Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

emmm... ...js mam 100 kil... 

Jst pa 70 :D

Micho sej grejo tok sej nč ne rečm, ampak ti si povedal naroben podatek glede Kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokirana RS l.00 gre po števcu 135 če ima dober dan, večinoma pa se ustavi med

120 in 130.

Če daš vse blokade ven pa gre samo 160 je neki zjebana, ker gre moja (NSR) brez blokad in 28 fergijem (teoretično okoli 20kW@10000rpm) 160@11000rpm pa imam spredi manjši zobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dyno jet pa je zanimiva zadeva, kjer motor ostaviš na valj, tam pa ti zmeri moč in krivuljo navora skozi celotno območje delovanja motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prometni piše 18kw.

men v prometni pise 186 kg. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dyno jet pa je zanimiva zadeva, kjer motor ostaviš na valj, tam pa ti zmeri moč in krivuljo navora skozi celotno območje delovanja motorja.

lahko kje to meriš v bližini ptja ali maribora???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kolk stane nov komplet gianneli kit?a se ga splača novga kupavat,če ne prašam če kdo prodaja?hvala ajde caw :rolleyes: :? :yea2: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kaj vse se da narest na tej apriliji da bi vec sla. Ne gre mi vec kot 120 po stevcu. Vem da je zaprta zanima pa me kaj najbolj priporocate pa kako jo pol vzdrzevat da ne bo ribnla. Prosu bi da se cim vec tle razpisete v tem temi pa da napise kdo kake izkusnje itd. Vsi nasveti mi bodo prau prsli. Kdaj jo odpret pr kok km itd, na kaj bit pozorn itd.

LP

Popravljeno . Popravil RS50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link sem pgoledal samo nekej pa bomkr tule se vprasal. Kupo sm jo lani mam pa 150km, ker se nism nic vozo skor. Fora je da je vedno vzigala vse ql itd zadnjic pa jo dam vn in vzge komaj po kakem mescu in dela na mestu nakar crkne. Nisem je mogu vec vzgat. Sm pospravu in vceri spet probu vzgat in verglala je vzgala za par sekund in spet ugasnla. Spet je nism mogu vzgat. V cem bi bil problem? Peljal jo bom tkoltko na servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne iskalniku nism najdu nobene teme s podobnim naslovom, tko da bo kar tuki prasou...... kater kit bi seu najbolj na aprilio rs 125 letnik 1998 pa kok so prblizne cene pa kvaliteta ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne iskalniku nism najdu nobene teme s podobnim naslovom, tko da bo kar tuki prasou...... kater kit bi seu najbolj na aprilio rs 125 letnik 1998 pa kok so prblizne cene pa kvaliteta ?

polini kit 165 ali pa 180

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kje pa je ksn tak servis k bliz kranja al pa lublane k bi mi to naredil kvalitetno pa dost pocen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kje pa je ksn tak servis k bliz kranja al pa lublane k bi mi to naredil kvalitetno pa dost pocen :hmm:

za bližino kranja nevem ma pa sigurno nek skuter servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini kit 165 ali pa 180

A kdo ve, če polini kit lahko daš gor tud na Classica (125 ccm, zdi se mi da motor verzija 123), v bistvu naj bi bilo isto sr... kot 125 RS, sam zadušeno.

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da bi mogl sedt tut na classica..... mislm da mas prou - razlike itak ni...... zakaj bi delal novo mashino ce ze majo eno res hudo, k jo lahk zadusijo...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni fore, razlika je samo da je eden eno leto starejsi medtem ko je drugi mlajsi :))))))) naj me kdo popravi ce se motim..... drugac pa pel na servis pa rec, itak ce kit ni taprav ne bo su gor :) :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ko ze govorite o Akrapovicih mam pa jest eno uprasanje ....... torej: aprilia rs 125 letnik 1998 + giannelli izpuh + polini 165..... pomoje bi bil "malo" prehiter glede na to da mam izpit samo do 11KW :) tut policaji pomoje niso neumni hehe....no uglavnem zanima me ce bi lahko s kaksnim loncem dobil res lep globlji zvok na aprilii, pa tudi izguba koncne hitrosti me ne moti tako zelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!