Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Zdravo! en neumesen post...

Sem nova na forumu... mal prebiram in izbiram skuter...

Me zanima če že ima kdo Aprilia SPORT CITY ONE 50? se mi zdi simpatičen za po mestu..

in me mal zanimajo izkušnje...

je 4T.. in to mi je všeč.. bol eko in majn keša (ko ni treba olja).. tk da to ne šimfat .)

me pa res zanima če gre kaj bol od drugih 4T glede na to da je Aprilijin...

Ne, ja pa kvaliteta na dost višjem nivoju kot pri tistih kitajčkih. Nimaš nič zgrešit z nakupom, samo ne pričakuj nevemkaj od mašine :) Za eno umirjeno punco je čist vrei.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ,

a mi lahko kdo pomaga najti neko dobro 50ccm motorno kolo ki ima blokado na 25km/h!

Ker mi je tomos flexer predrag za 880€.nekaj bolj poceni in ki ne razpade 1 tedn po nakupo!!

prosimmmmm pomagajteeee mi neka najt!!!!**** B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ,

a mi lahko kdo pomaga najti neko dobro 50ccm motorno kolo ki ima blokado na 25km/h!

Ker mi je tomos flexer predrag za 880€.nekaj bolj poceni in ki ne razpade 1 tedn po nakupo!!

prosimmmmm pomagajteeee mi neka najt!!!!**** B)

pecikl, za tiste ki ne razmete kolo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj si bom totega kupo ker pol mi foter za 16 b-day kupo aprilijo al pa tomosa 125ccm zaj se mi pa nea da vec it delas izpita za 50ccm si bom pa tega kupo da ga bom mel tak za c sq furat pa za na treninge!!!

tak da če kdo ve za kokiga pometniga pa ugodniga naj prosim posle koke linke al pa kaj!!

LP :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj si bom totega kupo ker pol mi foter za 16 b-day kupo aprilijo al pa tomosa 125ccm zaj se mi pa nea da vec it delas izpita za 50ccm si bom pa tega kupo da ga bom mel tak za c sq furat pa za na treninge!!!

tak da če kdo ve za kokiga pometniga pa ugodniga naj prosim posle koke linke al pa kaj!!

LP :yes:

idi gledat na avto net

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neka je sicer saj enim sn poslal e-mail ce gre sao 25km/h mos pa tui one tomose ko so pa drogi ker teko pa nea dam.bi mogo neka poceni najt!1!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neka je sicer saj enim sn poslal e-mail ce gre sao 25km/h mos pa tui one tomose ko so pa drogi ker teko pa nea dam.bi mogo neka poceni najt!1!!

jonway ma skuterje blokirane na 25km/h, poklič v Avto Celje za ceno. Ta motor ma prjatu pa je nardiu že 2400km v enem letu sam po mestu pa motor še kr lepo dela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm ga bom uprašu kulk je dau un.. sam je dobiu un čist pocen to.. ko fotr njegov dela pr avto celje, najbolš da pokličeš pa vprašaš ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nova na forumu... mal prebiram in izbiram skuter...

Me zanima če že ima kdo Aprilia SPORT CITY ONE 50? se mi zdi simpatičen za po mestu..

in me mal zanimajo izkušnje...

jest ga imam že ene 14 dni. ne morem kakšnih izkušenj povedat ker mi je to prvi skuter. jaz sem zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dann, sem nov tukaj in sploh na Skuterjih in me zanima kaj naj kupim sedaj, imamo Paseo50 ima kao 4KW in bi rabil malce daljši in močnejši skuter pa da ni čez 1000€ NOV kateri v poplavi bi bil zanimv in dober za eno leto pol spet prodaja in spet nov pač žena se vozi v službo cca 35km dan ( poleti) in vsak dan v trgovino&opravki cca 6km dan lahko tudi 10km. Ta skuter je star ene 7 mesecev in bo kmalu imel 2000km :rolleyes: BP razen accu ga serje od novga .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenks za odgovore...

jest ga imam že ene 14 dni. ne morem kakšnih izkušenj povedat ker mi je to prvi skuter. jaz sem zadovoljen.

jeeej kk sem vesela ... enga ko ga dejansko ma :D

a mi poveš kolk ti gre plis... kje si ga pa kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dann, sem nov tukaj in sploh na Skuterjih in me zanima kaj naj kupim sedaj, imamo Paseo50 ima kao 4KW in bi rabil malce daljši in močnejši skuter pa da ni čez 1000€ NOV kateri v poplavi bi bil zanimv in dober za eno leto pol spet prodaja in spet nov pač žena se vozi v službo cca 35km dan ( poleti) in vsak dan v trgovino&opravki cca 6km dan lahko tudi 10km. Ta skuter je star ene 7 mesecev in bo kmalu imel 2000km :rolleyes: BP razen accu ga serje od novga .

Dejstvo je da za 1000€ ne dobiš kvalitetnega novega skuterja. Kvečjemu kakšnega par let starega, pa je še vedno veliko boljši kot razni poceni kitajčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenks za odgovore...

jeeej kk sem vesela ... enga ko ga dejansko ma :D

a mi poveš kolk ti gre plis... kje si ga pa kupu?

jeeeej k sm vesel da me je ena vesela. drgač pa ga najbrž nimam sam jest :rolleyes:

ja po števcu ene 55. kupu sem ga pa v lj na dunajski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da za 1000€ ne dobiš kvalitetnega novega skuterja. Kvečjemu kakšnega par let starega, pa je še vedno veliko boljši kot razni poceni kitajčki.

Zakaj saj motorji so isti brez loga priznane firme ? Pa sva ga za 850€ dobila za eno leto bo vredu pol pa ena oreng znamka :rolleyes: hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm si zamislu takle motor pa a ma kdo izkušnje s tem rieju tangotam... newem kakšn zvok ma kolk gre pospeški... itd če kdo kj ve nj prosim sporoči pa na slik bo spred taka guma kd je pr tangotu pod pogojem d se ga da narest :huh: k še newem... pa slika j bl taka no ba če bi se ga dal bi naroču 2 k bi enga še moj bratranc je pa mešanca med tangotam pa smxam (supermoto top edition)

post-20487-1220092431_thumb.png

Popravljeno . Popravil binko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej se ga neda naredit weeeeee :headbang: :headbang: :headbang:

a veste za kkšna italianska stran k prodajaj te rieju motorje (da so zraven cene) aja pa če so loh bliz meje max2 h stran :) hh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

Jz bi rad kupil scooterja, pa se nemorm odločt katerega bi.

Gledal sem yamaho(je ful draga, pa težko dva sedita), aprilia(tut drago) potem sem pa nekje zasledil tega:

http://www.kymco.si/si/kymco/skuter/modell_detail.php?ID=27

pa tega:

http://www.kymco.si/si/kymco/skuter/modell_detail.php?ID=34

Kater bi bil bolši za mene? poteebujem ga bolj za brege, na dan bi nareedil vsaj 80-100km, dobro bi bilo da ma pospeške in pa končna hitrost da gre vsaj 70-75km/h

pol sem pa še vidu tega:

http://www.pvg.si/index.php?page=scooterji&c=8&id=66

kaj bi blo dobro nabavti?

prosim za pomoč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!