Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Sem pa dobil v MB DAINESE tudi odgovor v stilu kot v LJ, je predraga, da bi jo imeli na zalogi :headbang:

Zanimivo. :hmm:

Spomnil sem ne namreč, kje se videl reklamo. V eni slovenski reviji, ki je imela prilogo oblačil. Vem da je bilo notri veliko oglasov (ki so jih morali seveda plačati) tudi za Dainese, ki jih je naročil AC (je spodaj pisalo). Zato je malo skregano z logiko, da daš v revijo oglas, ko se pa ženske zagrejejo za stvar pa je kar naenkrat "predraga za naročit". :headbang:

Želim vama, da čimprej dobita obljubljeno jakno pri južnih sosedih. Pa še PDV dobiš nazaj... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na črni je pa res lepo videt :headbang:

isti drek je... sm imel bel kombinezon in sm imel črno/rdeč. Meni mušica ni bla nikjer sexy. Lih tko moteča je bla na belem, kukr črnem. Z razliko, da je bel way lepši...

Dvomim, da v Udinah kjer je Dainese store ne bi imeli tega :hmm:

Lepši že lepši ampak ne gre tukaj samo za mušice, tukaj je še prah, ketnsprej, razna svinjarija na cesti npr. katran. Imo je takšenle kombinezon dobr samo za 500m od garaže do bližnjega kafiča, pod pogojem da prej traso pometeš. V nasprotnem primeru po dveh tednih ne bo zgledal niti pribilžno bel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja qrc, ga je treba redno pucat ;)..ne pa da maš gor še mušice izpred 3 sezon hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam bel kombinezon....mušice niti niso problem...se jih spuca ...in so samo na sprednji zgornji strani.....

problem je, da se umaže takoj in povsod!

tko,da ga morem skozi pucat... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko govorimo o kombinezonih (v tej temi) načeloma mislimo na usnjene. Kot takšni se tudi prodajajo v prodajalnah, enodelni in dvodelni.

Opremo iz kordure prodajajo večinoma ločeno kot jakne in kot hlače in se ne uporablja naziva kombinezon.

Če pa govorimo na splošno pa bom vsaj jaz osebno dal vedno usnje pred korduro.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V osnovi pa nekako takole.

Cordura je malce bolj udobna in lažja. lažje jo je tudi vzdrževati (čistiti).

Usnje te težje in bolj čvrsto. Mi pa je ravno zaradi tega bolj všeč, ker daje večji občutek varnosti in po lastnih izkušnjah ter izkušnjah kolegov/znancev tu ne gre samo za bočutek ampak za realno dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če obstajajo usnjeni dvodelni "perforirani" kombinezoni in če,kje? :worship: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če obstajajo usnjeni dvodelni "perforirani" kombinezoni in če,kje? :worship: lp

Take modele (na zalogi) ima TC od Berika. Perforirana je le jakna.

Tudi alpinestars ima en tak model (mislim da je GP "nekaj", vendar ga ni na zalogi (Laba). Ti ga pa lahko naročijo.... Tam je perforiran tudi del hlač, če se ne motim. Pri AC v LJ so vse perforirane zadeve že prodali. Pa se tudi ne potrudijo, da bi kaj ponudili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take modele (na zalogi) ima TC od Berika. Perforirana je le jakna.

Tudi alpinestars ima en tak model (mislim da je GP "nekaj", vendar ga ni na zalogi (Laba). Ti ga pa lahko naročijo.... Tam je perforiran tudi del hlač, če se ne motim. Pri AC v LJ so vse perforirane zadeve že prodali. Pa se tudi ne potrudijo, da bi kaj ponudili...

Pri Alpinestarsu so perforirani (dvodelni) Octane, GP Plus in RC-1. Prvi je trenutno na zalogi v črni (50-54) , drugi v črni in modri (48-56) in tretji v rdeči barvi (50-56).

Lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. :hmm:

Spomnil sem ne namreč, kje se videl reklamo. V eni slovenski reviji, ki je imela prilogo oblačil. Vem da je bilo notri veliko oglasov (ki so jih morali seveda plačati) tudi za Dainese, ki jih je naročil AC (je spodaj pisalo). Zato je malo skregano z logiko, da daš v revijo oglas, ko se pa ženske zagrejejo za stvar pa je kar naenkrat "predraga za naročit". :headbang:

Želim vama, da čimprej dobita obljubljeno jakno pri južnih sosedih. Pa še PDV dobiš nazaj... :naughty:

Ti pa malo mimo sekaš. Preveri si malo cene V CRO. Dobava pri njih je izredno dolga pa še carino morajo plačati. Kljub temu da dobiš davek vrnjen je cena višja kot v EU.

P.S.

Torej je reklama naredila svoje - STE ZAPALJENI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa malo mimo sekaš. Preveri si malo cene V CRO. Dobava pri njih je izredno dolga pa še carino morajo plačati. Kljub temu da dobiš davek vrnjen je cena višja kot v EU.

P.S.

Torej je reklama naredila svoje - STE ZAPALJENI.

Ni zmeraj tako. Sem že dobil iskane stvari prej kot v Sloveniji in še ceneje z vrnjenim davkom :whistle:

Hrvati,kot mi, nimajo carine za izdelke narejene v EU. Plačajo samo davek.

Primer: Sem uvozil orbitrek, ki je bil narejen v EU. Na HR carini plačal samo davek. Carine ni bilo potrebno, ker je bi izdelek narejen v Nemčiji.

:topic:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če obstajajo usnjeni dvodelni "perforirani" kombinezoni in če,kje? :worship: lp

Tudi kakšen M-techov model bi znal biti perforiran. Moj je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S perforacijo je tako, da so skoraj čisto vsi enodelni in pa večina dvodelnih racing kombinezonov konkretno perforiranih. Jaz sem imel težavo najti dvodelen neperforiran kombinezon za hladnješe dni. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, obrni se na proizvajalce pa jim to povej, da naj nehajo tako imenovat svoje izdelke.

www.berik.it je že en naslov kamor lahko pošlješ pripombo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE. Ali ima kdo v posesti dvodelneža Dainese Kirishima. Kako se obnese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE. Ali ima kdo v posesti dvodelneža Dainese Kirishima. Kako se obnese?

Jaz sem lastnik tega kombinezona in sem že tretje leto zelo zadovoljen z njim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perforirani kombinezoni se grozno grdo raztegnejo, da izgledajo kot vreca.

Pa se po dezju, kaksen express naliv, so kot spuzva za brisati tablo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perforirani kombinezoni se grozno grdo raztegnejo, da izgledajo kot vreca.

Pa se po dezju, kaksen express naliv, so kot spuzva za brisati tablo.

Hehehe men je pa fajn ko raste z mano :)

Kar se pa dežja tiče mam pa dobre izkušnje(se vsakič mal skup potegne, ko se posuši). Moker si pa tud v neperforiranem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perforirani kombinezoni se grozno grdo raztegnejo, da izgledajo kot vreca.

Pa se po dezju, kaksen express naliv, so kot spuzva za brisati tablo.

Hm, si ziher, da se ni raztegnil, ker si se ti?

Vsak usnjen kombinezon se "raztegne" oziroma uleže po telesu (seveda do neke mere). Dvomim, da perforirani kaj bolj kot neperforirani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!