Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

boga ... napiso sm da bi si ga rad ogledo(tam konc junija 1x) pa kksno rido naredo(tut konc junija 1x k bom mev izpit) :D

potem ko ga pa bom kupo bomo pa lahk nardil kaksno turco :D

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej...zakaj bi pa dajav novo cev? v čem je razlika? kolkr js vem, ni not nobenih pizdarij...nevem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja zgledajo že enake, tk da nevem no :D Neke razlike nebi smelo bit, samo pri motorjih je pa drugače tk da je lih od krivine odvisno kolk moči bo stisno vn, samo če majo enake, pol tak.. sam lonec šteje :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zto sprašujem...v ceveh pa itak ni nč not, kolkr vem

js bom probov pridet nekak do akrapoviča...sm se dans menu z bratrancem pa ma neka poznanstva, tko, da bomo probal original avspuh zrihtat, če ne se bom pa sam lotu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ bošš pr xt125x pridobil ravno z menjanem cevi kajti v cevi se skriva katalizator

kolkr sm se js pozanimov, je katalizator v loncu in ne v cevi, vsaj pr ybr, no...sicer na netu nekje piše, da je v cevi, nekdo s foruma mi je pa omenu, da kokr cev zgleda od zunej, da ne more bit v cevi

pridobil bos neko malenkost:D am kaj pa eu 3 al kaj je ze ono:S

lp

opaja...če sta 2 konja zate malenkost pr tako mejhni moči... :doze:

eu 3 je pa evropski standard, ki določa kolkšne so lahko določene emisije plinov

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi neki vpraso ... dans sm vido ena 2 na xt-jki in uni zad se je draz za tisto plastiko uzadi, ko je un zapremzo se mi je zdel da bo kr utrgo uno plastiko kse je rzo za njo ... kko je s tem? :? :)

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe se je držu. tista plastika ni namenja da se sovoznik drži, sovoznik se drži pod sedežem. glede konjev če use na motroju zamenjaš od avspuha, fergazor, filter še ni nujno da se ti bo poznal za 2 konja.

eno uprašanje še! ali kdo ve kje oz. če obstaja filter za xt125x? če obstaja kje ga lahko kupim in kolk približno ima ceno?

Popravljeno . Popravil djpiky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 konja vzame katalizator .)

stare verzije, ko še ni blo tistih norm, so mele brez katalizatorja 12 konjev .)

drugač pa se z drugimi komponentami da povečat moč tud preko 15 konjev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kolk je belanca dolga (od ročke do ročke) ? 50, 60 cm ? :)

Lp, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k nimaš ti xt? al maš tomosa? al ti šele kupuješ?

mal... :topic: ampk, se mi zdi da sm nekej pomešov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zto sprašujem...v ceveh pa itak ni nč not, kolkr vem

js bom probov pridet nekak do akrapoviča...sm se dans menu z bratrancem pa ma neka poznanstva, tko, da bomo probal original avspuh zrihtat, če ne se bom pa sam lotu

verjem mi da za novo renglo, ki ti blodi po glavi je sam škoda dnarja. Če b se rad hitr pelo (skoz ovinke) si kup boljšo gumico in daj gor ene racing zavorne obloge.

In boš mim letu onga ki ma gor en falsifikat od Akrapoviča (al pa origin) na kolesih pa Čungalunga gume in neke trde Kinezi ploščice na bremzah.

Sicer pa vpraši profije kaj je njihova večna mantra. Prave gumice na vekomaj amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k nimaš ti xt? al maš tomosa? al ti šele kupuješ?

mal... :topic: ampk, se mi zdi da sm nekej pomešov

:) Js namarevam v kratkem kupit to yamahico in me ž vnaprej veliko zanima, da vidim ka bo kupo :D

Odlocam se med letnikoma 06 in 07. Razlika v ceni je 70k(300€) pa se poslikava na 06 je lepsa, vendar ne vem ce majo se kje za prodajo letnik 06 :photo:

Kaj priporocate? :)

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Js namarevam v kratkem kupit to yamahico in me ž vnaprej veliko zanima, da vidim ka bo kupo :D

Odlocam se med letnikoma 06 in 07. Razlika v ceni je 70k(300€) pa se poslikava na 06 je lepsa, vendar ne vem ce majo se kje za prodajo letnik 06 :photo:

Kaj priporocate? :)

LP, Hozi .)

ja saj vseeno če sta ista. če ti je stara barva všeč kupi starega če pa starega nikjer ne dobiš pa pač kupi novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kolk je belanca dolga (od konca do konca) ? 50, 60 cm ? :)

... :)

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk, da veš, pol je treba fergi naštimat

drugač pa gil-kot za vsako stvar, pa vprašej pr yamahinem trgovcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj vseeno če sta ista. če ti je stara barva všeč kupi starega če pa starega nikjer ne dobiš pa pač kupi novega.

dajte mi pomagat. A je XT 125 model 07 z enakim motorjem kot lanski?

Če je, potem uvoznik "farba" folk, ker vsi na novo izdelani motorji modelskega letnika 07 morjo strupit okolje po EURO 3 normah.

Ker pa stara zračno hlajena mašina tega ne zmore (razen če jo zadušijo na 5 konjev), bi naj začeli vgrajevat novo vodno hlajeno einšpricarko.

Torej kupci previdno, da se s temi kao 07 modeli ne boste naj....li

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!