Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

hehe, Šarc kot Rambo, Miha pa kamenje prelaga :grim

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčija 2. Maj 2012

Tako smo prišli na makedam

p5020045-large.jpg

img0293-large.jpg

Vedno bolj zahteven!

p5020042-large.jpg

p5020043-large.jpg

Pri reki

dscf7701-large.jpg

Posvet kako it čez, ker za nazaj je bilo verjetno skoraj nemogoče zaradi prevelikega klanca

img0221-large.jpg

Potrebno se je bilo orientirati natančno kje smo, da smo vedeli če se splača it čez reko

img0225-large.jpg

https://maps.google.com/maps/ms?msid=218311686725021685327.0004bf6ca05724931b1ea&msa=0

Najprej prtljaga

dscf7707-large.jpg

dscf7708-large.jpg

Smo se odločili za najlažjega BMW F800GS

img0240-large.jpg

Prva Caponord

p5020054-large.jpg

p5020056-large.jpg

Druga Caponord

p5020070-large.jpg

p5020073-large.jpg

Uspelo nam je!

img0244-large.jpg

Ni bilo še konec, cesta je bila še zelo nevarna!

img0288-large.jpg

img0269-large.jpg

img0273-large.jpg

p5020040-large.jpg

Prišli do vasi!

img0306-large.jpg

Vsi veseli!

img0298-large.jpg

Tukaj je še video:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo... nisem off road fan ampak tole je bilo pa veselje pogledat... še posebej občudujem ženski del, ki vas spremlja na takih kolovozih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravm sam :OK: sploh pa z temi cestnimi gumami po takem terenu :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravm sam :OK: sploh pa z temi cestnimi gumami po takem terenu :OK: :OK: :OK:

Gume niti niso ble tak faktor pri tem. Če bi blo treba peljat po kakšnem hujšem blatu al pa mehkem pesku oz. če bi hoteli malo bolj dirkat bi bolj prišle do izraza kramparce. Tako so bli pa motorji obteženi (moj je imel skupaj sigurno okoli 450kg) in smo vozili dokaj počasi. V reki pa pri tako velikih skalah in v plitvini še cel kup alg, tut kramparca ne pomaga kaj dosti.

Dosti bolj je prišel do izraza zamenjan zadnji amortizer od RR.

Bravo... nisem off road fan ampak tole je bilo pa veselje pogledat... še posebej občudujem ženski del, ki vas spremlja na takih kolovozih...

In ženski del se je dobro izkazal, še ozmerjani nismo bli. Pa sem po tiho mal pričakoval da bom. Si je pač mislila :stupid: in dokumentirala kar se je dalo.

Dogajalo se je pa tukaj

Lp T.

Popravljeno . Popravil Šarc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš kaj carji ste :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa to ene lahke punce ssabo da se je bala da jo bo voda odnesla?? :eek:

Ampak ste pa indijanci ej!! Mau več sreče kt pameti pa gre a n?? Če bi pa kubiva crkniva bi bla pa fešta taka deb loh sam še jokal :?

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa to ene lahke punce ssabo da se je bala da jo bo voda odnesla?? :eek:

Ampak ste pa indijanci ej!! Mau več sreče kt pameti pa gre a n?? Če bi pa kubiva crkniva bi bla pa fešta taka deb loh sam še jokal :?

Aprilia ne crkne! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravm ... že to de smo bajkerji je potrdilo da je neki zlo narobe z nami :lol1: :lol1:

Drgač pa tud sam od pred nedavnega guzim Italjanko ke u kestel :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj za Caponordiste / Caponordistke in ostale simpatizerje naše druščine:

Odločili smo se, da naredimo tokrat srečanje pred zimo (kdor ne ve se je na zadnjem vozilo ob snegu ;-) )

Prvo srečanje bomo naredili v soboto 9. junij 2012, za naslednjega pa se bomo dogovorili na tem srečanju oz kasneje. Ideja je bila, da gremo še malo v druge konce kot zadnjič, da počasi spoznamo vse predele naše prelepe Slovenije. Tokrat se bomo popeljali na Dolenjski konec. Ni še definirano točno kje in kdaj se dobimo ampak verjetno se bomo dobili zjutraj nekje v okolici Ljubljane pa se skupaj popeljali na Dolenjsko. Na Dolenjskem pa bi potem našli primeren prostor za piknik v naravi ter prenočili ter se v nedeljo še malo peljali in odšli domov (kot ponavadi bo verjetno premalo časa, da bi si vse povedali).

Se pravi, sobota 2. Junij si morate dobiti "fraj" in se pripeljati na naše prvo skupno druženje v letu 2012!

Več podatkov bo v naslednjih dneh... Nekaj malega bo prispevkov za hrano in pijačko, za drugo pa ne vidim problemov. Če imaš kakšne dobre ideje za piknik, turco, prostor na Dolenjskem pa nam obvezno to sporoči, da lažje pripravimo program :-) !


Imamo sicer kontakte za okoli 60 Caponordistov in je bil poslan mail preko Team ACIM Slovenija vendar se še iščemo in želimo našo druščino še razširiti na ostale. Prosil bi da poznate koga ki ima Caponorda in ne sledi temu forumu da ga obvestite.

Pošlji mi prosim, potrditev, da si prejel to povabilo ter če se boš udeležil (vsaj prvo mnenje za lažjo organizacijo - da vemo koliko pribljižno nas bo).
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte rajš drugega nardit takrat bi šlo devetga mi pa nikakor ne bo zneslo,jebat ga čudna služba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebenti, Capovci,.. ste se pa organiziral...

Škoda k Futuristi nismo povableni :(

.

.

.

.

.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capoti mam problemček,uscal se mi je taspodn cilinder od sklopke vse je OK rabil pa bi gumico za na batek .Če ma kdo kakšno viška al pa vsaj informacijo kje bi se jo dal dobit bi bil vesel k radio.Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capoti mam problemček,uscal se mi je taspodn cilinder od sklopke vse je OK rabil pa bi gumico za na batek .Če ma kdo kakšno viška al pa vsaj informacijo kje bi se jo dal dobit bi bil vesel k radio.Lp T.

Mam doma. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capoti mam problemček,uscal se mi je taspodn cilinder od sklopke vse je OK rabil pa bi gumico za na batek .Če ma kdo kakšno viška al pa vsaj informacijo kje bi se jo dal dobit bi bil vesel k radio.Lp T.

jaz imam enga komplet doma ,pa še bliz tebe sm duma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bo na srečanju tudi kaj podobnega kot v Grčiji,da se primerno opremimo?! :kva1:

Hehehee... Bomo imeli demonstracijo :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehee... Bomo imeli demonstracijo :-D

Demokratično bomo izglasovali najbolj umazan motor in ga zapeljali čez Kolpo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHIT! Pol pa ne pridem!! K Futka ziher zmaga, plavat je pa še nisem učil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!