Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni forumaši,tudi jaz sem se odločil za nakup VFR-ke,letnika 03-05.Kaj priporočate glede na ponudbo na a-netu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rajši 2006? Jaz svojo prodajam.

 

Pozdravljeni forumaši,tudi jaz sem se odločil za nakup VFR-ke,letnika 03-05.Kaj priporočate glede na ponudbo na a-netu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi želel pametovati, ampak ti priporočam, da gledaš verzije z ABS-zavorami. Verjemi, ko moraš na polno pritisniti  zavoro,  ga ni junaka, ki bi tisti trenutek, ko se ustraši, kontrolirano pritisnil na zavoro.  

Razlika cenovno pri tem letniku ni velika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi želel pametovati, ampak ti priporočam, da gledaš verzije z ABS-zavorami. Verjemi, ko moraš na polno pritisniti  zavoro,  ga ni junaka, ki bi tisti trenutek, ko se ustraši, kontrolirano pritisnil na zavoro.  

Razlika cenovno pri tem letniku ni velika.

Se strinjam z Dupijadijem..imel VFR 800 V-tech l.02,ABS, naredu 82.000km brez problemov (letos sem jo na netu za 2800€, edina ki ima 4 Laser avspuhe).  Abs me je že večkrat rešil in sigurno ne kupim več motorja brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene take z ABS ne najdem. :jezen

Ribič07, kupi raje od l.06 naprej ker ima drugačno elektroniko, prehod v V-tech območje je bolj nežno, pa če se ne motim ima CDI enota tudi konektor za diagnostiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola

Kukr sm vidu se VFR delijo na modelna leta 1998-2001;2002-2007;2008-2013;2014-> če se ne motim. Mene pa zanima če plastike iz letnika 2005 pridejo prov na letnik 2010 ? na uč zgleda oblika enaka  :)

 

Sulica a ti si zadnič biv szi motorjem pr uni avto pralnica bar ? lep lep motor  :OK: sm se mogu ustavt in ga malo pogledat  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola

Kukr sm vidu se VFR delijo na modelna leta 1998-2001;2002-2007;2008-2013;2014-> če se ne motim. Mene pa zanima če plastike iz letnika 2005 pridejo prov na letnik 2010 ? na uč zgleda oblika enaka  :)

 

Sulica a ti si zadnič biv szi motorjem pr uni avto pralnica bar ? lep lep motor  :OK: sm se mogu ustavt in ga malo pogledat  :P

Torej:

 

Vfr 800 Fi - Letik 1998-2001

Vfr 800 V-tech - Letnik 2002-danes (L-2006 imel kosmetični popravek na števču, barva smerokaza in drugačna elektronika, drugo nespremenjeno)

Vfr 1200 F Letnik 2010-danes Top of the top  :OK:

 

 

Drugič pridi do mene ti bom tudi še kaj povedu od drugih serij  :kva2:

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimajo konektorja za diagnostiko že od letnika 2002 dalje?

 

Ne...samo od L-2006 :BUA: ....sej itak ga ne rabiš  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, se moja bivša,bivša VFR 800 FI L-1999 prodaja....ima manj kot 20.000km. Lani tip naredu celih 500km,ker ima še en maxiscoter :BUA:  in Honda stoji...sam baterije menjava  :kva2:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič pridi do mene ti bom tudi še kaj povedu od drugih serij  :kva2:

 

LP

 

Naslednič ku te vidm se ustavim  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bilo dobro olje MOTUL-Ester 5100,10w40 za hondo vfr,oziroma katero olje vlivate vi v svoje mašine in katere zavorne ploščice priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bilo dobro olje MOTUL-Ester 5100,10w40 za hondo vfr,oziroma katero olje vlivate vi v svoje mašine in katere zavorne ploščice priporočate?

Olje je OK, ploščice pa kot sem že enkrat napisal daj nissin sintrane (t zlate) in ne semimetalic (t plave).

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, se moja bivša,bivša VFR 800 FI L-1999 prodaja....ima manj kot 20.000km. Lani tip naredu celih 500km,ker ima še en maxiscoter :BUA:  in Honda stoji...sam baterije menjava  :kva2:

Zanima. Kakšen kontakt mogoče?

 

Hvala Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem zasledil v kakšni velikosti(pikah) lahko dajem slike na forum.lp

 

Ti kar priloži, bo že samo naredilo. Saj ti piše spodaj ko izbereš datoteko - max:200MB.

 

Pripni datoteke

    Porabili ste že 25.45MB vašega prostora od skupaj Neomejeno prostora za nalaganje (Največja dovoljena velikost posamezne datoteke: 200MB)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi prosim nekdo razloži te oznake motorjev-kaj pomenijo.V moji prometni piše:HONDA RC-46 VFR 800(letnik 05).Iskal sem neke dele v Louis-u ,pa imajo še naslednje oznake:VFR 800 RC46-A,VFR 800FI RC46-W,nevem v kateri rang spada moj motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!