Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

pred 4 minutami, lucif3rka pravi:

Kje kupit ročko za zavoro?

ebay. pa kake fensi nastavljive si lahko omisliš. Dobiš pa tut original rabljene.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

ebay. pa kake fensi nastavljive si lahko omisliš. Dobiš pa tut original rabljene.

Kolk so pa zihr te ebay zadeve? Mam neko zadržanost do neoriginalnih delov za tako pomemben del kot so zavore :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, lucif3rka said:

Kolk so pa zihr te ebay zadeve? Mam neko zadržanost do neoriginalnih delov za tako pomemben del kot so zavore :eek:

Mal je treba pogledati kdo prodaja in kaj prodaja. Prebereš kakšen review, da ne kupiš res zanič zadeve, pa je. Lahko pa pogledaš če kdo prodaja original rezervne dele od motorja, če je bil karamboliran ali kaj takega. Tudi na bolhi se najde marsikaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, lucif3rka pravi:

Kolk so pa zihr te ebay zadeve? Mam neko zadržanost do neoriginalnih delov za tako pomemben del kot so zavore :eek:

pr meni so vedno ročke iz ebaya in to velikokrat kitajske ali hongkong za dobrih 40€ :D

kupujem pa vedno tam, kjer je trgovec vsaj 99,8% ocenjen in ponavadi imajo tudi nalepko "trusted"
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kupujem 90% z ebaya in kot je dami napisal, da je prodajalec vsaj99+% ocenjej se nimas kaj bat. Sploh ce so kaki nemci al anglezi zadeva hitr pride po posti. 

Preveri samo ce posilja v slovenijo, in je zadeva resena.

Drgac pa motospirit al pa kaka stoucena na netu ko je za dele...

http://m.ebay.de/itm/Brake-Lever-silver-for-Honda-CB-600-F-Hornet-PC41-Year-07-10-/261065776355?hash=item3cc8bb9ce3%3Ag%3Ayq4AAOSwDN1UNiAS&_trkparms=pageci%3A77bdafd4-1fd3-11e7-bc39-74dbd180a60a%7Cparentrq%3A64633b2415b0aa411c1a528efffce6a8%7Ciid%3A4

Tole ni drago pa se postnina ni prehuda. Dobis pa drug tedn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Hrgota said:

Jaz kupujem 90% z ebaya in kot je dami napisal, da je prodajalec vsaj99+% ocenjej se nimas kaj bat. Sploh ce so kaki nemci al anglezi zadeva hitr pride po posti. 

Preveri samo ce posilja v slovenijo, in je zadeva resena.

Drgac pa motospirit al pa kaka stoucena na netu ko je za dele...

http://m.ebay.de/itm/Brake-Lever-silver-for-Honda-CB-600-F-Hornet-PC41-Year-07-10-/261065776355?hash=item3cc8bb9ce3%3Ag%3Ayq4AAOSwDN1UNiAS&_trkparms=pageci%3A77bdafd4-1fd3-11e7-bc39-74dbd180a60a%7Cparentrq%3A64633b2415b0aa411c1a528efffce6a8%7Ciid%3A4

Tole ni drago pa se postnina ni prehuda. Dobis pa drug tedn ;)

Hvala! Sej drugač mi je koncept eBaya zelo poznan, samo sej pravim, nism bla prepričana koliko je material takšnih nadomestkov ok.. Ampak če vsi uporabljate, pa še jaz probam :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Arzen said:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: 

Najlepše se je pa norca delat iz tuje nesreče ja.

Aja, nočeš da ti več kadarkoli s čim pomagam? Ok, vzeto na znanje. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Najlepše se je pa norca delat iz tuje nesreče ja.

Aja, nočeš da ti več kadarkoli s čim pomagam? Ok, vzeto na znanje. :sleep2:

No no :004 Mau sm žleht no :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, lucif3rka pravi:

Najlepše se je pa norca delat iz tuje nesreče ja.

Aja, nočeš da ti več kadarkoli s čim pomagam? Ok, vzeto na znanje. :sleep2:

ne sekiri se... ti imaš vsaj izpit in prečudovito hondico ...

tudi jaz sem že naročil za prijatelje kakšne rpčke ... in vse do sedaj so bile odlične .. CMC al neki tazga .. zase nisem naročeval, ker kupujem od Rizome ali Synto ABM ..

take:

https://ab-m.de/de/motorradzubehoer-shop-details/4/brems-kupplungshebel/6/kupplungshebel-syntoevo

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Arzen said:

No no :004 Mau sm žleht no :blush: 

Nehaj smetit čist lepo temo, to je prvo. Drugo, sploh ne vem, kaj maš za delat tu, če se itak skoz pritožuješ čez moj izbor motorja. In tretje, oprostim ko prideš častit kavo. Pa tortico. Pa pobožat Hornetko... Čeprav ne, nočem da se je dotikaš s svojo žlehtnobo :ras:

...

