zna odgovorit... :glare:

danes grem po vsej verjetnosti probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se najbolj splača kupiti SPYKE kombinezon? V slo vem za Vombergerja pa Inde Vransko. Ampak glede na to, da je Spyke Italijanska zadeva, me zanima, če se da dobit v Italiji kaj ceneje, oziroma če pozna kdo kakšno ugodno varianto.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvodelc dainese 54 je vprašanje, če ti ne bo premajhen .) skor 95% da ti bo premajhen. Sam trenutno prodajam svojega št. 54 in sem skor za 10 cm manjši pa mi je bil, kot na mero.

Je treba probat B)

Danes sem meril Dainesovega dvodelca št.52 in mi je bil čist prav. Pa sem visok 186 pri 79kg

Tako da ne pretiravat s št.. Probat pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je treba le provat!!!!kr zdej na oč,neki govorit je brez veze!! :OK:

drgač mam pa jaz dvodeljni,kr se mi zdi najbolj komot!!

mika pa me da bi kupil še enodeljnega za posebne priložnosti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma moraš it po italiji in malo pogledat po trgovinah..

najbolj se ti splača kr so popusti!!

al pa vpraši za lanske modele kombinezonov-- boš dobil ful blj pocen!!

v vidmu in stari gorici je ful teh trgovin samo cajt si vzemi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem meril Dainesovega dvodelca št.52 in mi je bil čist prav. Pa sem visok 186 pri 79kg

Tako da ne pretiravat s št.. Probat pa je

Bravo dex :OK: potrdil si že moje trditve par stani nazaj(180 cm 83 kg, švicam pa v dainese kirishima numero 50 dvodelc), gattolina čist tak če imaš konfekcijsko številko 52 potem dainese NE vzameš na pamet 54 ampak tistega ki ti dobro paše ne glede na številko, je tako??Morda je to res 54 lahko je pa tud več ali manj.

Absolutno in že 100x povedano pa probat in pri se pri tem močno zavedat da to pač ni trenerka. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se najbolj splača kupiti SPYKE kombinezon? V slo vem za Vombergerja pa Inde Vransko. Ampak glede na to, da je Spyke Italijanska zadeva, me zanima, če se da dobit v Italiji kaj ceneje, oziroma če pozna kdo kakšno ugodno varianto.

LP, DeX

V Inde Vransko izdelujejo kombinezone za SPYKE, bi znali imeti kaj ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kombinezon očistim s krpo in mlačno vodo, ko se posuši pa ga namažem z niveo? To sem vedno delal z usnjenimi sedeži, torbami na atejevem čoperju in podobno zato me zanima če lahko tudi na kombinezonu ali se skriva kje kakšna zanka? :) LP

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne gre za nubuk usnje ni blema ti samo čisti.

Ne poznam nubuk usnja :? Gre za normalni kombinezon Dainese K model.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, vlažno krpo, kakšno milo za roke in gre lepo. Samo ne uporabljat agresivnih čistil. Kar je dobro za človeško kožo je dobro tudi za usnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Dainese je letnik 2003 in za seboj ima cca 120.000 km v vseh mogočih vremenskih razmerah. Čistim ga samo z vlažno krpico in še zmeraj je kot nov. Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nekaj velja zate, še ne pomeni da je nasplošno tako, in ne neumnosti govorit, ker bo lahko nekdo, ki bo poslušal tvoj nasvet ..upam, da ne.. 'plapolal' v takem kombinezonu na motorju kot zastava :closedeyes:

Ti, špansko Jose, slovensko pa kar Jože ali morda Jožek, si očitno nadstandard, ki bo od Dainesa vzel eno številko manjšo številko, da mu bo prav? A, ne, Jože? Kako pa izgledaš? A si bolj dekliške postave, da so ti moške številke prevelike?

