Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

pred 4 urami, Hrgota pravi:

Ko snames tisto plastiko dol al gumo zaščitno, če ima samo en kontakt je H1, če pa je na dva kontakta je H7, ker kolk vem ma ta že deljeno dolgo in kratko luč.

Pa če boš menjal žarnice ti priporočam da vgradiš Narva 55W dobiš pa jih na mimovrste. So bolše od vseh osramovih night braker in še lepš svetijo. Jih imam sam vgrajene.

Tu še maš link sam prvo preveri kakše maš žarnice al so H1 al H7...

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/narva-par-zarnic-narva-12v-h7-55w-range-power-white

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/narva-par-zarnic-narva-12v-h1-55w-range-power-white

Lp

Ja ima že deljeno. Sem še gledal malo naokoli...Je možno da bi ble žarnice celo H11?

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0837/8529/files/Honda_Bulb_Chart.pdf

http://www.philipsautolighting.com/bulb-lookup.php?make=67&model=944&year=2005&trim=NULL

Popravljeno . Popravil rojcek5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, rojcek5 said:

Tudi to je mozno. Predlagam ti da jo ven vzames in pogledas. Sedaj se mas dovolj casa preden se zacnes vozit. Tak da bos najbolj sigurn tak da ven vzami in pitem naroci. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spet eno vprašanje...:)

A kdo dejansko prakticira, pred zimo oz. pred "zimskim spanjem", da izprazni uplinjače? Je to potrebno?

Sem zasledil, da se dobijo razni aditivi oz. stabilizatorji bencina, ki preprečujejo nejgovo staranje, in ki se nalijejo ravno preden gre motor na zimsko pavzo. V tem primeru potem praznjenje uplinjačev naj ne bi bilo potrebno.

Mnenje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, rojcek5 pravi:

 

Mnenje? :hmm:

V 23 letih kar imam svoje mopije nikoli...Tud oče 26 let nikoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Pred par dni nazaj sem zategoval verigo in s tem sem mogel odrahljati os na zadnjem kolesu. Ker nisem imel pri roki moment kljuca sem zategnil, koliko je pac slo. Vceraj dam motor na zadnje stojalo in opazim da se guma ne vrti gladko. Poskusim zategnit s moment kljucem, pa se kar isto. Potem pa vidim, da se bremza drsa po disku. Je meni to ratalo narest s mojim pretiranim zategovanjem ali je ta problem bil ze prej pa samo nisem opazil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko drsa, ker drsanje je ponavadi slišati, važno da ne ustavlja. sicer pa predlagam, da še 1x odtisneš, pogledaš kolotek in pa seveda zavoro, da vse lepo leže. al pa do mehanika, pa mu da 10€ bo odtisnil in stisnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odtísniti  -em dov.) 1. s pritisnjenjem povzročiti, da se s pomočjo barve kaj prenese na podlago: odtisniti štampiljko, podpis; odtisniti vzorec / pomočil je palec v barvo in ga odtisnil na papir // prenesti z določeno tiskarsko tehniko na papir, tkanino: odtisniti poskusni odtis; odtisniti sliko; odtisniti z odtiskovalnico // s pritisnjenjem povzročiti, da se naredi podoba predmeta v čem, na čem: odtisniti napis v vosek; odtisniti stopalo v sneg; deske so se odtisnile na površini betona / odtisniti sled narediti 2. star. odriniti, potisniti: odtisniti čoln od brega; veter je odtisnil oblake na gore odtísnjen -a -o: v kamenju odtisnjeni listi; datum je odtisnjen na pokrovu; na stroj odtisnjena pola; definicije pojmov so debeleje odtisnjene

Vir:

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=odtisniti&hs=1

Nisem purist. Ma me zmoti - full!

L.p.

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

živjo

eno prašanje

gledam zadnji blatnik za hornet,pa me zanima,če gre na mojo,ki je letnik 06,blatnik pa je od l.01,torej prejšnji model

če kdo kaj ve...

hvala

l.p.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, alpi80 said:

živjo

eno prašanje

gledam zadnji blatnik za hornet,pa me zanima,če gre na mojo,ki je letnik 06,blatnik pa je od l.01,torej prejšnji model

če kdo kaj ve...

hvala

l.p.