Kaj pa te ročke, ki niso ravno klasične old skul srebrne z bunkico? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, lucif3rka pravi:

...Kaj pa te ročke, ki niso ravno klasične old skul srebrne z bunkico? 

Se pravi, da ne iščeš takih srebrnih z bunkico? Potem je najbolje eBay, kot so ti že fantje svetovali...

Za old skul dele je pa najbolje motospirit poklicat, pa se pozanimat:

SS-Moto, Saša SVENŠEK - MOTOSPIRIT s.p.
P.E. MOTOSPIRIT
SKLADIŠČE - ZGORNJA HAJDINA 91
ZGORNJA HAJDINA
 
041 / 445 - 643
040 / 806 - 444
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj navadna old skul ročka je kr poceni - https://www.xlmoto.eu/brake-lever-8/honda-cb-600f-hornet-2007#?p

Jaz na drugi strani iste firme, 24mx.com naročam nekatere rezervne dele, orodja in potrošne materiale za EXC-ja, vključno z nadomestnimi ročkami za sprednjo zavoro in sklopko. Do zdaj mi še niso kakega crapa poslali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa iščem vetrno zaščito, čeprav sem se jo spretno ogibal, ker ne najdem neke lepe in uporabne, ampak je veter pri višjih hitrostih res malo moteč. Tista GIVI z luknjo pri števcu mi je ne potegne, puigova pokvari izgled,..

tale mi je nekako še najlepša:

http://www.ebay.com/itm/BARRACUDA-WINDSHIELD-AEROSPORT-SMOKED-HONDA-HORNET-600-2007-2008-2009-2010-/272454637843?hash=item3f6f8fd913:g:nOoAAOSwiDFYL2bR

ima kdo, mnenja? koliko vetra taka šipca dejansko odnese, visok sem 182cm.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, izibajker said:

Se pravi, da ne iščeš takih srebrnih z bunkico? Potem je najbolje eBay, kot so ti že fantje svetovali...

Za old skul dele je pa najbolje motospirit poklicat, pa se pozanimat:

SS-Moto, Saša SVENŠEK - MOTOSPIRIT s.p.
P.E. MOTOSPIRIT
SKLADIŠČE - ZGORNJA HAJDINA 91
ZGORNJA HAJDINA
 
041 / 445 - 643
040 / 806 - 444

Hvala, mi je zrihtal cenejše kot na ebayu, pa še jutri dobim :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Marre13 said:

jaz pa iščem vetrno zaščito, čeprav sem se jo spretno ogibal, ker ne najdem neke lepe in uporabne, ampak je veter pri višjih hitrostih res malo moteč. Tista GIVI z luknjo pri števcu mi je ne potegne, puigova pokvari izgled,..

tale mi je nekako še najlepša:

http://www.ebay.com/itm/BARRACUDA-WINDSHIELD-AEROSPORT-SMOKED-HONDA-HORNET-600-2007-2008-2009-2010-/272454637843?hash=item3f6f8fd913:g:nOoAAOSwiDFYL2bR

ima kdo, mnenja? koliko vetra taka šipca dejansko odnese, visok sem 182cm.

Sicer ne vem, kakšen je občutek brez, ker sem ga že kupila z Givijevo (ki je muka za pucat btw :BUA:), ampak meni se pri moji višini (176) in drži dokaj naprej (rizoma balanca) bolj zdi, da mi samo še bolj usmerja veter vame.. Bo treba potestirat brez. 

Mi pa tale na linku izgleda celo malce višja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tvoja od givija res ni najboljša zaščita (še luknjo ima v sredini :P )

čist brez je filing od 130 naprej moteč, veter nabija povsod od trebuha gor, naked pač. zdej če je kratka ravnina že potrpiš, če je pa nekaj daljša (avtoceste, itd.), je pa edina smiselna da se vozš 110, kar pa ni opcija :)

ta na linku je dejansko malce višja ja, pa po obliki dvignjena proti ramenom..

p.s. vidm da imaš podaljške za ogledala, kako se obnesejo? jaz jih bom moral zmontirat, ker drugače vedno odmikam komolec.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Marre13 said:

ja, tvoja od givija res ni najboljša zaščita (še luknjo ima v sredini :P )

čist brez je filing od 130 naprej moteč, veter nabija povsod od trebuha gor, naked pač. zdej če je kratka ravnina že potrpiš, če je pa nekaj daljša (avtoceste, itd.), je pa edina smiselna da se vozš 110, kar pa ni opcija :)

ta na linku je dejansko malce višja ja, pa po obliki dvignjena proti ramenom..

