Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

da bi lahk sam blokdao odstranu sploh nemoreš, od blokad je samo auspuh s katalizatorjem in blokada na 10000obratih ki pa jo odstraniš z zamenjavo računalnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi lahk sam blokdao odstranu sploh nemoreš, od blokad je samo auspuh s katalizatorjem in blokada na 10000obratih ki pa jo odstraniš z zamenjavo računalnika

ok o oni blokado na 10000rpm lahko tak samo sanjamo ker nea doseže tega niti po bregu dol..

glede katalizatorja in pa rora pa se nekak nebi strinjal s tabo ;) glede na to, da če daš giannelli ror gor (ali tudi akrapoviča) pridobiš 0.8hp, pa je krivina povsem nova, brez katalizatorja, podatki so za giannellija, za akrapota newem kolko da točno. če pa kupiš dušilec ala sebring ali pa podobno pa pridobiš 0.5hp in krivina ostane originalna..

pomoje še je nekje neka blokada ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za akrapoviča je isto nekje 0.8kW, razen tiste race verzije al kaj so že, se pridobi pa 1,5kW se mi zdi...drugač pa drugih blokad ni. na 10k obratov je pa tko al tko rdeče polje (čeprav se meni na ybr zavrti do 11 :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se zapeljel do 2 serviserjev.. prvi mi reče da še je nekje neka blokada, nič več mi ni vedel povedat, drugi pa mi reče,kai bi še te rad več? leti kolko leti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokad samih, blokad kot blokad ni, ker motorja ne raztrguje od moči, prehitr pa tko al tko ne gre, tako, da nima blokad. edino kar mu vzame moč, je katalizator, pa še to je samo zarad evro standardov in ne zarad moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk bi ga zrihtu da bi ornk šou, sam to je pa pol tud velik denarja. po moje bi največ dobu z zamenjavo fergazorja, odmične gredi in avspuha. sam predrag je to za tistih 20km/h več če bi jih sploh dobil tolk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem bit nesramn, sam kaj če bi saj en dau katalizator vn, k se vs je že tok javl da boste probal to narest pa k tok poudarjate kok konj odvzame, pa se pol vid kako je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem bit nesramn, sam kaj če bi saj en dau katalizator vn, k se vs je že tok javl da boste probal to narest pa k tok poudarjate kok konj odvzame, pa se pol vid kako je :D

sai nisi nesramen ;)

situacije ja taka, itak bom jeseni motor prodal in če bom z odstranitvijo katalizatora pridobil 2km/h in bom zato mel pol pockarijo 6x prešvasano, se mi to nea splača ;)

če pa bom z odstranitvijo pridobil 10km/h pol pa valda da ga bom odstrano ;) pa me bk če mam pol 10x prešvasano ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sai nisi nesramen ;)

situacije ja taka, itak bom jeseni motor prodal in če bom z odstranitvijo katalizatora pridobil 2km/h in bom zato mel pol pockarijo 6x prešvasano, se mi to nea splača ;)

če pa bom z odstranitvijo pridobil 10km/h pol pa valda da ga bom odstrano ;) pa me bk če mam pol 10x prešvasano ;)

zakaj ste si sploh kupil take motorje da ne spite cele noči da vm gre 10km/h več??

kupl bi si cagivo al pa aprilio k ne spiš celih noči k molš da bo delu :D

nja ja gre vsaj več..vsaj niso zastonj neprespane noči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa se mi njim smejimo ko jih prehitevamo? Ta nasmešek nekaterim pomeni več kot evri haha :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa se mi njim smejimo ko jih prehitevamo? Ta nasmešek nekaterim pomeni več kot evri haha :D

haha..dec maj pojnt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa se mi njim smejimo ko jih prehitevamo? Ta nasmešek nekaterim pomeni več kot evri haha :D

malo zaboli ja :cry: :cry:

samo sai še smao pol leta :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes sem naročo sprednji zobnik z 15 zobmi, sedai 1x še grem po novo ketno, ker bo ta malo prekratka pol pa bomo videli kaka bo razlika :OK:

p.s.:Po izračunih ki sem si jih naredil bi morala bit cca 10km/h seveda če bo dovolj moči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se teb v 5 brzini sploh zavrti do konca?

