Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Tomaž, tudi jaz nimam tvoje cifre, ker sem telefon zamenjal. :( Mi jo daš na pm?

CAPI: Najlepša hvala, ampak mislim, da je 15kkm kar veliko za svečke, tako da bom kljub vsemu moral kupit nove :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil, samo da vidiš, če je problem v svečkah, saj ti jih nebi računal :grrr

Če se bo šarc oglasil pri tebi, potem je zadeva praktično že rešena :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali misliš, da bi druge svečke,m tudi če imajo toliko prevoženih lahko pokazale, ali je problem v tem? Ali boš morda kaj v LJ danes, CAPI? Saj se ne gre za denar, nehaj ;) Saj so nove 14 €/4 kos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, če je napaka na svečkah, bi potem ob zamenjavi laufalo normalno, če pa ne, bi moral pa naprej iskat.

Najbolje pa je, da se zmeniš s šarcem, ga priklopta na comp, pa bosta urihtala vse :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se še niste zmenil? potem problem ni tolk hud......

(al pa za vsak kih al pa smrk ....... ma kokr kol........)

de nau hude krvi: včash se tud kej pametnga najde na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali misliš, da bi druge svečke,m tudi če imajo toliko prevoženih lahko pokazale, ali je problem v tem? Ali boš morda kaj v LJ danes, CAPI? Saj se ne gre za denar, nehaj ;) Saj so nove 14 €/4 kos :)

Preverit moraš tuljave, ker je možno da ne dajejo iskre na svečke (imam doma nove tuljave, nove svečke, nove filtre olja ter olje). V kolikor ne veš kdaj so bile svečke zamenjane je najbolje da jih zamenjaš. Veliko verjetnosti da so ti šle 2 tuljavi ampak EFI jih ne pokaže zato ti tako trokira. Kadar gre ena skoraj ni opazit. Opazi pa se tudi tako, da se poraba bistveno poveča. Zelo podoben primer tvojemu sem že imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capomiha: ravno se menim s Tomažem, če bo lahko prišel do mene pa pogledava, kaj je narobe, ker jaz žal nikamor ne morem s takim motorjem, prikolice pa tudi nimam :( Drugače bi z veseljem prišel do obale pa da pogledaš, tako pa upam, da pride Tomaž do mene, da rešim to čimprej. Upam, da so "le" svečke, če pa so tuljave slučajno, jih imaš na zalogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capomiha: ravno se menim s Tomažem, če bo lahko prišel do mene pa pogledava, kaj je narobe, ker jaz žal nikamor ne morem s takim motorjem, prikolice pa tudi nimam :( Drugače bi z veseljem prišel do obale pa da pogledaš, tako pa upam, da pride Tomaž do mene, da rešim to čimprej. Upam, da so "le" svečke, če pa so tuljave slučajno, jih imaš na zalogi?

Saj ti je napisal da jih ima! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam svečke, ki so naročene iz tujine in naj bi prišle zdaj-zdaj, ker žal zaradi prostorske stiske (blok...) in pomanjkanja časa ter lepega vremena ni možno razdreti motorja drugje kot pred blokom, kjer živim, zato sva se s Tomažem odločila, da počakava, da dobim svečke (če slučajno so le-te problem) in probava zamenjavo (da ne bom starih not dajal, pa potem spet podiral motor pa dal nove not). Če pa slučajno niso svečke, pa bomo potem videli, kaj bo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, pa sva zrihtala. Tomaž je ugotovil, da so bile krive svečke enega od cilindrov (sta bili popolnoma črni), malo pa mi nagaja ena tuljava, vendar po zamenjavi svečk motor popolnoma normalno deluje in po vsej verjetnosti so bile svečke tudi krive, da je začela tuljava malo pokašljevati. Zdaj pa off we go na motor. :) Hvala še enkrat, Tomaž!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za kej, naj povem da je motor delal praktično samo po prvem cilindru, izgleda da je začela crkavat ena tuljava in istočasno crknila svečka na drugi. Se zgodi..... :(

Lp T....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... izgleda da je začela crkavat ena tuljava in istočasno crknila svečka na drugi. Se zgodi..... :(

Ta je pa bla taka hinavska :ninja: ..... sam da sta zrihtala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ContiTrailAttack

110/80/19 ...4mm profila (5mm nova)

150/70/17 ...7mm profila (9mm nova)

prodam, saj je preveč cestno usmerjena.

Vozim že drugi komplet kramparc (Karoo T).

Pnevmatiki sta v brezhibnem stanju, nikoli nista tresli pri nobeni hitrosti ali bili predrti ali..

Sem iz Maribora.

Vse dodatne info v ZS ali na mobitel 031 651 890, Aleksander

Cena kompleta 120 € oz po dogovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer ob vračanju domov iz službe se mi je zazdelo, da mi hoče motor spet malo cukati, tam pri okoli 4-5000 rpm. Ali je to možno zato, ker sva s Tomažem zamenjala le 2 svečki namesto štirih? Ali morda načete tuljave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo možnosti zamenjati še ostalih dveh, ker nisva mogla tanka dol vzeti. Sva pustila za nasl.ednjič. Danes ko sem se vozil pa čisto normalno dela... lahko da sem imel včeraj samo občutek, da nekaj cuka. ;) Upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer ob vračanju domov iz službe se mi je zazdelo, da mi hoče motor spet malo cukati, tam pri okoli 4-5000 rpm. Ali je to možno zato, ker sva s Tomažem zamenjala le 2 svečki namesto štirih? Ali morda načete tuljave?

To je zato, ker nista še zamenjala tuljave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAPI sem še tukaj,ampak zelo malo časa imam,ker nekaj zidam. Motor še imam in ga NE prodam :grrr .

Saj se morava kaj dobiti,da kako rečemo.

A pride kdo na 1. majsko Budninco v zasavje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ContiTrailAttack

110/80/19 ...4mm profila (5mm nova)

150/70/17 ...7mm profila (9mm nova)

prodam, saj je preveč cestno usmerjena.

Vozim že drugi komplet kramparc (Karoo T).

Pnevmatiki sta v brezhibnem stanju, nikoli nista tresli pri nobeni hitrosti ali bili predrti ali..

Sem iz Maribora.

Vse dodatne info v ZS ali na mobitel 031 651 890, Aleksander

Cena kompleta 120 € oz po dogovoru

So še, al si že prodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje dobri ste ni kej,no pa punce tud k so pesti držale Katanc bi reku kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!