 

Neupam si glih trdit da pase od 01-06 isti blatnik, ker kolko jih po slikah gledam se mi zdita ista. Mas pa tu link z ebaya od novega. Cena dokaj ugodna samo se pobarvas...

https://www.ebay.com/p/Hugger-Rear-Mudguard-Fender-Honda-Cb600f-Hornet-2003-2006/712777195?iid=282835630027&rt=nc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,sem že po spletu gledal,ma je preveč,še poštnina tudi a vseeno hvala

bom rabljenega,če ga dobim

ne iščem ga zaradi šminkanja ampak ker imam makadam do glavne ceste 

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal boljse je... sam ne pricakuj da bo vso umazanijo zadrzalo... js sm bil na banditu razocaran ker ni blo skor nc bols... verjetno odvisno od motorja in oblike blatnika... se najbol se splaca dat spredaj podalsek, tisto res nuca pa se poceni je

drgac ta beli je iz vlaken in pomoje ce kam butnes hitro poci, raje iz kvalitetne abs plastike ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dobim rabljenega ok čene kurc ga gleda še blatnik rajši dam za dober servis...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da je ta podblatnik zgolj lepotnega znacaja.. Sem ga imel na hornetki, imam ga zdaj, pa je ob dezju zmer vse usrano. (vkljucno z mojim hrbtom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, alpi80 said:

če dobim rabljenega ok čene kurc ga gleda še blatnik rajši dam za dober servis...

 

Prvo je servis pa potem vse ostalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ojla 

vprašanje:: bi bil kdo tako prijazen in bi poslikal na hornet 

kam naj stlačim prvo pomoč??????

sem jo tudi zvakumiral pa tudi mi ne rata

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2018 ob 10:50, a79 pravi:

Mislm, da je ta podblatnik zgolj lepotnega znacaja.

Odvisno od konstrukcije zadnjega vzmetenja. Pri marsikaterem motorju vso svijarijo iz zadnjega kolesa "nese" točno na spodnje vpetje zadnjega amortizerja.  Doma imava dva takšna motorja, tam podblatnik še kako prav pride. Po hrbtu si pa "usran" zato, ker motorji praktično blatnikov nimajo več.

Evo pri takšnih blatnikih nisi bil usran. Sedaj si pa redstavljaj Hornetko s takšnimi blatniki :devil:.

maxresdefault.thumb.jpg.94e530062a5c32b8cb9109253191f806.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, alpi80 said:

ojla 

vprašanje:: bi bil kdo tako prijazen in bi poslikal na hornet 

kam naj stlačim prvo pomoč??????

sem jo tudi zvakumiral pa tudi mi ne rata

l.p.

Pozdravljen,

kakšne velikosti imaš prvo pomoč. A si jo probal vstavit v eno od bočnih plastik pri sedežu?,

Če ne bom danes jaz pogledal na svoji hornetki kam bi jo lahko dal, pa ti sporočim.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso vse enake te prve pomoči,kupil sem jo pri adel

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, alpi80 pravi:

a niso vse enake te prve pomoči,kupil sem jo pri adel

 

Načeloma so enake, vsaj zakonsko primerne za v Sloveniji. Jaz s seboj vozim manjšo iz Yogija (Polo), ki ima tudi slovenski prevod vsebine, ne vem pa, če bo ok, ko me ustavi policist. Za na tehničnega imam tisto "tapravo", ki pa jo moram dati v nahrbtnik ali torbico, ker pod sedež ne gre (dva izpuha pod/ob sedežu).

Zavedam se, da sem lahko zaradi tiste manjše prve pomoči kaznovan, ampak bolje tista, kot pa nobena. Za Nemce je ok, za nas pa morda ni. Ko sem imel hudi prometno nesreči z drugim motorjem, ni nihče niti prijel tiste prave prve pomoči (pa sem zaradi dvojnega odprtega zloma močno krvavel), tako da nimam prav slabe vesti glede manjše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!