Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

Jaz sn na speedfighta kupo ZX-a,pol sn dal not 75 dizo,7,5g valjčke,fedrce pa to.. pa mi leti 80km/h,po mojem števcu malo več.Prej z vsemi blokadami pa 50 km/h.

Na variatorju pa še mam blokado

Na variatorju imas blokado?A v ZXu se jo tud imas?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni jasno zakaj folk vse to kopuje ce nima pojma cemu sluzi in zakaj so sploh kupli, menda ja za vecjo hitrost in bolse pospeske, prvi tuning na skutu je vsekakor odstranitev blokade v varijatorju! kolega ma na SF1 multivar in zx po stevcu mu pici 100, realno se nismo merli vsekakor pa manj kot 100km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

eno vprašanje .... :hmm:

pred tednom sem si kupo ZX-a pa sem poleg dobo neko srebrno nalepko (kolega pravi da je to kao homoloacija), zaj pa me zanima če morem met v "knjižici" not napisano da je bla na skuterju nareta sprememba???pa kaj je tista srebrna nalepka (neke cifre so gor napisane pa še nekaj)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje ....  :hmm:

pred tednom sem si kupo ZX-a pa sem poleg dobo neko srebrno nalepko (kolega pravi da je to kao homoloacija), zaj pa me zanima če morem met v "knjižici" not napisano da je bla na skuterju nareta sprememba???pa kaj je tista srebrna nalepka (neke cifre so gor napisane pa še nekaj)?

Spremembe ja :D Pa dobis takoj belo tablico :D Tisto pa je homologacijski kartoncek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremembe ja  :D  Pa dobis takoj belo tablico :D Tisto pa je homologacijski kartoncek...

kaj se torej zgodi če me zaustavijo škifi? :ninja: pa kaj mi polpomaga tisti kartonček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ nevem ce bi dobo belo tablico, se pa je se blokada not, pa se homologirano je :)

speed-lover tisti kartoncek pokazes ce ti policaj vprasa kak to da mas sportni izpuh, pol pa mu pokazes kartoncek on pa ce hoce, lahko pogleda cifre na avspuhu in vidi da je homologiran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ nevem ce bi dobo belo tablico, se pa je se blokada not, pa se homologirano je :) 

speed-lover tisti kartoncek pokazes ce ti policaj vprasa kak to da mas sportni izpuh, pol pa mu pokazes kartoncek on pa ce hoce, lahko pogleda cifre na avspuhu in vidi da je homologiran :)

aja.... hvala za odgovor! torej ni potrebno da je ta sprememba napisana oni knjižici?al morem it še to zrihtat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pri nobenem nisem videl da bi imel to not zapisano. Jaz imam list od homologacije vedno zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sn na speedfighta kupo ZX-a,pol sn dal not 75 dizo,7,5g valjčke,fedrce pa to.. pa mi leti 80km/h,po mojem števcu malo več.Prej z vsemi blokadami pa 50 km/h.

Na variatorju pa še mam blokado

Dajte prvo vse blokade ven, ne pa da nekaj predelujete gor na blokade. S tem samo kvarite motor.

Kaj je mogoče keri celo tak pameten da je kupil 70ccm alu + izpuh + varijator + uplinjač + filter pa še ni vzel blokad ven? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pri nobenem nisem videl da bi imel to not zapisano. Jaz imam list od homologacije vedno zraven :)

ja sej jaz tud še tega nisem vido ... samo nikol ne veš! :naughty: ja pa misliš da lahko zaradi tega ker tega nimam not napisanega dobim kazn če me zaustavijo škifi ?? drugač pa mam jaz tud stalno zraven list od homologacije... :ninja: tak da upam da nebom mej kakih problemov z škifi .... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte prvo vse blokade ven, ne pa da nekaj predelujete gor na blokade. S tem samo kvarite motor.

Kaj je mogoče keri celo tak pameten da je kupil 70ccm alu + izpuh + varijator + uplinjač + filter pa še ni vzel blokad ven?  :blink:

Ja se v vario pa izpuhu pa fergiju je blokada, ce pa to menjas pa se ze znebis blokad:P Mogoce je kaki ko je na blokade dal kako replico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se v vario pa izpuhu pa fergiju je blokada, ce pa to menjas pa se ze znebis blokad:P Mogoce je kaki ko je na blokade dal kako replico

v fergiju je blokada? kje pa? pa kak se jo da ven vzet al morš drugega fergija not dat?

drugač pa mene še nekaj zanima: ko dam gas mi nekaj škrta (mam Speed Fight 2) zdaj pa na servisu mi je reko da to škrta v filtru eni pa pravijo da neki v varjiatorju.... se da to škrtanje kak odpravit, ker baje to na vsakem Speed Fightu 2 to dela.... :hmm: :hmm: pa sory :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj :)

21904PB231162-med.JPG

Pa pri peugeotih je tudi v fergiju blokada? pa kaj točno na sliki je blokada? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ma Speed Fight 1 pa mu skuta tak trokira da brezveze.... nvm kaj je narobe s totimi Speed Fighti!

nevem ka mate vsi neke težave z speedfighti :? men pa gre skoz brez problema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pri peugeotih je tudi v fergiju blokada? pa kaj točno na sliki je blokada?  :unsure:

to kaj je z puščico pokazano

da dobi manj zraka

post-5153-1114011964_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kaj je z puščico pokazano

da dobi manj zraka

¸

Torej morem samo frgazer dol vzet in to je to? al morem frgazer narazen raztavilt? pa kaj pridobim s tem da vzamem to blokado ven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fergazerja ti ni treba dol dajat ,dol daš samo filter

Ma ja .... sej filter sem že dal dol pa nisem nič takega not vido.... :hmm: si siguren da je taka blokada v Speed Fight-ih? pa kaj se zgodi če jo odstranim? +-?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vem ima take blokade samo Gilera/Piaggio, Speedfight mislim da nima.. btw tema pa je Leovince ZX vi pa nekaj o blokadah v fergazerjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vem ima take blokade samo Gilera/Piaggio, Speedfight mislim da nima..  btw tema pa je Leovince ZX vi pa nekaj o blokadah v fergazerjih...

Ja se opravičujem za :topic: .....

me pa zanima če daš iz dušilca ZX-a ona steklena vlakna ven.... kaj se zgodi? pridobiš kaj na hitrosti / glasnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!