Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

tud za na relacije je čist super

Sigurno :OK: Če je šlo z skuterjem (50cc), nevem zakaj bi tukaj bil problem delat par sto km na dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js z ybr nardim po 120km na dan brez problemov, sm pol že ne vem več kam jit, ko vse prevozm tle po dolenskem, drgač pa zarad motorja neb blo panike kj več delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj...sm to sm js med poletjem delov, s tem da sem biu od 6ih do pol treh na šihtu, ob treh kosilo in potlej šou kam, pa še to sm biu do teme že doma .)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hoče, se da z vsakim motorjem odpravit na malo daljšo relacijo. Lahko tut z skuterom prepotuješ celo slovenijo če hočeš, ampak najbrž brez prestav, pri mali končni hitrosti in še nekaj pomanjkljivostih ne uživaš najbolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste vi ustrajni kaj ?

Saj nisem reku, da se ne da. Da se vse, samo delaš budalo iz sebe. Ampak ni uživanje ko greš nekam daleč

A je zdaj kej bolj jasno ?

Prijeten dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brez veze se kle neki "kregat" :D dejte raj še kej napisat, mrbit kšne primerjave med tomosovim in yamahinim supermotom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da je dobr poiskat kakšen primerjalni test, na forumu tud obstaja ena tema "tomos zmagal na primerjalcu", katere naslov mislm da ti pove vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, mene zanima ke bi se dalo dobit ščitnike za roke na balanci(al kko se temu rece), kr to zlo polepsa izgled motorju, manjše žmigovce, drug nosilec za tablco in drgačno balanco? (Louis, ... ) ?

In kolk bi to prblizn stalo?

Nosier

IPB Slika

IPB Slika

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam isto vprasanje kot NejcZ, pa kko je glede žmigovcov? Kaj morš gledat da ti pašejo na motor? Zanimajo me tile: Louis

Lp, Noiser .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti ščitniki naj bi pasal na večino krmil, je pa ponekod potrebno veliko vztrajnosti in iznajdljivosti da jih gor spraviš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so taki univerzalini smerokazi... kakšne kupiš taksne mas:D :P če pa pašejo ali pa ne pa naredis da pašejo gor na motor:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej verjetn piše za kolk je cena, za komad al za par (1 par sta 2 žmigavca, samo toliko za info. :) )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da PAR vsebuje 2 žmigovca :)

Tu pa nevem a dobis 1 al 2 al 4 al 8 al 126 :D

Zdi se mi da enga ... polglejte sami

--->KLIK<---

Lp, Hozi

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemško tut zastopim, tnx vseeno! :)

sm pa pr drugih zaslediv da piše da je cena za enga! Primer: --->KLIK<---

Torej se bol splača tega in dobiš dva za ceno tistga enga(če je seveda samo 1) :)

LP, Hozi

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...zdej se odlocam kaj bom kupo. Zanimata me hyso gt 125 pa tale xt-jka. Ker sm bral da hyso vlk crkuje in ni zanesljiv, mislim da se bom odloco za xt-jko. Nevem a bi vzel letnik 06. al 07. Mislim da ni kaksne razlike razen poslikave, ta mi je pa lepsa pri 06 letniko. Ce bom mev moznost bom vzel 06! Sam bol kot ne zacetnik v motociklizmu prej sm se mal fural z 50 cc pa redno sm vozu bmx in mislim da mi bo tale lahka xt-jka prsla prav, podobno kot BMX .) hehe ! Aja, pa vlelik sm 188 cm upam da to ni problem na tem. Mal mi kaj priporocite pa napiste kaj... :D

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima glede tomosa. A letos delajo supermoto model, k mi je edn reku da jih letos ne bojo delal???? a kšn kej ve mogoče??? Aja pa kje bi se ga drgač dal dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zanima tud mene, sam bomo to spraševali v Tomosovi temi, da nebo vse pomešano :) Drugače pa XT-jka.. mašina naj bi bla kr vzdržljiva, je 4 tajt, enako mašino ma še dosti drugih motorjev. Kako se pelje nevem, ampak občutek ko sediš gor je pa dober :OK: Uglavnem naj bi bila dobra in poceni izbira :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!