Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jaz imam NSR, pa so mi na servisu skoz govoril da imam neke elektronske blokade not, jaz sem našel pa le običajne mehanske blokade.

ja na servisu ti recejo vse, sam da bi seb biznis ohranl... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hay predkratkim sm dobil rs125 ,katera je stala več kot pol leta na mestu.benzicn sm že odtočil ki je bil noter kr je bil že prow "pokvarjen" po tolkem času.zdaj pa mi je se vžgala lučka za ojle pa pogledam in olje je skor do vrha.ali menite de bi mogu tud olje menjat po tolkem času in kašno ja najbolše za tak motor,kr tipo pustil noter tts tolk cajta?kr motor sicer deluje na na začetku pri užigu se ogoromo kadi ene 5 min,res da ni še ogret sam se mi zdi da ne bi smelo tolko,kr bi lohk že šalame odzad dal kadit,ter 1 in 2 prestava mori a j to vse zarad tega olja al j še kej druzga narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede olja tu lakh sam svetujem!svetujem pa ti:motul 600 :yea2: :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hay predkratkim sm dobil rs125 ,katera je stala več kot pol leta na mestu.benzicn sm že odtočil ki je bil noter kr je bil že prow "pokvarjen" po tolkem času.zdaj pa mi je se vžgala lučka za ojle pa pogledam in olje je skor do vrha.ali menite de bi mogu tud olje menjat po tolkem času in kašno ja najbolše za tak motor,kr  tipo pustil noter  tts tolk cajta?kr motor sicer deluje na na začetku pri užigu se ogoromo kadi ene 5 min,res da ni še ogret sam se mi zdi da ne bi smelo tolko,kr bi lohk že šalame odzad dal kadit,ter 1 in 2 prestava mori a j to vse zarad tega olja al j še kej druzga narobe?

Natoči notr novo olje, in če ti bo lučka še gorela pol je krivo tipalo k meri količino olja=najbrž pokvarjeno! Drgač pa meni tud kadi dokler se ne ogreje to je normalno za 2-taktne! Glede prve in druge prestave pa ti ne bi smelo morit??!!Zamenji tud olje v motorju! :afro1:

BTW Ce ma kdo za prodat RAVE ventil nej mi prosm pošlje private msg! Hvala

Popravljeno . Popravil Spacedancer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi lahko predelo na rs125 valerossi letnik 98??????zaj mi je že zaribala drugič :( :( .prvič zaraji tega ker sem preveč žgal gumo :devil: drugič pa zaraji prevlkih navorov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predelas lahk karkoli. :) zaribala ti pa ni zarad "prevelkih navorov" in zganja gume, ampak verjetno zarad pomankljivega vzdrzevanja ali nekvalitetnega olja, mogoce si ga kdaj hladnega gonil, ali pa drzal v obratih/pod polno obremenitvijo predolgo casa naenkrat. .)

najboljsa predelava je, ce aprilio prodas, in kupis kakega 500/600taka. :D drugac pa: auspuh, uplinjac, termicna grupa. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x sem sel na AC, in ga skoz drzal na full (11.000 rpm, full gas), relacija Celje-Dramlje, olje mesanica TTSa in Dvotaktol Sint-a (razmerje 2:1), pa ni nc ribnalo. zgleda da si mel ze zdihanega. :huh: kolk kilometrov je mel bat ko se ti je to nardil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 1000 km bi ga glih sele lahk zacel gonit. verjetno nisi mel dost lepo ulaufanga. ce mas zablokiranga se pa sploh cudim kok ti je lahk zaribal, se bolj pa kok si sploh lahk burnout delu z njim... :blink: ...glede blokiranja uporabi iskalnik - mas blokado na uplinjacu, izpuhu, in pa CDI enoti. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Zok ma ti maš pa neko hudo mašino sm mal pogledu na tvojo spletno stran.ma ker letnik j ta aprilia futurna kj to j kao predhodnik RS? :D :OK: :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je CDI enota???pa kje na uplinajču??????ker zdaj mi gre 180 pa nimam nič predelaniga :devil: mam 18kw že orginal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj mi gre 180 pa nimam nič predelaniga :devil: mam 18kw že orginal :D

za 180 km/h rabis verzijo z 25 kW + met mors max 75 kil. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Zok ma ti maš pa neko hudo mašino sm mal pogledu na tvojo spletno stran.ma ker letnik j ta aprilia futurna kj to j kao predhodnik RS? :D :OK: :P :OK:

ja, AF1 je predhodnik RSe. delal so ga zacel okrog '88 do '89 (ta ni zgledu za nikamor), ga 90ga leta kompletnega prenovili, pa pol se parkrat, delal so ga pa do '94. moj je letnik '91, modelno leto '92. iz njega so pol nardil RSo (rahlo spremenil plastike, cist drug okvir, namest mono nihajke so dal klasicno aluminijasto, asimetricno, masina, bremze, prednje vzmetenje in se veliiiko ostalih stvari je ostalo enakih. 25 kW (verzija s 34 mm uplinjacem z ovalnim difuzorjem), po nase 34 konjev, 117 kg, top speed uradno 173 km/h (za RSo je 171 km/h). je pa cel pribl. 5 cm nizji od RSe, zakaj mi ni cisto jasno. se mi pa AF1 zdi pri visjih hitrostih nekok bolj stabilna. verjetno glih zarad tega, k ma tezisce nizje, je pa RSa zarad tega rahlo okretnejsa med ovinki... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Micho ja jst mam Mitota z okoli 23-25Kw, gre mi pa okol 185km/h po števcu. Ampak vseen nimam za burek proti Zokovi futuri :xx: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vseen nimam za burek proti Zokovi futuri :xx: .

emmm... ...js mam 100 kil... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!