Pa, da ne bova preveč pametovala. Pokliči Boštjana v Avto Triglav Center v Mariboru, oni so zastopniki za Dainese, Shoei, Arai...., in vprašaj njega. Pa bova hitro videla kdo naklada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če užgeš z dvodelnim, gre najprej zadrga, pol ti pa potegne kožo dol, zeloooooooooooooo boli.

To ni čisto in popolnoma res.

Sem užgal.

Po asfaltu.

Z dvodelnim.

Zdržala zadrga, vse zadrge, okoli pasu, na jakni, na rokavih, na hlačnicah.

Dvodelni kombinezon tudi zdržal, oziroma usnje njegovo.

Do kože ni prišlo.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, da ne bova preveč pametovala. Pokliči Boštjana v Avto Triglav Center v Mariboru, oni so zastopniki za Dainese, Shoei, Arai...., in vprašaj njega. Pa bova hitro videla kdo naklada.

Nikogar mi ni treba klicat in spraševat neumnosti, če bi mi bolj pasala ta ali ona št. ker jaz grem zadeve SPROBAT in sam najbolje vem, kaj mi paše in kaj ne, še najmanj pa so mi potrebni tvoji BEDASTI NASVETI. :glare: Če že nekomu odgovarjaš, oz. repliciraš, probaj vsaj malo podkrepit svoje trditve, ne pa da povsod samo drek mešaš, in prikimavaš kot papagaj tisto kar so drugi napisali.

Sam z veseljem preberem izkušnje nekoga z določenimi izdelki v stilu... zadovoljen/ne/kvaliteta/pomanjkljivosti, ne pa nekomu pametovat, kaj je zanj najprimernejše in to zato, ker že ti vrsto let uporabljaš/nosiš dotično znamko .)

In ko boš v bilo keri temi kaj pametnega napisal, to podkrepil z dejstvi, bom vesel. Do takrat, je pa brez veze s tabo diskutirat, ker očitno nisi sposoben normalnega dialoga. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ugotavljate, da je s kom brez smisla diskutirati, potem pač ne diskutirati z njim.

Lepo, tiho iti mimo.

Ne pa mi tu skozi sedemstopetiosemdesetcelihtriindvajset strani nalagati, kako je nekdo butel in da se pametnjakovič z njim ne bom pogovarjal.

ŠŠŠŠc

:devil: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikogar mi ni treba klicat in spraševat neumnosti, če bi mi bolj pasala ta ali ona št. ker jaz grem zadeve SPROBAT in sam najbolje vem, kaj mi paše in kaj ne, še najmanj pa so mi potrebni tvoji BEDASTI NASVETI. :glare: Če že nekomu odgovarjaš, oz. repliciraš, probaj vsaj malo podkrepit svoje trditve, ne pa da povsod samo drek mešaš, in prikimavaš kot papagaj tisto kar so drugi napisali.

Sam z veseljem preberem izkušnje nekoga z določenimi izdelki v stilu... zadovoljen/ne/kvaliteta/pomanjkljivosti, ne pa nekomu pametovat, kaj je zanj najprimernejše in to zato, ker že ti vrsto let uporabljaš/nosiš dotično znamko .)

In ko boš v bilo keri temi kaj pametnega napisal, to podkrepil z dejstvi, bom vesel. Do takrat, je pa brez veze s tabo diskutirat, ker očitno nisi sposoben normalnega dialoga. :)

Mislim, da si svojo sliko o sebi sam najbolje pokazal. Tvoj slog je agresiven, prezirljiv in žaljiv. Zato je tvoja ideja o prenehanju medsebojnih komentarjev povsem sprejemljiva.

P.S. Če pa Boštjan na Avto Aktivu Maribor, ki je vsako leto večkrat v tovarni Dainese na različnih testiranjih in predstavitvah zate ni dovolj velika avtoriteta na področju poznavanja izdelkov znamke Dainese, boš v Sloveniji težko našel sogovornika. Lep pozdrav!

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gattolina ima pa neki prav...

velik sm 186 pa mi je 56 dainese kombinezon kot ulit :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!