Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Bo kdo drugo leto mogoce prodajou omenjen motor tam nekje 2000 bi dau zanga ce je kdo tak naj pise pa se mybe kaj zmenmo :D

Ta je napisal da bo prodajal spomladi marca ali aprila, probej se z njim kej zment: http://tinyurl.com/98p7wq2 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga vidu ja, samo ni mi pelat uzitk motor k je biu ze razbit tko da odpade :D

Se bo ze naslo menda neki :)

in kakšna je razlika tega "užitka" med vožnjo z motorjem, ki nikoli ni bil razbit in med tistim, ki je bil malo podrsan (je imel samo lepotne poškodbe)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšna je razlika tega "užitka" med vožnjo z motorjem, ki nikoli ni bil razbit in med tistim, ki je bil malo podrsan (je imel samo lepotne poškodbe)???

To tut mene zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga vidu ja, samo ni mi pelat uzitk motor k je biu ze razbit tko da odpade :D

Se bo ze naslo menda neki :)

Kdo je pa reku da je bil motor razbit? Kolikor sem jaz razumel je bil motor samo popraskan in ciklistika nedotaknjena...

Sploh pa tudi če je motor razbit, če je tako popravljen da med vožnjo nič ne trese, v nagib pade v obe smeri enako, če spustiš balanco drži smer kot je treba, da v ovinkih ne uhaja iz smeri itd. potem ne vidim razloga da takega motorja ne bi kupil...

Moja Cagiva mito 7 speed je bila razbita, vendar je bila čez zimo narjena komplet na novo, nove prednje vilce, tričetrt mašine nove, menjani ležaji v feltnah in na zadnji nihajki, skratka tričetrt motorja je novga in je tako dobro popravljena da se to med vožnjo niti malo ne opazi...sem peljal eno skorej novo ki ni bla še nikoli na tleh, niti plastike niso mele še nobene praskice ne nič, pa če primerjam z mojo se kar se tiče ciklistike peljeta obe enako, nobene razlike...pospeške in končno ma pa moja boljše ker je 7 speed, torej ima eno prestavo več in večji fergazer, 35 namesto 28...

Skratka tudi motor ki je bil razbit lahko kupiš, vendar ga moreš pred nakupom obvezno dobro stestirat, ker če je dobro popravljen in da so poškodovani deli zamenjani z novimi tako kot pri mojemu, se pelje popolnoma enako kot če ne bi bil razbit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p1640020603101987cc0.jpg

p18462603101a4d50f.jpg

p19512402101923268.jpg

nekaj lepega za yamaho :D

Zgleda kot da bi blo samo na pol narjeno...še posebej tisti nosilec za tablico je za :SS

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dsc000421f1749e.jpg

dsc000141f171fb.jpg

Še nekaj slik :D, aja mam pa še eno vprašanje. na youtubu sem zasledil nekakšno modifikacijo z tisto cevko ki dovaja zrak v izpuh. In če tisto odstraniš oziroma

jo z nečim zamašiš bi naj odzivnost gasa bla veliko hitrejša. Je kdo to že sprobal?

LP alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je sploh razlika med yamaho letnikom 2010 al pa 2012 ? Pa še to, pride ven nova yamaha yzf r125 2013 letnik? In pa bojo kakšne velike razlike ?

http://www.yamaha-motor.eu/uk/products/motorcycles/compareresults.aspx?products=464248,368706&pmc=yzf-r125&year=2012 nekaj majhnih razlik je. na tem linku lahko primerjaš. LP alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite da bi lahko šel prvič sprobati pisto z yamaho r125 na grobnik ? Vse original. Ali bi blo smšeno?

ZELO smešno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite da bi lahko šel prvič sprobati pisto z yamaho r125 na grobnik ? Vse original. Ali bi blo smšeno?

daj ne delaj si sramote :D,..z 125kami nimate kaj iskate na Grobniku....tam smo sami tisti ki mamo večje makine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite da bi lahko šel prvič sprobati pisto z yamaho r125 na grobnik ? Vse original. Ali bi blo smšeno?

kaj ti bo yzf na grobniku? cel dan ne boš gasa spustu pa boš še vedno najpočasnejši ;) proga idealna za 125ccm motor je Raceland Krško pa še drago ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti bo yzf na grobniku? cel dan ne boš gasa spustu pa boš še vedno najpočasnejši ;) proga idealna za 125ccm motor je Raceland Krško pa še drago ni...

mixxx se strinjam stabo!,..za celi dan je 25€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ne delaj si sramote :D,..z 125kami nimate kaj iskate na Grobniku....tam smo sami tisti ki mamo večje makine ;)

Letos na alpe adriji se je en mulc pelu 1.44 mislim da s hondo 125 dvotaktno.

4 takten motor za grobnik bi biv pa kej takega: http://blog.derestricted.com/racing/ktm-rc-250-r-production-racer/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je bil že kdo na racelandu z svojo yamaho 125? ste bili zadovoljni?

Men se še za tole yamahco zdi raceland preveč zaprt xD sm biv 3 leta nazaj, pa je blo kr vredu no. Usaj prvi ovink je mal bol hitr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

alo ej mene zanima neki.. moj sošolc je kupu isti motor ko jst.. sepravi yamaha yzf r125. moj je 2012 letnik pa ma 14.500 prevoženih njegov pa 2010 pa 7000 prevoženih.. pa sm se pelu z njegovim pa gre velik bol ko moj! ko iz prve v drugo šaltaš tok cukne da ga skor dvigne mal.. zdej pa nwm orginal je vse.. filter ma isti.. katarlizator v avspuhu ni bil vn dan,,, ne spomnim se pa da bi moja gdaj skočla tok ko njegova.. pa sm kupu novo in sm jo zmeram zagrel predn sm se šol pelat... tak da vas vprašam če je slučajn kaka razlika med tema dvema letnikoma? mogoč kej v elektroniki? al pa drgač nastavlen ajnšpric?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!