Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Naj mi prosim nekdo razloži te oznake motorjev-kaj pomenijo.V moji prometni piše:HONDA RC-46 VFR 800(letnik 05).Iskal sem neke dele v Louis-u ,pa imajo še naslednje oznake:VFR 800 RC46-A,VFR 800FI RC46-W,nevem v kateri rang spada moj motor.

 

Kaj pa kompliciraš neki....Honda VFR 800 V-tech in letni motorja, to je to...aja zdaj pa imaš še izpeljanke iz VFR 800 X Crossrunner, pa še t nova  VFR 800 F.

 

Kaj pa kupuješ v Louis-u ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje je OK, ploščice pa kot sem že enkrat napisal daj nissin sintrane (t zlate) in ne semimetalic (t plave).

zlate se ti zdijo bolse kot original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louis-u sem samo gledal neke dele,kupil nebom nič ker so predragi,raje vzamem materijal za servis v Evrotonu ali GMT-ju pa pride ceneje pa še popust dobim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem menjal prednjo gumo in sem opazil,da bo počasi trebalo menjat tudi zavorne ploščice.Sedaj so notri nissin-(zlate)in take bodo tudi dalje...Zanima me,če se dajo mogoče kupit tukaj pri kakem forumašu,seveda nove :yes: ,naročanje prek interneta ni zame..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prašal sem točno in samo ali so ti zlate boljše od originala. Zlate so drugačne. Imajo drugacne diletacije, masa je tudi drugacne barve. Svetlejso kot modre in original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prašal sem točno in samo ali so ti zlate boljše od originala. Zlate so drugačne. Imajo drugacne diletacije, masa je tudi drugacne barve. Svetlejso kot modre in original.

Jao jao  :wallbash: ....zlate so samo zaradi tega da se prepozna zmes ploščice...zlata=sintrane ploščice, plave=semimetalik ploščice katera ima tudi bolj trdo zmes. Jaz sem imel plave samo 500 km, 2 moja prijatelja tudi, eden je tudi poškodoval disk...dosti slabše zavirajo, še posebej zadnja.

 

Honda ima original montirane sintrane (zlate) in tudi moja vfr1200f ima, seveda lahko montirate gor drugo zmes ali drugega proizvajalca (brembo,itd..), vaša odločitev.

 

Sam to vam povem še za konec..ne gledat za 20€ pri zavorah ali pri gumah.

 

LP

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem menjal prednjo gumo in sem opazil,da bo počasi trebalo menjat tudi zavorne ploščice.Sedaj so notri nissin-(zlate)in take bodo tudi dalje...Zanima me,če se dajo mogoče kupit tukaj pri kakem forumašu,seveda nove :yes: ,naročanje prek interneta ni zame..

 

Najboljšo ceno do zdaj sem jaz jih dobil pri Motocharlie v Trstu. Prideš dol,greva kupit in menjamo v 5 min  :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljšo ceno do zdaj sem jaz jih dobil pri Motocharlie v Trstu. Prideš dol,greva kupit in menjamo v 5 min  :grim.

Seveda je tudi to mogoče ,če jih ne bom prej menjal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdrav. Na Vfrki se mi dogaja, da je vklop vtec zelo grob in ko sem brskal po internetu in pisal na enem forumu sem našel, da se zadeva da zrihtat na tak način

http://www.vfrdiscussion.com/forum/index.php/topic/33-starter-valve-syncronization-vtec/

Večina sam šraufam, ker pa nimam potrebne opreme in prostora pa se tega nebi lotil sam, pa me zanima, če pozna kdo koga, ki to zna naredit v naši domovini.

Hvala in lep pozdrav

Mitja

Popravljeno . Popravil fixy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, če pozna kdo koga, ki to zna naredit v naši domovini.

Hvala in lep pozdrav

Mitja

 

Dupijada kontaktiraj... je na forumu... vse ti bo prijazno razložil in boš lahko zadevo porihtal sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zdravo!

 

Ko nalahko privijem gas ročko, mi pri 1500 obratih nekaj klikne (slišati je približno tako, kot bi se preklopil kak rele). To se zgodi ob dodajanju gasa ko je motor v leru in na štendru, kakor tudi pri lahnem speljevanju. Če speljem z večjim dodajanjem gasa tega zvoka ni slišati (lahko da ne poči ali pa ga preglasi mašina, ne vem). Ali je to normalno ali ne in pa kaj bi lahko bil razlog? Gre pa za Hondo VFR 800A 2007 letnik.

 

Za odgovore se vnaprej zahvaljujem, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Je mogoče kdo od vas odstranil katalizator na svoji Hondi.Zanima me če se kaj pozna pri ;dihanju;motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je mogoče kdo od vas odstranil katalizator na svoji Hondi.Zanima me če se kaj pozna pri ;dihanju;motorja

Jest sem ga. Razn nenavadnega zvoka, še nisem opazil razlike, ker imam še cel kup predelav zravn in morem dat Čarmanu na dyno in da mi naredi mapo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga. Razn nenavadnega zvoka, še nisem opazil razlike, ker imam še cel kup predelav zravn in morem dat Čarmanu na dyno in da mi naredi mapo.

Sory?

Kaj je dyno, mapa, zakaj, kaj pove.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo montiral senzor za brzine na VFR 800 in katerega?lp

Jest pre 14 dnevi pri Čarmanu.

Zelo zadovoljen ker pri majhnih obratih nikol ne veš v kateri brzini imaš. Zdej mal poškilm in korigiram prestavo. Za vgradnjo ima 2 modela enega za 50 drugega za cca 65 EUR odvisno od letnika.

Kullll :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čarmana sem jaz tudi kontaktiral in mi je odgovoril,da z montažo me pride 95€,tako da se bom verjetno drug mesec podal v vaše kraje.. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pre 14 dnevi pri Čarmanu.

Zelo zadovoljen ker pri majhnih obratih nikol ne veš v kateri brzini imaš. Zdej mal poškilm in korigiram prestavo. Za vgradnjo ima 2 modela enega za 50 drugega za cca 65 EUR odvisno od letnika.

Kullll :OK:

No če bi naročil preko ebaya in dal kakemu prijatlu al pa mehaniku da ti to zmontira bi te prišlo ceneje:

http://www.ebay.com/itm/Blue-LED-Universal-Digital-Gear-Indicator-Motorcycle-Display-Shift-Lever-Senso-/171129492528?pt=AU_Toys_Hobbies_Radio_Controlled_Vehicles&hash=item27d81cd430

Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri trgovini pri nas v SLO.kupiti verižni set in zavorne obloge za Hondo VFR?Predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Jebi ga  :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,Honda končno pripravljena na sezono.Nazadnje sem zamenjal še zav.ploščice,verigo in zobnika,zav.olje,antifriz.Vreme pa baje tudi bo.. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.p

Odlocam se za nakup Honde Vfr 800 od let 2004 do 2006..zanima me ce kdo ve za kaksno z preverjeno in realno zgodovino.

 

za dva tedna si zamudil mojo :-) Drugače pa dosti sreče pri nakupu. Rajši glej 2006 letnik (če ti dopuščajo sredstva).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!