Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

povecanje kompresije v kombinaciji s povecanjem pretoka plinov ti lahko doda kar konkretne konje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomladi bomo malo posraufali mojo yamahico :) sporocim kako se odnese :) :OK:

ce pa keri drugi ze prej kaj nareil naj pove:)

lp

Zdaj maš celo zimo cajt šraufat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...

-dokoncanje auffpufa tko da nebo gori katalizatorja vec pa drugace speljane cevi- podobno kot aerow pa akrapovic

- v uplinjaci se vecja diza zdaj sem dal notri malo vecjo pa ni bilo nekega ucinka zdaj pride se vecja ---

......... pa tko dalje se da nastevati :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem ga pripeljal s servisa, med vožnjo nisem opazil nič nenavadnega, tako da :OK:

Mi je pa tri križšča naprej od servisa bencina zmanjkalo :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

buhdej :D :D mene sam zj zanima če gdo ve iz kakih izkušenj al pa tko mal...S kerim auspuhom bi dubu pr tem motorju največ končne pa to...?...aja pa kak to da vam tle čist org. gre sam 110-115...kr ma en kolega tle u našem konci XT-ko pa mu gre prek 125 km/h... :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buhdej :D :D mene sam zj zanima če gdo ve iz kakih izkušenj al pa tko mal...S kerim auspuhom bi dubu pr tem motorju največ končne pa to...?...aja pa kak to da vam tle čist org. gre sam 110-115...kr ma en kolega tle u našem konci XT-ko pa mu gre prek 125 km/h... :hmm: :hmm:

To je on reko al si sam vido na svoje oči? če je reko pol te ta pubec grdo napizduje... Z nobenim auspuhom ne boš nič profitiral na končni ker je to 125 ccm 4T in auspuh ne naredi skoraj nič. Mogoče malo boljši zvok. Saj je bil tut neki graf menda v tej temi da auspuh dvigne 0.4 al 0.6 konjske moči kar pa je tako zanemarljivo da se skoraj nič ne pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

am meni gre 123 pa se to ce je majhen breg dol ga toliko gor dobim na ravnini 115kmh odvisno od pogojev pa mam kr nekaj spremenjeno....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buhdej :D :D mene sam zj zanima če gdo ve iz kakih izkušenj al pa tko mal...S kerim auspuhom bi dubu pr tem motorju največ končne pa to...?...aja pa kak to da vam tle čist org. gre sam 110-115...kr ma en kolega tle u našem konci XT-ko pa mu gre prek 125 km/h... :hmm: :hmm:

Še en nakladač, nemore mu jt kr original 125 4-takt kr 125 km/h, če mu gre 110-115 km/h je to že velik za tak motor sam 125 km/h mu pa original negre nikoli ! :closedeyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en nakladač, nemore mu jt kr original 125 4-takt kr 125 km/h, če mu gre 110-115 km/h je to že velik za tak motor sam 125 km/h mu pa original negre nikoli ! :closedeyes: :D

a se greš z mojim daelimom pelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da ne boš šou čez 125

:topic:

Lol dobr je. Sj bi šu sam negre tolk :D. Sicer pa usak lahko trdi svoje sam dejstvo je da 125 4-takt motor negre ZABLOKIRAN nikol 125km/h ! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao play, najbl glasn si o tem kok 125 4t nikamr ne grejo, sam maš pa eno 50cc prdulco...

če maš 2t al pa 4t zablokirano na 11kw gresta enak...125km/h gre vrjetn... je pa res, da niso use 4t tok močne, da bi jh blo treba blokirat, pol pa še oblika igra tle vlogo ... sm se pelou s hondo cbr 125...pa 2 sva bla gor...pa je šlo 115-120 po števcu...

tko da ne posplošvt da so use 4t mašine zanč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!