Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Aja pa vozil sem odblokiranega Planeta tako, da priznam da cagive lepo sunejo sam kaj ti bo stroj če ga ne boš videl pol sezone v primeru da ti bo šlo kaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fantje vi še niste cagive vozil,to je stroj ne pa aprilia kva šele kakšna nsr-ka ali pa tzr-ka

Cagiva forever! :D

kdo je reku d je se nben ni vozu?!? nisn nc kj navdusen nad njo - proti aprilii je ko gajba pira - zdi se ti sicer dobra, sam ko jo je treba pa pelat je pa na ovinkih prav chopper prot kaki aprilii (sn se pelu z mojo, pa z mitotom, pa spet z mojo, in naenkrat sem postal navdusen nad voznimi lastnostmi aprilie). ne vem zka vsi tk hvalte tto kađivo, mogoc zato k ma vec elektronike kok kak pc, al ka?!? mogoc zarad izgleda??

sploh pa ce bom se kdaj kupu kak motor, ta ziher NE BO italijan-cvajtaktar! (japonc 4T >500cc rula!! ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma 2T je 2T...učas kr neki zajebava učas ne......pač počakat morm da dobim neomejen izpit pol pa kuj zament...japonc ja itaq da :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam ,da se japonci malo kvarijo... sam men je pr 2T dt125r brez razloga zaribal ležaj na glavni gredi (yamaha). :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo sem nov na teh straneh, pa bi vas prosu za pomoč.

Rabil bi vmesni člen za med celinder in izpuh.(če si predstavljate)?

Aprilia je letnik 1999, pa se mi zdi da so mele starejše drugačen tist del in ravn tega bi rabil.

Problem je ker ta ne tesni z izpuhom, pa še daljši je.

Ta je samo ena cevka cca 5cm iz celindra, stareše si mele pa ta del krajši in na koncu je blo tako nekak zaobljeno da je tesnilo pol na avspuhu. Help...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, temu se rece "joint ball". poglej v salomoncu ce kdo prodaja rabljene dele, ker ze voham kljucavnico... :)

aja, se neki: lahko je od katerekoli 125 cc aprilie z rotax 123 ali 122 masino! ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, dej za foro probi zadihtat s temp.obstojnim silikonskim kitom... ;)

pi es: pred uporabo naj se susi kakih 6 ur!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silikon, dobra ideja. Takoj juter ga grem iskat. Sej pomoje naj bi zdržalo 600 stopinj ha?

Zdj se bo pa spet treba j...t s tistimi fedri na avspuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600 stopinj je vec ko zadost. tud 300 je baje dost.

ko bos deval fedre gor/dol, si pomagaj z izvijacem, ki ga zapiknes v fedro, da jo lazje raztegnes pol... ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600 stopinj je vec ko zadost. tud 300 je baje dost.

ko bos deval fedre gor/dol, si pomagaj z izvijacem, ki ga zapiknes v fedro, da jo lazje raztegnes pol... ;) :)

Sej sem že velikokrat to delu, pa ne na tej, pa zmerej kolnem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za fedre gor/dol jemat si je najbolje narediti preprost pripomoček iz žice, zelo primerna je tista za avtogeno varjenje

post-4-1059463069.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom nove teme odpiral pa me zanima če kdo ve.

Nove aprilie l.01 majo tut v avspuhu blokado?

Skorej 100% da jo ma! Ker jo ma skor vsak motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa še nekaj. Kdo mi zna naštet kaj se da naredit da gre mopet bolj. Ja jaz sem jo kupu in gre zelo dobr. Zdj je pa to vidu kolega in se matrama pa nama ne uspe da bi njegova vsaj pol tolk šla(ne dobesedno).

Moja vem da ma oring.bat, celinder, odprt izpuh, oring. izpuh brez blokade, oring. fergazer

Elektrika mi je sumljiva ker je neki pacana z silikonom. Kaj se da na elektriki narest, pa kaj sploh dela? A una tahuda pri 7.000rpm spremeni predvžig?

Naj kdo kaj napiše če ve.

En drug ma tut neki predelano, je reku d je dal 90k za predelavo, ima 20kg majn od mene, pa sem ga prehitu tut v pošpeških, s tem da se je on sklonil jaz pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat... ...bos reku da aprilia ne zmaguje??

od Rotaxa 123 masina ma elektroniko, ki sproti nastavlja vzig (razen dolocena serija modela Classic). tud 122 jo ma. ce je on nima, pac bad luck. take stvari so predrage, da bi jih kr menjavu (razen rabljene). stator + magnet + vzigalna tuljava pridejo skupi 170-190 jurjov. too much, stari!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no, zdaj mam pa js en veeelik problem.

prodajam aprilio AF1 Futuro 125 (Rotax 123), pa mi je pred prodajo zaribal bat. ker za takega ne dobim niti za burek, bi vse bivse/sedanje lastnike aprilij in vse mehanike, ki sraufate tud aprilie, prosil, ce pobrskate po svoji delavnici, ce se vam kje valja kaksen rabljen bat, ki ga ne potrebujete. lahko je tudi ze rahlo zariban (naceta povrsina, drugace v enem kosu), po moznosti s celimi obrocki. lahko tudi same obrocke, se bolje pa, ce bi bilo vsega po vec primerkov. ni nujno, da gre 15.000 km, le da deluje normalno, da se motorja znebim,pa da naslednjih 14 dni deluje brez problema.

vse, ki imate kaj vsaj delno uporabnega materijala, prosim, da se mi oglasijo na PM, na mail, ali v tej temi.

hvala!! :ph34r:

aja, se to: bat je lahko tako od Rotax 123, kot Rotax 122 agregata (vsi apriliini 125 cc motocikli z menjalnikom).

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa da naslednjih 14 dni deluje brez problema...

...pole pej tudi če katapultira ojnico :angry:

Bogi tisti k bo to kupu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa da naslednjih 14 dni deluje brez problema...

...pole pej tudi če katapultira ojnico :angry:

Bogi tisti k bo to kupu <_<

ka mislis ka je men delal ko sn ga kupu?? :angry: vsa elektronika je pocas crknla + 2 bata, :( ojnica je pa letnik '97.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mislis ka je men delal ko sn ga kupu?? :angry: vsa elektronika je pocas crknla + 2 bata, :( ojnica je pa letnik '97.

Aha, sej se nebi rad nč izpostavjou al kar koli, a si sam kupavou motor??? Nisi mel nobenga zravn d bi mal pogledu in ti svetoval, al si kupu motor pač kukr en 16-letni mulc pač zato k ti je bil všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!