Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

no hvala :) torej ga treba na ključ? stikalo pa za primer v nesreči ?

Tako je, jaz že 10 let ugašam samo na ključ, pa mi še nikoli ni nič crknlo zaradi tega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeri sm ugašu yamahco na stikalo. se ne spomnem če kdaj na ključ. Plus to da če ti se pržge ventilator ko recmo ugasneš s stikalom ti bo ventilator še zmerom hladil. Dve leti sm jo tko ugašu pa nikol nč narobe. Zdejšni motor tud vedno tko ugašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še nekaj me zanima, se da mogoče kaj ukrenit glede zadnje bremze ker cvili da to več ni mogoče..v mestu sploh več ne upam bremzat z njo ker bi se vsi obrnil prot men kako glasna je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še nekaj me zanima, se da mogoče kaj ukrenit glede zadnje bremze ker cvili da to več ni mogoče..v mestu sploh več ne upam bremzat z njo ker bi se vsi obrnil prot men kako glasna je :D

Zamenjaj ploščice in nove ploščice ulavfaj in glej ga zlomka, cviljenje bo čudežno izginilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pol je tole mal čudn, glede na to, da ima nov motor :huh:

Tudi pri večini novih Tomosov sm 125 so cvilile zavore če ploščice niso ble prou ulavfane, tako da so tudi taki primeri ;) Nej zamenja ploščice, nej nove ulavfa tko kot je treba in ne bo več nič cvililo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še nekaj me zanima, se da mogoče kaj ukrenit glede zadnje bremze ker cvili da to več ni mogoče..v mestu sploh več ne upam bremzat z njo ker bi se vsi obrnil prot men kako glasna je :D

Zadnjo stran ploščic namaži z bakreno mastjo, tm kjer batek nalega na ploščico.

P.S.: Pa zkj sploh zadnjo uporabljaš? Itak sam sprednjo nucaš :D.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki to se samo prilagaja in neha cvilt.. vem iz izkušenj.. do 1000 km mi niso cvilile zadne disk ploščice.. od 1300 pa do 2600 pa za znoret -.- nism vedu kaj bi.. pa so se same ulovfale tko da nč ne cvil že dovg ne več.. sploh zdej ko je že 12.5k :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet vprašanje :)

Ojoj a si resn!? Ja lej kako drži vzvod prestavno ročico, seveda da je to normalno :D Sploh pa, maš Yamaho :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet vprašanje :)

to se ne sekiri... mene bol skrbi zakaj ti tok roba na gumi ostaja o.O mal več ko 2 centi?? res da so gume v kurcu samo vseeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet vprašanje :)

To ni normalno. Vsak, ki ti je pred menoj rekel, da je normalno, laže. Zadeva je zelo uničena in bi na tvojem mestu prodal motor po neki normalni ceni. Da ti rešim problemov se ti sam ponujam za 500€.

hahahahahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni normalno. Vsak, ki ti je pred menoj rekel, da je normalno, laže. Zadeva je zelo uničena in bi na tvojem mestu prodal motor po neki normalni ceni. Da ti rešim problemov se ti sam ponujam za 500€.

hahahahahahah

hahahaahaha,care :OK: :hooray: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni normalno. Vsak, ki ti je pred menoj rekel, da je normalno, laže. Zadeva je zelo uničena in bi na tvojem mestu prodal motor po neki normalni ceni. Da ti rešim problemov se ti sam ponujam za 500€.

hahahahahahah

kdaj prideš ponj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zivjo, mene pa zanima ker olje dajete kej notre v jamahco? v mislih mam motorno olje? predusm me zanima proizvajalec? a dajete yamalube al se mogoče ker drug bl obnese? kkšne izkušnje ??

hvala za odgovor =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo, mene pa zanima ker olje dajete kej notre v jamahco? v mislih mam motorno olje? predusm me zanima proizvajalec? a dajete yamalube al se mogoče ker drug bl obnese? kkšne izkušnje ??

hvala za odgovor =D

motul 10w40 5100 je top ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!