Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Jst mam pa en problem. Odlomu sm un šrauf k je za verigo šponat, je mal zarustu in sm tolk časa žnaru da mi je ratal pokvart :OK: zej bom najprej probu povrtat pa navoj popravt, če bo šlo. A ma kdo še kako drugo idejo če to ne bo ratl?Mal sm tud razmišlu da bi mogoče 8 mm lukno zvrtu pa dau navarit marico, sam to je čist zadna če res ne bo druga

 

 

sem mel isti problem.....rešil pa tako da sem v odlomljen šrauf (sredino) zatočkal z kontra navojem iz lidla za 8eurov (za enkratno uporabo:)...) in ga lepo izvrtal. simpl ku pasulj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi imam cel kup delov za rsv mille in tuono ( ECU, čip, Akrapovič 2x2 kolektorji z linkpipi, križi, clip-oni, komplet agregat, TB....,,, še in še)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa prvo luč

 

Če kdo rabi imam cel kup delov za rsv mille in tuono ( ECU, čip, Akrapovič 2x2 kolektorji z linkpipi, križi, clip-oni, komplet agregat, TB....,,, še in še)

Maš mogoče prvo luč, moja ma uno napako k poka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi imam cel kup delov za rsv mille in tuono ( ECU, čip, Akrapovič 2x2 kolektorji z linkpipi, križi, clip-oni, komplet agregat, TB....,,, še in še)

 

a ta zgornji kriz za tuonota maste se?cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čip cena.?. Letnik aprilie?

Čip 50€ (je pa iz tvojega motorja, ga je prejšnji lastnik pozabil zamenjat, ko je menjal agregat na motorju).

 

Zgornji križ je za Mille, luči tudi nimam več.

 

Na voljo je:

 

-Cev za sklopko za gen1 Tuono

-Cev za sklopko za gen1 Mille

-Cev za sprednjo zavoro za gen1 Tuonoz radialnikm vpetjem čeljusti

-ECU Mille/Tuono gen1

-Čip za  2-2 izpuh gen1 mille/tuono

-Sopotnikove tačke gen1 mille/tuono

-Komplet agregat brez prvega cilindra-bata in glave ker je zaribal, navitja in magneta... vse ostalo je ok in je na voljo

-komplet el. napeljava z raznimi senzorji

-cliponi za mille (levo in desni=

-Pumpa za sklopko

-Zadnji amortizer z belo vzmetjo navadni za  gen1 mille tuono

-Spodnji križ za mille/tuono

-zgornji križ na mille

-Akrapovič 2-2 kolektor z obema linkpipe ter vsem HW (vzmeti, prirobnice, se pravi komplet)

-Original izpuh  mille/tuono

-Ogledala Mille gen1 ( levo spraskano a uporabno)

-Desno ogledalo za Gen2 Tuono

-Ventilatorja za hladilnika gen1 mille tuono

-Plastike z mrežicami za pod sedež za Mille 01+

+ kaki manjši deli bi se še našli

 

 

če kdo kaj nuca najbolje da mi napiše ZS da ne svinjamo teme.

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Obvezno Yuasa akumulator YTX12-BS. Pri dveh cilindrih je zelo pomembno koliko toka je baterija sposobna pri zagonu zagotovit. Tale baterija ima 200A tokovnega viška.

Po vseh forumih vsi svetujejo montirat ta akumulator. Je pa res da je tudi dražji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je NoGe reku, za dva cilindra rabiš YTX aku ker ima v osnovi višji zagonski tok od YTZ - te so dobri za 4 cilindre, 2 cilindra pa ga bosta kmal ošvohnela. Razlika med 12 in 14 pa je v zagonskem toku posameznega tipa, mislim da ima

YTZ 12 - 140A

YTZ14 - 180A

 

YTX12 -160A

YTX14 - 200A

 

Podatki i kapaciteti so različni od proizvajalca do proizvajalca, 12ka ima od 10-11Ah, 14ka pa 11-12Ah

 

Samo za info pri Batogu v črnomlju YTZ-14BS cena nekaj žez 80€ za Exide aku. Najceneje kar sem videl za YTZ baterije....

 

Sam rabim tudi za 2cilindra in sem preiskal vse mogoče in tam našel najceneje pri Bartogu. Original Yuasa YTZ14S pa pride cca 150€...

Popravljeno . Popravil OrangePower
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če se da povišat balanco-krmilo na  rsv mille 2002..Nikjer na netu najdem  zadeve..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če se da povišat balanco-krmilo na  rsv mille 2002..Nikjer na netu najdem  zadeve..

 

 

 

 

 

Imaš tri opcije:

 

1 Višji cliponi (cca. 150e za kaj kvalitetnega)

2.Menjava zgornjega ala  "super bike" krmilo (poglej LSL cca. 400-500€ z križem, klešči za krmilo, krmilom ter daljšimi cevmi za sklopko in sprednjo zavoro)

3.Nabaviš rabljen križ, klešče za krmilo, krmilo ter cev za sklopko in sprednjo zavoro (ponavadi se križi s kleši in krmilom prodajajo po cca 200€ jih je pa cela jeba dobit--> ask me i know)

 

Če boš kupoval robo od Tuona, glej da kupiš kliž za vilice Showa (premer 53mm) in ne Ohlins (51mm), ker drugače ne bo šlo (kontra sicer gre, uporabiš 1mm alu trak.. .)

 

 

Sicer pa je tvoj motor L.2000 in ne 2002...

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je s prvo lučjo ki ima razpoko? Poči do konca? Razpade? Ima kdo izkušnje s tem ali že več let počeno luč?

 

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi pač poka po malem naprej, se pa ne razleti če to misliš.

Ko poči do konca tako ostane in ni nič narobe? Se nabira vlaga v luči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!