men se ne pa mislm, da se tud teb ne, tko, da po moji logiki bo zmanjkalo moči (sej to si dau večji zobnik spredaj ne, da je višja končna?)

pa da ne bom pameten, poročaj, ko sprobaš, pa bomo vidli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se teb v 5 brzini sploh zavrti do konca?

men se ne pa mislm, da se tud teb ne, tko, da po moji logiki bo zmanjkalo moči (sej to si dau večji zobnik spredaj ne, da je višja končna?)

pa da ne bom pameten, poročaj, ko sprobaš, pa bomo vidli :OK:

to je zai tak ne, če se nagnem dol, da ni nekak upora velikega pa da nea veter točno v mene piha mi pride obratomer tui do 8800rpm, drugače tak normalna vožnja pa je okrog 8400rpm.. z menjavo prednega zobnika pa bi mogla bit hitrost pri 8000rpm še vedno večja kot pa sedaj z 14ko pri 8400 rpm ;)

jebeš, zgubit niamm kai, razen tistih 10€ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa hrib?

js sm razmišlov, da bi dau zadej za en zob večjega, da bi mal lažje vleklo, rezerve pa potem do rdečega polja je še. recimo men gre nekje pri 9k obratov 110km/h, v dolino pri 120km/h 10k obratov, rdeče polje, blokada je na 11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa hrib?

js sm razmišlov, da bi dau zadej za en zob večjega, da bi mal lažje vleklo, rezerve pa potem do rdečega polja je še. recimo men gre nekje pri 9k obratov 110km/h, v dolino pri 120km/h 10k obratov, rdeče polje, blokada je na 11.

z hribom se nea tolko obremenjujem, bom pač malo bol počasi se v hrib pelal, pa itak ma dovolj navora..

za 1 zob zadaj se ti nebo skoraj nič poznalo..

ti maš razmerje zobnikov 14/45 če se ne motim. hitrost ki bi jo pridobil, če bi dal za en zob manši zobnik bi bila 2-3 km, se pravi bi v 5 prestavi pri 9k rpm letel 112-113km/h... številke niso z glave, sem zračunal :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...sej nekej ne pričakujem, samo, da bi šlo tistih 110 malo lažje, pa v hrib malo lažje, pa če sta dva gor malo lažje, pa malo hitreje pospešilo...samo z 1 zobom razlike verjetno ne bo neke, tako, da mislm, da ni smiselno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO še jes neki povem!

Jes mam xtjko 125 2005 modelno leto, športn filtr gor, doma "razštelan frgazr" pa mi gre po avtocesti 115km/h s tem da mam 120 kil. Glede katalizatorja nevem (velik čevep direkt po da samo mašino) sam vem ap da se motorju strrga k mu lonc dol vržete probite fantej men šopa tko 20 centu fajr vn!!!!

Glede računalnika k sm prebrav tmle nevem bojda imajo neke vmesne elektronike , ketere nrdijo nevem kaj drugačn preužig al kaj jes nej bi jih mel pa v domžalah enmu yamaha servisu kookr so mi rsr rekl!!!

Aja pa se je kdo že igrov s predužigom s predužigom bi se dal kr neki dobit za določene obrate s tem da bi se dal naštelat da bi se motor zavrtel dost laži do 10000 obratu!!!

Hhehehehe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO še jes neki povem!

Jes mam xtjko 125 2005 modelno leto, športn filtr gor, doma "razštelan frgazr" pa mi gre po avtocesti 115km/h s tem da mam 120 kil. Glede katalizatorja nevem (velik čevep direkt po da samo mašino) sam vem ap da se motorju strrga k mu lonc dol vržete probite fantej men šopa tko 20 centu fajr vn!!!!

Glede računalnika k sm prebrav tmle nevem bojda imajo neke vmesne elektronike , ketere nrdijo nevem kaj drugačn preužig al kaj jes nej bi jih mel pa v domžalah enmu yamaha servisu kookr so mi rsr rekl!!!

Aja pa se je kdo že igrov s predužigom s predužigom bi se dal kr neki dobit za določene obrate s tem da bi se dal naštelat da bi se motor zavrtel dost laži do 10000 obratu!!!

Hhehehehe!

vse lepo in prav...ampak daj mal bol razločno slovensko pa le piši tu gor :) ker pol stvari nea vem kaj piše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!