Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

Mene nekaj zanima :D Koliko pride ta Akrapovič, kje lahko najdem uradne cene?

Tule mas katalog http://www.akrapovic-ai.si/main/catalog/products-catalog.htm in uradne cene.

Ce isces auspuh za xt 125 ga bos dobil bl tezko kr ga ni v ''serijski'' izdelavi in ga moras narociti da ti ga posebej izdelajo. Za ceno ti bo pa povedo kdo k se bol spozna. Mislim da ga ne bos dobo pod 300 €!

(Ce sm se kaj zmoto me naj kdo popravi)

LP, Noiser .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede auspuha za xt pa... mašina je ista, tko da avspuh po lastnostih paše na xt, edino nosilc bi mogu mal predelat pa mogoče cev malenkost pokrivit...kar pa z mal truda pa dobre volje neb smel bit problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je drgač pr tomosih tkole: Sm 125F je običn brez akrapoviča pol pa 125FS je z akrapovičem pol je pa še Replica cup ane??? A še kšn ve kolk je hujš če maš akrapoviča gor namest originala??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V eni reviji sm brau kkšne pol leta nazaj, pa se zdej ne spomnem kera je že bla :blush: ,bi mogu mal pobrskat :D pa se mi zdi da so napisal da nej bi dodal okol 0.8 konja akrapovič na tomosu, pa sevede velik lepš zvok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V DE se mi zdi majo F, FS, Replica, pr nam pa samo prvega in zadnjega.. Ampak če Akrapoviča ni na navadni verziji, potem to ni lepo.. (glede na to da to kaže slika na netu :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kakšna je razlika v zmogljivostih (ne v gumah, fedrih...... ) med sm 125f in Replica cup???? A je pr replici edin to drgač da ma akrapoviča al so pri motorju še kakšne druge predelave?

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma širše gume, pa boljše, večje bremze (se mi zdi...poznam nekoga ka ma replico)

To že sam kakšne so pa predelave na motorju poleg akrapoviča??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh, gume z platiči, prednja zavora in disk, plastike so mal bolj seksi :)

Seprau na motorju ni druzga kot izpuh ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da tebe zanima predelava glede mašine, ne motorja :D B)

Joj sori ej :S ja glede agregata, sm se narobe izrazu. A je pol na agregatu razlika sam izpuh al je še kej druzga kle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni odmična gred zamenjana :?

Se mi zdi da majo drgačno, nism pa sigurn :doze: ...neki je pa zihr drgač :grim :

xt ma 7.3 kw, tomos pa 7,8 kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odmično majo zamenjani samo dirkalniki...poleg bata in elektronike...o vsem tem se pa pozanimaš lahko pri gilu, kater je že omenjen, je pa isti kurac al maš xt al tomosa al ch racing al ybr al xtz al pa rieju rs2, ker majo vsi enako mašino (mislm će gledaš na predelave)

drugač pa kokr so mi povedal znanci, gre xt velik bol kot tomos...ampak vseeno tomos...domača industrija, pa še lepši je...vsaj men .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo z prijatelji z njim naredili okol 300km v šusu, trije postanki po 10 minut umes. SUPER motor, a moči manjka za popizdit v klance lahko bi namontiral pedala. Drugače je pa zares 1a motor za po mestu.

Daljše relacije odpadejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem večino kilometrov naredil na relacijah, kakšnih resnih problemov zaradi pomanjkanja moči pa nisem imel, še več lahko sem tudi prehiteval :eek:

Je pa res da v klance več kot 70-80 ne gre ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!