Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Po svoje je zanimiv,mogoče iz profila malo smešno izgleda števec ampak se ga bomo že navadli,drugače pa je iz enega med lepšimi nakedi nastal streetfighter in adijo kovčki in podobni dodatki.Sam od zadaj izgleda pa ful hud :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Cena je pa zlo ugudna (če je sploh taprava :hmm:) glede na to da je nov model itd.

Honda CB 600 F HORNET 2007 NOVO ! 1.452.458,- SIT

(6.061,00 EUR)

599 ccm, 102 KM, 4 valjni, 4 taktni, možnost financiranja

[attachmentid=85720]

post-11424-1163172363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da ima 102 KM in ne naprimer... :hmm: ... 98 :? :slap:

jap to ni dobro za 4 konje plačati 50 tisoč več zavarovanja :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ta prava. Cena bo 1,8 mio SIT. Verjetno tolar manj - Bata čevlji sindrom*

Cena je pa zlo ugudna (če je sploh taprava :hmm:) glede na to da je nov model itd.

Honda CB 600 F HORNET 2007 NOVO ! 1.452.458,- SIT

(6.061,00 EUR)

599 ccm, 102 KM, 4 valjni, 4 taktni, možnost financiranja

*Bata je bil prvi proizvajalec na svetu, ki je cene spustil na 99.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ta prava. Cena bo 1,8 mio SIT. Verjetno tolar manj - Bata čevlji sindrom*

*Bata je bil prvi proizvajalec na svetu, ki je cene spustil na 99.

Cena je kar taprava sam ne pri uradnih :devil:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lastniki 600-tk da vas slišim, klko kaj pokaže števec vašega sršena ko pritiskate gas do daske? :devil:

p.s.: pa nikoga ne silim da to proba (če še slučajno ni)

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki 600-tk da vas slišim, klko kaj pokaže števec vašega sršena ko pritiskate gas do daske? :devil:

p.s.: pa nikoga ne silim da to proba (če še slučajno ni)

Lp, Gregor

števec pokaže 240 kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

števec pokaže 240 kmh

Kaki pa so bili dodatki na motoru: izpuh, šipica, šprtni filter,........? Če so sploh bili :grim

Svaka čast maš pa hitrega sršena, ali pa je mogoče moj bol počasen :hmm:

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikico sršena si lahko ogledaš v mojem profilu .

saj bi ti pokazal sliko digitalnega števca ki shrani max hitrost pa je nimam .

dodatki pa so maska in leovinci racin izpuh pa hitrost ni bila dosežena pri sedečem položaju ampak sem se ulegel na tank .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lastniki 600-tk da vas slišim, klko kaj pokaže števec vašega sršena ko pritiskate gas do daske? :devil:

p.s.: pa nikoga ne silim da to proba (če še slučajno ni)

Lp, Gregor

Do 210 brez problema :grim ,naprej me je pa že mal prpa od samega pogleda na števc :wacko:

ampak po občutko gasa bi še nekaj malega moral it črez dvestodeset :yes:

ps:na motorju namontiran leovince racing carbon :worship:

Popravljeno . Popravil lesi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz mam pa eno vprasanje, ce mi bo znal kdo odgovorit...pac sm zenska in ne vem kje naj iscem :blush:

Mam sesuto sprednjo strehco in me zanima, ce mogoce pase tud kaksna druga gor al samo original za hornetko?

Pa ce kdo prodaja rezervne dele za hornetko se priporocem oziroma mi svetujte kje naj iscem.

Hvala ze vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa eno vprasanje, ce mi bo znal kdo odgovorit...pac sm zenska in ne vem kje naj iscem :blush:

Mam sesuto sprednjo strehco in me zanima, ce mogoce pase tud kaksna druga gor al samo original za hornetko?

Pa ce kdo prodaja rezervne dele za hornetko se priporocem oziroma mi svetujte kje naj iscem.

Hvala ze vnaprej!

Tinchbinch, si raziskovala strukturo asfalta? :)

Ti bojo drugi odgovoril okoli vprašanja, se pa da, seveda, menjat tud z neoriginalom. Pa še cenejš te pride. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tinchbinch, si raziskovala strukturo asfalta? :)

Ti bojo drugi odgovoril okoli vprašanja, se pa da, seveda, menjat tud z neoriginalom. Pa še cenejš te pride. B)

No drugač je strehca za Hornet 900 okol 60€ nova že pobarvana. :eek:

Tko da kaj dosti se ne bo dalo odkriti ceneje saj je po mojem dražje popravljat in barvat kot kupit novo.

