Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Če kdo misli, da se da samo pri Mileni prespat.... :D

 

....je tale številka od ene prijazne gospe Marije.  +385 91 912 0232

Ima ene štiri apartmaje, mopede lahko parkirate za hišo, stran od pogleda s ceste. Ima velik vrt, kjer je imela včasih mini camp (za nekaj šotorov).

Je pa to sosednja hiša od Luške kapetanije v starigradu (ene 500m pred Dinkom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Zivnorc pravi:

Če kdo misli, da se da samo pri Mileni prespat.... :D

 

....je tale številka od ene prijazne gospe Marije.  +385 91 912 0232

Ima ene štiri apartmaje, mopede lahko parkirate za hišo, stran od pogleda s ceste. Ima velik vrt, kjer je imela včasih mini camp (za nekaj šotorov).

Je pa to sosednja hiša od Luške kapetanije v starigradu (ene 500m pred Dinkom).

Ja, kakšne so pa kaj cene, da tako promovirate določene nastanitve? Res me zanima, koliko kaj odštejete šoldof za eno noč. Ampak ne mislim za sobo z skupnim kupatilom ... itd, ker me takšno grupno tuširanje in sranje ne zanima.  Milena, Marija ... wtf?

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DL650 pravi:

Ja, kakšne so pa kaj cene, da tako promovirate določene nastanitve?
Milena, Marija ... wtf?

pr Vesni .. nasprot Dinkota, smo plačali 30 evrov za dvoposteljno sobo brez zajtrka za dve osebi ;)

mislim, da je cena ista, če je samo ena oseba v dvoposteljni sobi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

pr Vesni .. nasprot Dinkota, smo plačali 30 evrov za dvoposteljno sobo brez zajtrka za dve osebi ;)

mislim, da je cena ista, če je samo ena oseba v dvoposteljni sobi.

Mauzerli, saj ne vem, če ti naj verjamem. Ti pišeš o Vesni nasproti Dinka, drugi pišejo o gospe X pred Dinkom, drug o Mariji .... zdaj bo nekdo pisal o Jovanki ....  Se mi zdi vse skupaj en velik đouk, pa to ...

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DL650 pravi:

Mauzerli, saj ne vem, če ti naj verjamem. Ti pišeš o Vesni nasproti Dinka, drugi pišejo o gospe X pred Dinkom, drugo o Mariji ....
Se mi zdi vse skupaj en velik keč, pa to ...

sj mi ni treba verjet ... mam priče :jezik:

verjetno ta vikend še enkrat preverim :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej, da se ne bomo preveč Đoukal....  :D

35€ pri Mariji. Lepe sobice, kupatilo v sobi, različne sobe.... ena ima balkonček za sedet za ene 4 osebe, druga ima na balkončku mini kuhinjo... ena skupna kuhinja z jedilnim kotom.... dva hladilnika.....

Ne da bi ji delal reklamo, nimamm nič od tega.... samo povem, če komu prav pride. Jaz sem bil zadovoljen in se bom še vrnil k njej. Gospa je ful prijazna (kar že skoraj malo preveč) .... ko je ponoči padal dež in je ful pihalo, je meni s štriki in ščipalkami pritrdila ponjavo čez motor... prjatlu ga je celo hotla nekaj pokrivat, ko ni imel ponjave.... vsakič te zjutraj pričaka, če kaj rabiš...itd.. itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

...ej, da se ne bomo preveč Đoukal....  :D

35€ pri Mariji. Lepe sobice, kupatilo v sobi, različne sobe.... ena ima balkonček za sedet za ene 4 osebe, druga ima na balkončku mini kuhinjo... ena skupna kuhinja z jedilnim kotom.... dva hladilnika.....

Ne da bi ji delal reklamo, nimamm nič od tega.... samo povem, če komu prav pride. Jaz sem bil zadovoljen in se bom še vrnil k njej. Gospa je ful prijazna (kar že skoraj malo preveč) .... ko je ponoči padal dež in je ful pihalo, je meni s štriki in ščipalkami pritrdila ponjavo čez motor... prjatlu ga je celo hotla nekaj pokrivat, ko ni imel ponjave.... vsakič te zjutraj pričaka, če kaj rabiš...itd.. itd...

