Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Po dolgi odsotnosti ja, bivšo razbito sm prodav, v garaži je že kake 2 mesca nova husqica 2008 letnik. Fora je u tem da mi ne leti nekot kot bi mogla končno ma okol 96 mogoče kak km gor sam ni to to na konc obratov ne vleče prav. Kaj bi lahk blo?

nemska verzija, gedroslana na 80km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgi odsotnosti ja, bivšo razbito sm prodav, v garaži je že kake 2 mesca nova husqica 2008 letnik. Fora je u tem da mi ne leti nekot kot bi mogla končno ma okol 96 mogoče kak km gor sam ni to to na konc obratov ne vleče prav. Kaj bi lahk blo?

blokade :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemska verzija, gedroslana na 80km/h.

Možno, pejt do serviserja pa reč da maš obročk pred frgazrjm, tko k ga je moj CH meu :( (js pa šele konc julija pogruntov :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, pejt do serviserja pa reč da maš obročk pred frgazrjm, tko k ga je moj CH meu :( (js pa šele konc julija pogruntov :D )

On ima verzija z 9kW, (za nemski trg ) in gre pod 100. Verzija za SLO trg ima 11kW in gre par km nad 100.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ima verzija z 9kW, (za nemski trg ) in gre pod 100. Verzija za SLO trg ima 11kW in gre par km nad 100.

;)

Tud jst sm meu CH-ja za nemški trg in je meu tm k sm napisu blokado. Seveda je možno, da jo ma njegov čist nek drgje ampak sej sm samo predlagov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm meu CH-ja za nemški trg in je meu tm k sm napisu blokado. Seveda je možno, da jo ma njegov čist nek drgje ampak sej sm samo predlagov.

Njegov je 2 takt. Torej ... manjse dize in blokada v izpuhu. To je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mene zanima informativno, ali imajo KTM-ji in huske 125 enduro/supermoto varjante, enako mašino kot na krosih?

Lp, Kiki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mene zanima informativno, ali imajo KTM-ji in huske 125 enduro/supermoto varjante, enako mašino kot na krosih?

Lp, Kiki

Za husqvarno ne vem ampak KTM 125 supermoto imajo mašino od hard enduro, exc in podobni...od kros mašin se pa razlikujejo predvsem v menjalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za husqvarno ne vem ampak KTM 125 supermoto imajo mašino od hard enduro, exc in podobni...od kros mašin se pa razlikujejo predvsem v menjalniku.

Ne basaj. Kot prvo KTM supermoto ne obstaja ( torej obstaja, vendar se ne izdeluje vec, KTM GS 125 ).

KTM EXC 125 je potrebno predelati v motarda, kar pride dobrih 1000€ doplacila ( feltne --> okoli 900€, gume 200€, diski, cilindrcki, prenosi ... itd )

Husqvarna WR ima enako masino kot Husqvarna WRE/SMS, razlika je samo v kapi cilindra, kanalih itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne basaj. Kot prvo KTM supermoto ne obstaja ( torej obstaja, vendar se ne izdeluje vec, KTM GS 125 ).

KTM EXC 125 je potrebno predelati v motarda, kar pride dobrih 1000€ doplacila ( feltne --> okoli 900€, gume 200€, diski, cilindrcki, prenosi ... itd )

Husqvarna WR ima enako masino kot Husqvarna WRE/SMS, razlika je samo v kapi cilindra, kanalih itd.

Nisem nikjer trdil da so original 125 SM ampak, če pa ga že kdo predela to naredi iz exc ne iz sx...drgač je pa on vprašal za razliko med enduro, cross in supermoto mašinami in ne če obstaja original ktm 125 supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikjer trdil da so original 125 SM ampak, če pa ga že kdo predela to naredi iz exc ne iz sx...drgač je pa on vprašal za razliko med enduro, cross in supermoto mašinami in ne če obstaja original ktm 125 supermoto.

Tudi res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živijo

sem nov na forumu in imam husqvarno sm125. kupil sem rabljeno in me zanima kako bi lahko, brez da bi peljal na servis, pregledal ali ima notri blokade. motor je letnik 2000 samo ima (samo) 7000 km. končna hitrost pa je 110km/h. pa zvok ima tako nekako zamorjen.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo

sem nov na forumu in imam husqvarno sm125. kupil sem rabljeno in me zanima kako bi lahko, brez da bi peljal na servis, pregledal ali ima notri blokade. motor je letnik 2000 samo ima (samo) 7000 km. končna hitrost pa je 110km/h. pa zvok ima tako nekako zamorjen.

hvala!

Razrezes izpuh, poberes vse ven in to je to. Zašvasaš nazaj, zamenjas dize, odpres mišelator ( oljno pumpo ) in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razrezes izpuh, poberes vse ven in to je to. Zašvasaš nazaj, zamenjas dize, odpres mišelator ( oljno pumpo ) in to je to.

zanima me še ker izpuh bi lahko dal na sm 125 letnik 2000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me še ker izpuh bi lahko dal na sm 125 letnik 2000?

Doma, HGS, Rino, Spees, Jolly Moto, Arrow, Giannelli... ( po mojem okusu najboljse prva dva )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se to u sloveniji kaj prodaja, kakšna je cena?

a ve kdo to iz prve roke, je kdo že menjal izpuh?

videl sem kakšne 2 strani nazaj, samo ne mislem dajati 600€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi na tvojmu mestu pogledal pri sosedih, ebay ma tud poceni stvari. cena rabljenega kosa je seveda 387.19376,00€

dost se jih odloča za menjavo izpuha, kakorkol je to najbol enostavn način dobit še par konjičkov. če se splača nevem, bi pa reku da približno 8/10 vseh bi jih reklo da ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se to u sloveniji kaj prodaja, kakšna je cena?

a ve kdo to iz prve roke, je kdo že menjal izpuh?

videl sem kakšne 2 strani nazaj, samo ne mislem dajati 600€.

Men dej 300EVR ti prinesem cisto novega HGSa z dizami vred :) Pa se za pivo mi das.

Obnese se super. Motor popolnoma zadiha, dobis kaksnega konjicka, koncno ( ker se bolj zvrti ) in seveda vec navora cez vse obrate. Potem das noter se tisti tako imenova VForce ventil ( ali pa RAVE, ce gre noter ) in dobis se nekaj moci do 8.000 obratov ter nekoliko zmanjsas porabo in samo GASA! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
dejte mi povedat, ali je kakšna razlika med Husqvarno SMS 2007 letnik in 2008 letnik?

Mislim, da ne. :) Vsaj jst nisem zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se sploh da nabavt v sloveniji husqvarna sm 2009? nism nikjer zaslediu na netu :unsure:

zupin motosport je zastopnik za slovenijo evo tule je pa njihova stran :DZupin Motosport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!