Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Fantje kok mate pa vi kej Kg. jz sm prsu do 224, pa brez problema bi se sla sam nism upu......

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kok mate pa vi kej Kg. jz sm prsu do 224, pa brez problema bi se sla sam nism upu......

Lp.

Ja z vso opremo jih imam okrog 105 ziher. Saj pravim, 230 bi pokrila, ampak bi rabil nekaj ravnine za to. Je pa že kar sila pri taki hitrosti, piha ko sto mater!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z vso opremo jih imam okrog 105 ziher. Saj pravim, 230 bi pokrila, ampak bi rabil nekaj ravnine za to. Je pa že kar sila pri taki hitrosti, piha ko sto mater!! :evilgrin:

moja hornetka letnik 2003 pokrije 230 bp s dodatno prednjo šipco in s tem da se čist na rezervar prtisnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja hornetka letnik 2003 pokrije 230 bp s dodatno prednjo šipco in s tem da se čist na rezervar prtisnem

Jaz imam tudi sprednjo šipico, je pa huje če se vležem na rezervoar, me dosti bolj premetava, kot pa da se samo pokrčim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi sprednjo šipico, je pa huje če se vležem na rezervoar, me dosti bolj premetava, kot pa da se samo pokrčim.

Fantje, pejdite se raje premetavat na kakšen Raceland. Boste vidl, da je to bolje pisano na kožu motorčku kot pa lovljenje 231, 232...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mislm, d je tole postavljanje hitrosti kar nevarno na hornetkah...Jaz sem sel vceraj probat - malenkost klanca navzgor 200 km/h...ampak sem mislu, d me bo odtrgalo dol z motorja...Do 160, 170 km/h ni problema, pol ji pa mal tezje rata...Glede na to, da je sla lanska 00 letnik krepko cez 210, je mozn, d ne lavfa vse OK... :?

Sicer ma pa gvucko prav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mislm, d je tole postavljanje hitrosti kar nevarno na hornetkah...Jaz sem sel vceraj probat - malenkost klanca navzgor 200 km/h...ampak sem mislu, d me bo odtrgalo dol z motorja...Do 160, 170 km/h ni problema, pol ji pa mal tezje rata...Glede na to, da je sla lanska 00 letnik krepko cez 210, je mozn, d ne lavfa vse OK... :?

Sicer ma pa gvucko prav..

mislim, da je imela 00 letnik kvečjemu manj natančen merilnik hitrosti (večja odstopanja). Testiraj (če že moraš) s kakšnim gpsom.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, pejdite se raje premetavat na kakšen Raceland. Boste vidl, da je to bolje pisano na kožu motorčku kot pa lovljenje 231, 232...

ena pametna.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je po obvoznci, kjer je omejitev 100, 200 km/h čist dost :krneki:

Me pa zanima če mate vi na hornetkah te crash-padse ter kolk ste zanje djal ter kje?

Najcenej sm zaenkrat vidu v Luis-u za 49,9€.

Kolk to dejansko potem pomaga če rukneš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam hornetko 05, pa mezanima na kolko se vam kej prižge ventilator, ko na mestu laufa?

moja se krepko na 104 stopinje segreje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je po obvoznci, kjer je omejitev 100, 200 km/h čist dost :krneki:

Me pa zanima če mate vi na hornetkah te crash-padse ter kolk ste zanje djal ter kje?

Najcenej sm zaenkrat vidu v Luis-u za 49,9€.

Kolk to dejansko potem pomaga če rukneš?

Moji crash padsi so DPM race in se mi zdi, da so se drazji od tistih v louisu. Ne vem, cemu taksna cena, vendar preventiva je boljs kot kurativa.. :?

Lani, ko sem se zvrnu, na bivsi nisem imel tega in v bistvu je bla sreca, da ni bloka razbilo.

Letos ne zelim tega sprobavat...pa tud nikomur drugmu ne.

@frenky - nism se sprobal..

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam hornetko 05, pa mezanima na kolko se vam kej prižge ventilator, ko na mestu laufa?

moja se krepko na 104 stopinje segreje :unsure:

Mislim da se na moji tudi komaj pri 104 stopinjah prižge ventilator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam hornetko 05, pa mezanima na kolko se vam kej prižge ventilator, ko na mestu laufa?

moja se krepko na 104 stopinje segreje :unsure:

Ko na mestu lahfa???

Kako ti pa to rata?

In to zdj k ni niti 20 'C

Men še ni ratal al sm jo pa mel premal cajta pržgano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač če jo pustim laufat na mestu...recimo zalaufam, pa dok se oblečem, pa obujem in ta vsa procedura....in ko enkrat pride na 75,pol pa je naenkrat čez 100...to mi se ne zdi okej, da se tak pozno vžge ventilatorček :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut po mojm se ob pravem casu in pravi temp. prizge ventilator, no pr moji se na 100-101.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans popoldne sem si zmontiral vetrobran na mojga sresena. Matr, neki mi je nagajal in komaj sem zadevo spravu skup. Kupljeno iz louisa, stevilka artikla se ujema, sam ... :huh: :hmm:

Nekako takole zgleda: Pri nosilcih na strani se mi zdi, da je nekaj cudno. Je ze kdo to montiral in ali vam sipa na sliki zgleda pravilno zmontirana??

post-16982-1207335290_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Prejšnji teden sem kupil horneta 01 in mi je stalno užgal v prvo. Po dveh dneh počitka pa mi noče več užgat. Kaj bi blo krivo? Akumulator zgleda da ni šel saj luči in vse gori normalno. So svečke šle? Motor vergla in zgleda kot da nebi blo iskre. Sem ˝sveži˝ motorist in prosim če mi lahko kdo kako pomoga. Hvala!

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah poglej če da iskro...kabl dol s svečke pa še eno svečko not dej pa na maso nekam probat če iskra usekne. Če to je, pol pa bencin ne pride do cilindrov...

poročaj :)

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Prejšnji teden sem kupil horneta 01 in mi je stalno užgal v prvo. Po dveh dneh počitka pa mi noče več užgat. Kaj bi blo krivo? Akumulator zgleda da ni šel saj luči in vse gori normalno. So svečke šle? Motor vergla in zgleda kot da nebi blo iskre. Sem ˝sveži˝ motorist in prosim če mi lahko kdo kako pomoga. Hvala!

L.P.

Te hornetke na fergazerje so zgleda občutljive za vžiganje in jo hitro zaliješ pa svečke farderbaš. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki dokoncno ugotovil...Na AC pri hitrosti okol 190 km/h po priblizno 10 sek tiscanja motor zamori...Popustim gas, cez 2 - 3 sekunde vse normalno...Kaj bi bil lahko vzrok? :headbang:

Ima pri tem izpuh (DPM race) lahko kaj veze?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se to na 2T motorju dogaja, potem kmalu zariba. :D

Drugače pa mogoče premalo bencina dobi (benz filter, benz pumpa, prepognjena cevka...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!