35 na osebo ali apartman z zajtrkom ....:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam je kar nekaj teh đevojk k majo apartmaje .. in vsi so prijazni :D

puste me pr mir in se zase brigajte :ras: 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bilo vse napisano z kančkom humorja. :P
Takšne informacije so full dobrodošle. Jaz osebno nimam nekih "stalnih" prenočišč, ampak delam sproti preko bookinga. Je pa tudi tam včasih tako drago, da glava zapeče. Ravno iščem nekaj pametnega za september, pa se mi zdi 70€ za dva malo too much.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

35 na osebo ali apartman z zajtrkom ....:)

35€ na apartma..... a za doručak... snađi se sam...   :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

35€ na apartma..... a za doručak... snađi se sam...   :P

 

komu pa paše zjutraj jest po prekrokani noči :lol1:

ko ti prjatli vate zlivajo veliko pive :dry: 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

...ka pa maš take prjatle. Men se to ne more zgodit.

:P

 

nimaš prijatlou :O

:jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajmo dokler še lahko. Danes v Jutarnjem:

Čitava obala pod radarima već u 2016.


Bujanje novih fiksnih radara, saznajemo, nastavit će se već sljedećih mjeseci. U Ministarstvu unutarnjih poslova, naime, tvrde da su obavljene analize pokazale kako postoji potreba za postavljanje uređaja za nadzor brzine uzduž državne ceste D8, ta da će ih stoga uskoro tamo i postaviti. Znači, kamere će osvanuti i uzduž Jadranske magistrale, te na novim lokacijama na područjima Policijske uprave zadarske, Policijske uprava šibensko-kninske, Policijske uprave splitsko-dalmatinske i Policijske uprave dubrovačko-neretvanske. Sve to trebalo bi se zbiti već tijekom 2016....

:angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Frenk 67 pravi:

Uživajmo dokler še lahko. Danes v Jutarnjem:

Čitava obala pod radarima već u 2016.


Bujanje novih fiksnih radara, saznajemo, nastavit će se već sljedećih mjeseci. U Ministarstvu unutarnjih poslova, naime, tvrde da su obavljene analize pokazale kako postoji potreba za postavljanje uređaja za nadzor brzine uzduž državne ceste D8, ta da će ih stoga uskoro tamo i postaviti. Znači, kamere će osvanuti i uzduž Jadranske magistrale, te na novim lokacijama na područjima Policijske uprave zadarske, Policijske uprava šibensko-kninske, Policijske uprave splitsko-dalmatinske i Policijske uprave dubrovačko-neretvanske. Sve to trebalo bi se zbiti već tijekom 2016....

:angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1:

še ležeče miličnike namontirajte dol skoz,hrčki trapasti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Uživajmo dokler še lahko. Danes v Jutarnjem:

Čitava obala pod radarima već u 2016.


Bujanje novih fiksnih radara, saznajemo, nastavit će se već sljedećih mjeseci. U Ministarstvu unutarnjih poslova, naime, tvrde da su obavljene analize pokazale kako postoji potreba za postavljanje uređaja za nadzor brzine uzduž državne ceste D8, ta da će ih stoga uskoro tamo i postaviti. Znači, kamere će osvanuti i uzduž Jadranske magistrale, te na novim lokacijama na područjima Policijske uprave zadarske, Policijske uprava šibensko-kninske, Policijske uprave splitsko-dalmatinske i Policijske uprave dubrovačko-neretvanske. Sve to trebalo bi se zbiti već tijekom 2016....

:angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1:

Frenky, pa kaj se sekiraš?

Enostavno daš registrsko dol in jo vtakneš v žep in pol GASAAAAAAAA!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?!?

pol pa bodo spet jamrali, da ni turizma .. mogoče pa jih bo burja odpihnila ..

če te črna iz zasede dobi pri dejanju imaš vsaj kaj od tega .. če pa te neka škatla pritisne in sliko domov pošlje ... krneki ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!