p.s. vidm da imaš podaljške za ogledala, kako se obnesejo? jaz jih bom moral zmontirat, ker drugače vedno odmikam komolec.. :(

Sej tale luknja me muči ja :P Meni se sicer zdi, da je nad 130 usmerjeno vse v čelado, še nisem našla primernega položaja da bi se skrila... Zihr je luknja kriva :blush:

Teli podaljški so super, dejansko brez problema vidiš vse mimo komolcev in kufra. Ampak spet, že kupila z vsem tem, ne vem kakšen je občutek s stock verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogledala so vsi testi spljuvali da so nepregledna in da gledaš svoje komolce, kar je čista resnica.

ja nič, bo treba kar kupit tole barracudo, ta je edina ki je komaj prebavljiva kar se tiče estetskega vidika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Marre13 pravi:

ja, tvoja od givija res ni najboljša zaščita (še luknjo ima v sredini :P )

čist brez je filing od 130 naprej moteč, veter nabija povsod od trebuha gor, naked pač. zdej če je kratka ravnina že potrpiš, če je pa nekaj daljša (avtoceste, itd.), je pa edina smiselna da se vozš 110, kar pa ni opcija :)

Šipica na naked mopedu ti ponavadi samo pošlje več vetra direkt v čelado ali v prsa, odvisno od kombinacije višine voznika in šipe. Karkoli daš gor, če ni lih poštarska šipa bo nekje tam. Če se hočeš udobno drajsat na 130+ po AC, si na napačnem motorju. Luknje v/pod šipicami pa so ponavadi tam zato, da malo omilijo turbulence. Jaz sem po parih vožnjah na CB 1300 aftermarket šipo dol vrgel in na lepem je bilo bistveno manj butanja v čelado. Visok sem 181... kak škrat bi se mogoče lahko skril za tisto šipico.

Gor je bila taka šipica... malo je omilila pritisk vetra na zgornji del telesa, pa zelo poslabšala butanje vetra in posledično hrup v čeladi.

https://www.givi.it/screens-spoilers/Universal-screens/A660

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, jskrablin said:

Šipica na naked mopedu ti ponavadi samo pošlje več vetra direkt v čelado ali v prsa, odvisno od kombinacije višine voznika in šipe. Karkoli daš gor, če ni lih poštarska šipa bo nekje tam. Če se hočeš udobno drajsat na 130+ po AC, si na napačnem motorju. Luknje v/pod šipicami pa so ponavadi tam zato, da malo omilijo turbulence. Jaz sem po parih vožnjah na CB 1300 aftermarket šipo dol vrgel in na lepem je bilo bistveno manj butanja v čelado. Visok sem 181... kak škrat bi se mogoče lahko skril za tisto šipico.

Gor je bila taka šipica... malo je omilila pritisk vetra na zgornji del telesa, pa zelo poslabšala butanje vetra in posledično hrup v čeladi.

https://www.givi.it/screens-spoilers/Universal-screens/A660

No sej nekaj takega me skrbi. Da se vse skupaj samo še bolj usmeri... Ker nisem ravno nizka pa to :P Itak se moram it projekt demontaže šipce, ker mi plastika vibrira pri cca 5000 obratih, zihr se da kje kaj podložit, ker je res nadležno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jskrablin hvala za mnenje, potem najboljše da ne kupim nič, pa še prišparam  :smoke: slike kako bi zgledala šipca so spodaj

luciferka, a teb tut? jaz sem že razdrl prednjo masko in namesto original pene ki je bila na par koncih požrta, dal tesnilni trak, kakor so predlagali že nekateri, ampak ni bistvene razlike. še vedno vibrira. se bo treba še malo poigrat. sem pa malce rešil zadevo tako, da mi je Igor (mass) zmontiral nov ror :) bom objavil slike v skupini mass ko poslikam..

 

hornet 2.png

hornet1.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Marre13 said:

jskrablin hvala za mnenje, potem najboljše da ne kupim nič, pa še prišparam  :smoke: slike kako bi zgledala šipca so spodaj

luciferka, a teb tut? jaz sem že razdrl prednjo masko in namesto original pene ki je bila na par koncih požrta, dal tesnilni trak, kakor so predlagali že nekateri, ampak ni bistvene razlike. še vedno vibrira. se bo treba še malo poigrat. sem pa malce rešil zadevo tako, da mi je Igor (mass) zmontiral nov ror :) bom objavil slike v skupini mass ko poslikam..

Ror ni v kratkoročnih finančnih planih :blush:

Kje v prvi maski pa je ta pena? Meni se zdi da res konkretno vibrira, pa skoz bolj :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!