Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

:Kombinezoni za manj kot 100.000 SIt so le ena velika jajca. Se je že frend tako nadrsal. Na koncu ga je stal prvotni 65.000SIT (shit :cry: ) pol pa nov še 160 000. Zdej pa mal preračunaj kakšno kvaliteto bi kupil za 225.000 SIT In požiranja za napako.

Poceni kupovat je zelo drago :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Te cenejši kombinezoni so običajno narejeni iz večjega števila kosov usnja. Tako je posledično tudi več šivov. Tudi zadrge so mi v živo zgledale precej sumljive. Verjetno je takšen kombinezon dober za sovoznika, ki se le občasno spravi na motor. Sam sem gledal enega, ki je imel zunanjost usnja močno obdelano (zgledalo je kot bi bil plastificiran ali na debelo prebarvan). Kvaliteta izdelave se pozna tudi pri podlogi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj pa ni nujno da za manj k 150k pa ne bom dobil dobrega kombinezona, ali pač? :hmm:

Če si pripravljen dat 150k, potem jih toliko daj - to hočem povedat, da ti ne bo žal. Prevečkrat so prvi nakupi predvsem slabi nakupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti ne mudi z nabavo rajši počakaj na zimske popuste. Dobiš kombo znižan iz 180 na 130k

Kdor cilja na popuste od dainese je že zamudil vse vlake razen če je nad ali podmerski kar se tiče višine ali teže, ker tiste številke ki najbolj grejo so sigurno že pošle. Dainese je pri nas začel z -20% popusta

že z 1.9.2006 :hmm: Kje se pa tako ve. :P

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor cilja na popuste od dainese je že zamudil vse vlake razen če je nad ali podmerski kar se tiče višine ali teže, ker tiste številke ki najbolj grejo so sigurno že pošle. Dainese je pri nas začel z -20% popusta

že z 1.9.2006 :hmm: Kje se pa tako ve. :P

jst bom probu upam da ta teden se v italiji .... mam pa 185cm tm okol, tko da italjani pa itk niso lih med najvecjimi ..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa en problem. In sicer. Ne vem ali naj vzamem 50 ali 52 številko teh hlač:http://www.vomberger.com/oblacila_spyke/us.../pant_2005.html

Ko sem probal 50 sem bil na knap, vendar so mi bile malce kratke.(ne vem ali bom morda še kaj zrastel, imam pa 16let) Ko sem probal pa 52, je bilo pa tako da so mi bile malce ohlapnejše vendar ne preveč(ne vem kaj bo ko bom prevozil toliko in toliko kilometrov). Edino kar me je motilo da so se okoli zadnjice malce bolj nabrale(nagubale) Dolžina je bila pa super. Visok sem pa sicer 185cm. Jakna 50 številka mi je pa kot ulita.

Trgovec mi je svetoval naj vzamem 52 številko. Kaj vi pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašen cm boš še dodal. Načeloma je bolš za usnje, da je mal bolj oprijeto, ker se pol samo prilagodi, sam če so ti pa prekratke se pa ne bo raztegnilo. Tko, da raje uzem 52, pa boš čez zimco še kak kilogramček pridobil, pa ti bodo prav.

Lahko pa še kake druge hlače probaš, se iste številke razlikujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa en problem. In sicer. Ne vem ali naj vzamem 50 ali 52 številko teh hlač:http://www.vomberger.com/oblacila_spyke/us.../pant_2005.html

Ko sem probal 50 sem bil na knap, vendar so mi bile malce kratke.(ne vem ali bom morda še kaj zrastel, imam pa 16let) Ko sem probal pa 52, je bilo pa tako da so mi bile malce ohlapnejše vendar ne preveč(ne vem kaj bo ko bom prevozil toliko in toliko kilometrov). Edino kar me je motilo da so se okoli zadnjice malce bolj nabrale(nagubale) Dolžina je bila pa super. Visok sem pa sicer 185cm. Jakna 50 številka mi je pa kot ulita.

Trgovec mi je svetoval naj vzamem 52 številko. Kaj vi pravite?

vsekakor vzami 52. ker boš še ziher kakšno kilo kdaj gor dobil in da se neboš na konci res tiščal v usnje. pa če ti je 50 že malo na knap nepozabi da na motorju vedno sediš in te tam še bolj špana na kakšno dlajšo turo bi te ziher ful motlo.

pač moje mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. No, pri Vombergerju imajo tiste hlače in pa jakno GP winner skupaj za okoli 130k drugače je pa cena 165k. Se mi splača vzet ali naj počakam na Padovo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno sem vprašal pred kakšnim tednom, vendar pa je tokrat v igri drug kombinezon. Imel sem namen it v Avstrijo(louis) še letos enkrat.. pa vidim tele kombinezone:

http://www.tc-motoshop.si/shop/page/detail...n_kombinezon/-/

ali pa

http://www.tc-motoshop.si/shop/page/detail...n_kombinezon/-/

ogrevam se sicer za prvega..

Torej naj počakam in grem v Au ali naj grem po tale kombinezon :?

hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Arlen Ness oz. Berik kombinezone nosijo celo nekateri dirkači v motoGP, Louisove kombinezone pa glih ne no. .)

Tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno sem vprašal pred kakšnim tednom, vendar pa je tokrat v igri drug kombinezon. Imel sem namen it v Avstrijo(louis) še letos enkrat.. pa vidim tele kombinezone:

http://www.tc-motoshop.si/shop/page/detail...n_kombinezon/-/

ali pa

http://www.tc-motoshop.si/shop/page/detail...n_kombinezon/-/

ogrevam se sicer za prvega..

Torej naj počakam in grem v Au ali naj grem po tale kombinezon :?

hvala za odgovore

lp

Če ti finance dopuščajo vzemi enega izmed teh dveh. Arlen Ness in Berik so kvalitetne zadeve, ki jih uporabljajo tudi dirkači. In glede na to, da ima TC -30% se kar splača :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti finance dopuščajo vzemi enega izmed teh dveh. Arlen Ness in Berik so kvalitetne zadeve, ki jih uporabljajo tudi dirkači. In glede na to, da ima TC -30% se kar splača :)

Se splača :OK: . Jaz sem dons unga prvega vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes tut unga ta prvega nabavu. Zadeva je znižana iz 190 na 133k sit. S tem da je kombi nedvomno zalo kvaliteten. Prodajalec povedal, da so jih danes pred mano kupili že 3-je. Jaz sem bil že četrti, tik preden so zaprli trgovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes tut unga ta prvega nabavu. Zadeva je znižana iz 190 na 133k sit. S tem da je kombi nedvomno zalo kvaliteten. Prodajalec povedal, da so jih danes pred mano kupili že 3-je. Jaz sem bil že četrti, tik preden so zaprli trgovino.

Hehe. Sem bil prvi tam, da sem imel karseda največ izbire :D . Nedvomno dober nakup :OK:

Jih je sploh še kaj ostalo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!