Sploh pa se mi nova zdi pocen. :P

Ker letnik pa maš?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa Hornet 600 tud testna na Hondi saj je nov model od katerega pričakujejo veliko :?

Poklič na AS v Trzin pa se mal pozanimaj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ola mucacos

Prebral sem večino postov o Hornetkah, zanimam se za nakup 600ke oz. 900ke

Vem, da vas je dosti mojstrov in izkušnje vrednih lastnikov omenjenih sršenov, predvsem pa apeliram na lastnike Hornetk 600, letnika 2005 - 2006.

Zanimajo me vase izkušnje...

1.) koliko je zares pomembno imeti nastavljive sprednje vzmeti (to se verjetno s kilažo pozna, recimo da sta dva gor okol 160kg skupaj + nekaj kg v kovčku),

2.) koliko so naredili na varčnosti goriva v primerjavi z letniki < 2005 (normalna voznja po omejitvah),

3.) kaj pa bolečine v nogah, križu (motor ima tačke precej nazaj pomaknjene, kar pomeni bolj športna drža, večji napor)

4.) še malenkosti o navoru (nekaj so spreminjali v teh letih, ampak kaj to pomeni da moraš šaltat kot zmešanc ali vleče normalno zudi v nižjih obratih vključno z sopotnikom)

Ker delam primerjavo s Hornetko 900, sem našel bistvene razlike v zgoraj omenjenih vprašanjih.

Če lahko na kratko podate svoja mnenja, vam bom very hvaležen in se še lažje odločil.

tnx u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Razlika med 600 in 900...

Pravzaprav odvisno od tvojega stila vožnje. Dinamična vožnja je nezahtevna za oba motorja, z razliko, da boš pri 600 veliko več prestavljal. Pri dodatni prtljagi (beri sopotniku) bo dodatnih 300 ccm še kako prišlo prav (predvsem pri komfornosti vožnje). Če si umirjen voznik ti bo pa tako ali tako vseeno le pri prehitevanju boš pri 600 večkrat vrgel v nižjo.

Osebno kar pogrešam tistih dodatnih 300 ccm, še posebej ko greva s punco na potep. Je potrebno kar precej šaltat. Ko sem sam je pa 600 vse kar potrebujem za uživancijo.

Poraba... če te zanima razlika med porabo med letniki istega modela motorja... potem motor sploh ni zate. Biti motorist ni poceni. Tista razlika 0,5l med novejšim in starejšim modelom se hitro razgubi med vsemi stroški. Če pa res šparaš na bencinu pa lahko skoz voziš pod 3500 obratov, samo takrat se pa poslovi od užitkov v vožnji.

Bolečine pri vožnji...pri 600 se jaz vedno pretegnem, ko tankam motor. Se pravi na cca 200 km. Posebnih bolečin nisem nikdar čutil. Je pa res, da hornet ni ravno superpotovalni motor. Je vsestranski motor, ki ti bo služil tako po mestu, kot na večdnevnih potovanjih.

Kakor koli srečno, pa pamet v roke!

Popravljeno . Popravil gvucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo gvucko

hvala za tvoje mnenje, zelo dobro napisano.

Pred dvema tednoma kupil Horneto 600, l.2005, v garanciji, kot nova.

Kolega, ki vozi 900tko, je motor stestiral cca. 170km, ter naredil primerjavo med 600 in 900.

Pravi da je motor igracka, zaradi 180kg in 8cm krajse medkolesne razdalje, gre v ovinke hornetka kar sama.

Poizkusila sva tudi s prtljago cca. 170kg skupaj. Bil je presenecen nad navorom, ocitno so malo postimali letnike nad 2004, v sesti potegne na nizjih obratih za salo, racunal je na obcutnejso razliko, tako je pa ostal brez besed.

Sem umirjen voznik in to je moj prvi motor, tako da sem trenutno zelo zadovoljen z nakupom.

Cez cas ko bom pridobil na kilah :) bom pa verjetno tudi motor zamenjal.

Sedaj pa imava s punco okoli 120kg + malekost prtljage v kovcku, bo zadostovala tudi 600tka.

Naredil 170km, porabil pol tanka (tako kazejo merilci, ki jim dostikrat ne gre zaupati) na povprecnih 5000 obratov.

Lep pozdrav in srecno, varno voznjo tudi ostalim

Urko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!